esim iyi biri ama ben evliligimde hic mutlu degilim

Ektim ve kaynımda böyleydi. Sadece insan olarak seviyorum, koridorda geçerken bile birbirimize değmemeye çalışıyoruz derdi. İkisi de konustuğumuzda eli mi tutmuyor, koluma girmiyor bana yanaşmıyor diye şikayet ederdi. Keşke boşansalardı. Ektim baskasından ilgi görünce aldattı kaynımı. Şimdi dayak yiyor sürekli ama bırakmıyor sevgilisini istediği ilgiyi buldu sanırım. Çocuğunu arayıp sormuyor. Asla böyle bı insan değildi ama.. Yani tadında bırakmak en iyisi bence
hanimlar degerli fikirlerinize dusuncelerinize cok ihtiyacim var uzun bi yazi olacak ne olur sonuna kadar okuyun
32 yasindayim 5 senelik evliyim 3,5 yasinda ikiz ogullarim var . benim sorunum esimle ilgili esim cok iyi biri ama ben evliligimde hic mutlu degilim . şöyleki esimle aramizda hic birsey yok nasil yok , ne bir muhabbet ne bir cinsellik ( evliligimin ilk zamanlarinda hafta iki kere falan olurdu sonra haftada bire dustu en sonlarda da ayda 1 yada 2 ay da bir oluyo ) tatil gunlerinde ne bir plan yapmisligimiz var ne basbasa biseyler yapmisligimiz anca onun arkadas gruplari birseyler yapacaklar da bizi de davet edecekler anca oyle , cocuklar yokkende bu durum boyleydi 5 senelik evliyiz maksimum 5 kere basbasa birseyler yapmisizdir ki cocuklarimiz var ama ust katimda kayinvalidem oturuyo istesek onlara birakip 1-2 saatde olsa beraber bi havamizi degistirebiliriz ama yok . surekli kendimin hadi gezelim hadi suraya gidelim edelim demeyi sevmiyorum oda istesin o istedigi icin yapalim biseyleri , ikinci olarak ilgi alaka bi sevgi sozcugu bir iltifat hicbirsey yok farkli tarzda koyafetler giyerim sac yaparim onun dikkatini cekecek sekilde ama asla demez iste ne bilim sacin ne olmus kiyafetlerin cok yakismis yada bugun cok guzel olmussun asla duymadim bunlari , seni seviyorumu 5 yilda maksimum onu da 4 kere falan soylemistir sevgililik donemimizde hele
hic soylemedi ben zorla nikahimizdan sonra soyltmistim , dugunden 4 ay once kiyilmisti nikahimiz . ona gore soylemek degilde hissetirmek
hissetmek onemliymis surekli soyleyince bi anlami kalmazmis falan filan , evlilik yildonumumuzde dogum gunumde falan yemege goturur ve biz yemek bitip kalkana kadar asla dogru duzgun bi sohbetimiz yoktur yani o kadar hicbirseyimiz yokki kavga dahi etmiyoruz kizdgim
seyler oldugunda asla tepki vermez cevap vermez nedenide o cevap verirse olay buyurmus ben agir konusurmusum geri donusu olmayacak seyler soyler msiim ben o yapida bir insanmisim ( o kadarda degilim abartiyo) iliski olayinda resmen sifiriz bi aksami iliskiye girmek icin hazirlandim suslendim giyindim karsina oturdum bi kere bakti bana sonra tv izlemeye devam etti hic birsey demedi sonra ben 3 gun konusmadim 3 gunun sonunda neyin var senin dedi dusun dedim ne oldugunu buldu ve bana su cevabi verdi ben o gun cok yorgundum yani o kadar iletisimsisizki bana o an ya hayatim bu aksam cok yorgunum olmasa olmaz mi diyemiyo . son olarak cok mutsuzum cok skliyorum hicbirsey hissetmedigimi fark ediyorum esime karsi daha cok sey yazardim ama zaten cokca uzun yazdim insallah okursunuz yorumlarda fikirlerde bulunursunu

hanimlar degerli fikirlerinize dusuncelerinize cok ihtiyacim var uzun bi yazi olacak ne olur sonuna kadar okuyun
32 yasindayim 5 senelik evliyim 3,5 yasinda ikiz ogullarim var . benim sorunum esimle ilgili esim cok iyi biri ama ben evliligimde hic mutlu degilim . şöyleki esimle aramizda hic birsey yok nasil yok , ne bir muhabbet ne bir cinsellik ( evliligimin ilk zamanlarinda hafta iki kere falan olurdu sonra haftada bire dustu en sonlarda da ayda 1 yada 2 ay da bir oluyo ) tatil gunlerinde ne bir plan yapmisligimiz var ne basbasa biseyler yapmisligimiz anca onun arkadas gruplari birseyler yapacaklar da bizi de davet edecekler anca oyle , cocuklar yokkende bu durum boyleydi 5 senelik evliyiz maksimum 5 kere basbasa birseyler yapmisizdir ki cocuklarimiz var ama ust katimda kayinvalidem oturuyo istesek onlara birakip 1-2 saatde olsa beraber bi havamizi degistirebiliriz ama yok . surekli kendimin hadi gezelim hadi suraya gidelim edelim demeyi sevmiyorum oda istesin o istedigi icin yapalim biseyleri , ikinci olarak ilgi alaka bi sevgi sozcugu bir iltifat hicbirsey yok farkli tarzda koyafetler giyerim sac yaparim onun dikkatini cekecek sekilde ama asla demez iste ne bilim sacin ne olmus kiyafetlerin cok yakismis yada bugun cok guzel olmussun asla duymadim bunlari , seni seviyorumu 5 yilda maksimum onu da 4 kere falan soylemistir sevgililik donemimizde hele
hic soylemedi ben zorla nikahimizdan sonra soyltmistim , dugunden 4 ay once kiyilmisti nikahimiz . ona gore soylemek degilde hissetirmek
hissetmek onemliymis surekli soyleyince bi anlami kalmazmis falan filan , evlilik yildonumumuzde dogum gunumde falan yemege goturur ve biz yemek bitip kalkana kadar asla dogru duzgun bi sohbetimiz yoktur yani o kadar hicbirseyimiz yokki kavga dahi etmiyoruz kizdgim
seyler oldugunda asla tepki vermez cevap vermez nedenide o cevap verirse olay buyurmus ben agir konusurmusum geri donusu olmayacak seyler soyler msiim ben o yapida bir insanmisim ( o kadarda degilim abartiyo) iliski olayinda resmen sifiriz bi aksami iliskiye girmek icin hazirlandim suslendim giyindim karsina oturdum bi kere bakti bana sonra tv izlemeye devam etti hic birsey demedi sonra ben 3 gun konusmadim 3 gunun sonunda neyin var senin dedi dusun dedim ne oldugunu buldu ve bana su cevabi verdi ben o gun cok yorgundum yani o kadar iletisimsisizki bana o an ya hayatim bu aksam cok yorgunum olmasa olmaz mi diyemiyo . son olarak cok mutsuzum cok skliyorum hicbirsey hissetmedigimi fark ediyorum esime karsi daha cok sey yazardim ama zaten cokca uzun yazdim insallah okursunuz yorumlarda fikirlerde bulunursunuz 🤲
Evliligin aslinda iyi ama cinsel temeliniz zayif ve iletisiminizde zayif. Esiniz agir bir iste mi calisiyor? Yasi mi gecti vs bunlari bilemeden cok fazla yorum yapamiyorum. Haftasonununuz tatil ise ve maddi durumunuz iyi ise bi gece cocuklari kaynanaya birak güzel bi sauna hotele gidip basbasa vakit gecirin iletisim kurmaya calisin gerisi hallolur sen farkli düsünüyordur o farkli orta da iletisim olmayinca aranizdaki zayifliklar olabiliyor

Çok üzüldüm.. herkes herseyi yazmış aslında.kac yaşındasınız.bosanmayi dusunuyor musunuz..eğer durumu değiştirebileceğinizi dusunuyorsaniz basbasa birbtatil vs için zorlayın onu konusun.
Yani ya boyle yaşamaya devam.
Ya da bosanmak

X