kizlarrrr cildircam !!

ofy

Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2013
76
2
34
Mrhba kzlar sze ihtycm var. Bn nisanlym ve nisanlim cok kiskanc asiri hmde. Hep bi istegi var bn yptkca daada bseler istio zatn bu kskncli knsnda ck sornlar yasdk ama ikmzde brbrmizi cok seviorz kopamiorz. Ck uzum sendr beraberiz. Smdi askerde ve suanda tutturmus hc bi erkekle tokalasmicakmsim akrblrmdaki erkklrrde dahil ya delircem ona laf anltmktan kafayi yicem istemiorum dio hc bi sekilde gulsersn sadece gecersin dio. Off napicam bn

Benim nişanlımda çok kıskanç. Hiç bi erkekle tokalaşmıcaksın demedi şimdiye kadar tabi ama böyle erkeklee laf anlatamazsın. Büyük bi ihtimalle askerde oldugu için böyle saçmalıyodur. Eger askerlik bitincede böyle davranırsa böyle yürümiyceğni ayrılcagnızı söylersiniz. Şuan dediklerinin saçma oldugnu söyleyin ama sadece için rahat etsin diye yapıyorum diyin. Böyle adamlarla ugraşmak çokkkk zor :KK14:

Birincisi nasıl bir yazıdır o öyle arkadaşım. Kendine saygından dolayı, kendini ifade ederken özen göstermelisin. Yarım yamalak anladığım kadarıyla cevap vereceğim.

Nişanlının durumu neredeyse hastalık hali. O yüzden uzman birinden yardım alması gerekir. Bu yardımı almazsa, ve bu zihniyetle evlenirseniz evliliğinizin akıbeti mutluluk olmayacaktır.

Evlenen iki insanın da sağlıklı olması şarttır bir evlilikte. Yoksa evlilik de hastalıklı bir hal alır.

Benim nişanlımda çok kıskanç. Hiç bi erkekle tokalaşmıcaksın demedi şimdiye kadar tabi ama böyle erkeklee laf anlatamazsın. Büyük bi ihtimalle askerde oldugu için böyle saçmalıyodur. Eger askerlik bitincede böyle davranırsa böyle yürümiyceğni ayrılcagnızı söylersiniz. Şuan dediklerinin saçma oldugnu söyleyin ama sadece için rahat etsin diye yapıyorum diyin. Böyle adamlarla ugraşmak çokkkk zor :KK14:

Evt cnm ya cok zor gercekten laf anlatamiyorum hic bi sekilde lafasina ne koyduysa o buda yeni cikti

Birincisi nasıl bir yazıdır o öyle arkadaşım. Kendine saygından dolayı, kendini ifade ederken özen göstermelisin. Yarım yamalak anladığım kadarıyla cevap vereceğim.

Nişanlının durumu neredeyse hastalık hali. O yüzden uzman birinden yardım alması gerekir. Bu yardımı almazsa, ve bu zihniyetle evlenirseniz evliliğinizin akıbeti mutluluk olmayacaktır.

Evlenen iki insanın da sağlıklı olması şarttır bir evlilikte. Yoksa evlilik de hastalıklı bir hal alır.

Ya arkadaşlar kusura bakmayin biraz hizli yazdimda ve kisaltarak yazmaya alistigim icin oyle oldu biraz...
ya onu cok seviyorum ama bu kiskancliklari beni bitiriyor artk ama ne desemde anlamiyor ne yolu denediysem olmuyor cok ayrildik bu yuzden ama dayanamayip geri donduk.
suanda buna takti ama ben yapamam yani boyle bisey yapim değil. Ona gore bu yaptklari normal tabiki. Doktora gitmeyi asla kabul etmez

Böyle biriyle yaşamak çok zor ve bu pisikolojik bir rahatsızlık tedavi olmadan asla evlenme.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bu tür şeyler okuyunca gerçekten konu sahibine kızıyorum karşı tarafa değil.
Bu kıskançlık değildir, bu ileri seviyede psikopatlık sınırındadır.
Tokalaşınca ne oluyor ki hele???? Kendine mübah sana günah.
Töbeee töbee

Mrhba kzlar sze ihtycm var. Bn nisanlym ve nisanlim cok kiskanc asiri hmde. Hep bi istegi var bn yptkca daada bseler istio zatn bu kskncli knsnda ck sornlar yasdk ama ikmzde brbrmizi cok seviorz kopamiorz. Ck uzum sendr beraberiz. Smdi askerde ve suanda tutturmus hc bi erkekle tokalasmicakmsim akrblrmdaki erkklrrde dahil ya delircem ona laf anltmktan kafayi yicem istemiorum dio hc bi sekilde gulsersn sadece gecersin dio. Off napicam bn

Sesli harflerinizi kedi mi yedi, ne yazdığınızı anlamak için kriptolu program kurucam bilgisayara.

bugün tokalaşma diyen. yarın marketer tek başına çıkma, hayır kesinlikle çalışamazsın,sen niye elin adamına günaydın dedin,.... vs bir sürü yeni yaptırımlara başlayacaktır.
ben nasılsa seviyorum kuzu olurum diyorsan
buyur istediğin yerden yak
ama aşk herzaman bu kadar fedakar değildir
21.yüzyılda insan en azından birey olarak yaşayabilmek ister
al karşına konuş demekte bir şey ifade etmeyecektir
:KK45:
aklını başına topla bir an önce
çünki nişanlının elinde çok büyül bir koz var
o da :
sen bilmiyormuymuydun ? benim kıskanç olduğumu ?
bile bile geldin sus ve otur şimdi
diyebilmek !
:KK20:

Hep duyuyoruz ve sanırım duymaya da devam edeceğiz.' Cooook Seviyoruzzzz birbirimizi'.. Yahu sevmek nasıl birşey arkadaşlar?? Siz mi yanlış biliyorsunuz ben mi yanlış yaşıyorum anlamıyorum:26:
Seven adam sevdiğini kafese koyar mı?. Kanın canın akrabalarınla tokalaşmana mani olur mu?
Bu sevgi değil benim lügatımda..Bu egosuzluk-güvensizlik-tatminsizlik...
Burdan dert yanıyorsan zaten sende farkındasın bazı şeylerde sorun olduğunu...
Ama bizim yapacağımız birşey yok..
Ne erkek arkadaşını karşımıza alıp nutuk çekebiliriz ne de seni ondan ayırmaya güç yeter. Karar senin,irade senin...
Hassas kantarı alıp sen ölçüp biçeceksin biz değil..

şimdi benim anlamadığım şu bizden nasııl bir yorum bekliyorsunuz??
bu adam değişmez,zaten istekli de değil.
siz vazgeçmem diyorsunuz daha önce de ayrıldım,olmuyor diyorsunuz..ki nasıl bişeyse vazgeçememek hiç anlamam,hele ki böyle baskıcı bir adamdan,sanırım aşk ve sevgi anlayışlrımız çok bambaşka..
eeeee sonuç?????
ya bu adamdan vzegçeceksiniz,ya da bu şekilde kabul edeceksiniz? yalnız hem kabule dip hem şikayet etmek olmaz..yalnız bilin ki bu adam değişmez tam tersi,giderek azar şekildeki gibi,önc ekılık kıyafeet sonra erkekler tokalaşmyaa gelir sıra,sonra da burnunun ucunu pencereden çıkarmana izin vermez..

Nasıl bir sevgi bu ya, ne kadar anlamsız bir şekilde sorun yaşadığınızın şuan farkında olmayabilirsiniz. O çok sevgi kör ediyor ama bu yaşanılası bir durum değil. Yani sen hasta olsan bişey olsa abin seni kucaklasa bu adam kıskançlıkdan sana zarar verir. Ne demek akrabalarınla bile tokalaşmamak.
Karar sizin ama böyle hastalıklı ilişkilerden sağlıklı evlilikler olmuyor maalesef. Evlendikden sonra bir markete gitmeniz bile kısıtlanabilir

Ya arkadaşlar kusura bakmayin biraz hizli yazdimda ve kisaltarak yazmaya alistigim icin oyle oldu biraz...
ya onu cok seviyorum ama bu kiskancliklari beni bitiriyor artk ama ne desemde anlamiyor ne yolu denediysem olmuyor cok ayrildik bu yuzden ama dayanamayip geri donduk.
suanda buna takti ama ben yapamam yani boyle bisey yapim değil. Ona gore bu yaptklari normal tabiki. Doktora gitmeyi asla kabul etmez

O zaman tedaviyi şart koşacaksın, ya tedavi ya da ben diyeceksin.

Yok dayanamıyoruz falan deyip ömründen, gençliğinden oluyorsun ben sana diyeyim.

kelimeleri düzgün yazsaydınız bizde okumak için kendimizi parçalamazdık :)

yazını bıraz ıtınalı yazsaydın okur fıkır verırdım ama malesaf okumadım okunacak bı yazı degıl cunku

şuan askerde oldugu için psikolojik olarak öyle yapıyodur erkekler özellikle onlar askerdeyken dışarıda sevgilisi var ne yapıyo ne ediyo diye çok merak ediyorlarmış... mesela benim kide çok abarttı kıskançlıgı oda askerde... akrabamın düğününe gidiyorum ee ayıp olur gitmesem face de fotograflarımı gördü düğünde egleniyosun açık giyinmişin falan filan baya azarladı beni ses etmedim alttan aldım... anlayabiliyorum onu... bence askerlik psikoloji orda çok özlüyodur seni hep aklında senin ne yaptıgın var emin ol... anlayışlı ol... askerlik dısında da çok aşırı kıskançsa onu bilemem normal degilll tabi...

X