Kızlık Zarı Dikimi ?

vecnost

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2021
63
12
31
Arkadaşlar Merhaba kızlık zarı dikimi yaptıracağım fakat her iki doktorda da hem iyi hem de kötü yorumlar var. Aranızda giden sonuç alan memnun olan ya da olmayan varsa yazar mısınız lütfen? Başka doktorda önerebilirsiniz, ben çok arada kaldım.

Malum Türkiye şartları ve gelenekleri 😔
Kızlık zarı, kadınların bekaretini kontrol için değildir.
Bebekken kakalarından, mikroplardan, pisliklerden korunmaları için oluşan bir mekanizmadır.

Tuvalet eğitiminden sonraysa işlevini yitiren ve olmasının hiçbir faydası, anlamı ve gerekliliği olmayan küçücük bir zardır ve hayvanlarda da bulunur.

Namus beyindedir,bacak arasinda degil..

Diktirsen de ancak kandırmıs olacaksın..Seni sevenle ol..Bacak aranı merak edenle degil. 🌸

Bebekken kakalarından, mikroplardan, pisliklerden korunmaları için oluşan bir mekanizmadır.

Tuvalet eğitiminden sonraysa işlevini yitiren ve olmasının hiçbir faydası, anlamı ve gerekliliği olmayan küçücük bir zardır ve hayvanlarda da bulunur.

Diktirsen de ancak kandırmıs olacaksın..Seni sevenle ol..Bacak aranı merak edenle degil. 🌸
Çok haklısınız aslında ama konu sahibinin dediği gibi Türkiye şartları
Mesela ben kimse ile birlikte olmadım bazı kadınlarda ilk gece kanama olmadını duyduğum için acaba benimde olmazmı diye Bi korku var inanin ki

Teşekkür ederim fikriniz için.
Bu konuyu doktor fikri için açtım açıklama ya da başka bir şey için değil. Herkesin şahsi fikri maalesef kimseyi ilgilendirmiyor. Konunun bilimsel açıklamasını herkes gibi bende biliyorum. Bu forumda bu konu ile alakalı binlerce yazı var. Ben yalnız olmadığımı biliyorum. Tekrar söylüyorum tavsiye için konuyu açtım başkasının konu hakkında düşüncesi öğrenmek için değil.

Herkesin sahsi fikriyse hanımefendi örf adet gelenek görenekleri sahsi fikriniz ve hür iradenizle yok olan zarınızı yokettirmeden evvel düsünecektiniz o zaman🤷‍♀️

Binlerce yazı varsa binlerce doktor ismi de vardir.
Birde bakire rolü nasıl yapilir diye konu acin sonra isterseniz zira zar dikiminden sonra bu da mühim..Örf adetler var aman amannn.

Herkesin şahsi fikri maalesef kimseyi ilgilendirmiyor. Konunun bilimsel açıklamasını herkes gibi bende biliyorum. Bu forumda bu konu ile alakalı binlerce yazı var. Ben yalnız olmadığımı biliyorum. Tekrar söylüyorum tavsiye için konuyu açtım başkasının konu hakkında düşüncesi öğrenmek için değil.

Herkesin sahsi fikriyse hanımefendi örf adet gelenek görenekleri sahsi fikriniz ve hür iradenizle yok olan zarınızı yokettirmeden evvel düsünecektiniz o zaman🤷‍♀️

Birde bakire rolü nasıl yapilir diye konu acin sonra isterseniz zira zar dikiminden sonra bu da mühim..Örf adetler var aman amannn.
aynen mantıklı o konuyu da açabilirim :) :) :)

Niye zor zaman geçiren insanların yarasını deşiyorsunuz siz hiç hata yapmadınız mı olamaz mı pişman olamaz mı insanlar bi hata yapıldı diye düzeltmeye calismasinlar mı illa ya ölsünler yada yuva kurmasınlar mı git söyle demek sadece lafta kolay oluyor en anlayışlı insanida getirseniz kimse kabul etmiyor o yüzden yorum yapmasaniz iyi olur herkes ameliyat olup kurtuluyor siz hayatınıza bakın !

Niye zor zaman geçiren insanların yarasını deşiyorsunuz siz hiç hata yapmadınız mı olamaz mı pişman olamaz mı insanlar bi hata yapıldı diye düzeltmeye calismasinlar mı illa ya ölsünler yada yuva kurmasınlar mı git söyle demek sadece lafta kolay oluyor en anlayışlı insanida getirseniz kimse kabul etmiyor o yüzden yorum yapmasaniz iyi olur herkes ameliyat olup kurtuluyor siz hayatınıza bakın !
Üstteki ilk yorumumu merak edip okumuş olsaydınız zaten düsüncemi görmüs olurdunuz ve konu sahibinin tepkisini de 🤦🏻‍♀️ yaniii demisim ki tatlı kızz "namus iki bacak arasinda degildir"..🤷‍♀️

Minnak kalbimi incittiniz gidem de hayatima bakam zira yirtik zarlar degil beyinlerin yorumlarini okuyorum boyle..

Üstteki ilk yorumumu merak edip okumuş olsaydınız zaten düsüncemi görmüs olurdunuz ve konu sahibinin tepkisini de 🤦🏻‍♀️ yaniii demisim ki tatlı kızz "namus iki bacak arasinda degildir"..🤷‍♀️

Minnak kalbimi incittiniz gidem de hayatima bakam zira yirtik zarlar degil beyinlerin yorumlarini okuyorum boyle..
ben konuyla alakalı herhangi tepki vs vermedim. sadece herkesin şahsi fikri dedim konuyu da iki doktor arasında kaldığım için açtım BAŞLIĞINDA DA görüldüğü gibi. Fikrinizi de söylediniz ona da ek olarak tepkisel yaklaşmadım. Kendi fikrim olduğunu beyan edip malum Türkiye şartları dedim, herkesin fikri gibi sizin de fikrinize saygı sonsuz. Ama karar insana bağlıdır ne yapmak istiyorsa onu yapar. Bence de herkes hayatına baksın.

ben konuyla alakalı herhangi tepki vs vermedim. sadece herkesin şahsi fikri dedim konuyu da iki doktor arasında kaldığım için açtım BAŞLIĞINDA DA görüldüğü gibi. Fikrinizi de söylediniz ona da ek olarak tepkisel yaklaşmadım. Kendi fikrim olduğunu beyan edip malum Türkiye şartları dedim, herkesin fikri gibi sizin de fikrinize saygı sonsuz. Ama karar insana bağlıdır ne yapmak istiyorsa onu yapar. Bence de herkes hayatına baksın
Yeni konuyu bekliyorum herkes hayatinda zati..size iyi dolandırmalar yerse tabi sansli irkek..🤦🏻‍♀️

Yeni konuyu bekliyorum herkes hayatinda zati..size iyi dolandırmalar yerse tabi sansli irkek..🤦🏻‍♀️
Ayy nerelerden geldim buraya 🙈 tesadüfen yorumlarınızı okudum ve takdir ettim.Bende bu konuda sizin gibi düşünüyorum.Evet hatalar olabilir yaşanmışlıklar ama bu kandırmaya girmiyormu yaa.Günahı yokmu bunun vebali nasıl ödenir.Allah bir yerden çıkartmazmı.Rabbim esirgesin ilerde evlat sahibi olmayacaklarmı bilemedim.Banada yanlış geliyor.Zorla yaşanmış olayları katmıyorum isteği dışında olduysa tecavüz falan tabikii bu önemli olabilirde yinede sanki yanlıs bu dikiş nakış işi.

Arkadaşlar Merhaba kızlık zarı dikimi yaptıracağım fakat her iki doktorda da hem iyi hem de kötü yorumlar var. Aranızda giden sonuç alan memnun olan ya da olmayan varsa yazar mısınız lütfen? Başka doktorda önerebilirsiniz, ben çok arada kaldım.
Hangi şehirde olmayı düşünüyorsun

Arkadaşlar ben daha once kimseyle birlikte olmadım sevgilimde öyle onunda ilki ben olucam ve ciddi düşünüyoruz ama benim kızlık zarım büyük ihtimal esnek ve ilk ilişkimizde kanamam olmayacağı kesin kimseyle birlikte olmadım ama ergenlikte kızlık zarının ne oldugunu bilmedigim zamanlar söylemeye çok utanıyorum ama kendimi tatmin etmeye calisirken denedim ve hic kan gelmemisti zaten öyle bir seyin oldugunuda kızlık zarıda ne bilmiyordum sonradan öğrendim sevgilimi bilemem ama herseyden once ben ilk olarak o kanı görmek istiyorum kendimi daha iyi hissedeceğim ona temiz oldugumu ispatlamis olacagım kimseyle bir sey yasamadım ve buna ragmen kanamam olmazsa sırf cahilligim yüzünden yıkılırım bu yüzden bende diktiricem benım merak ettigim sey su ben evliliği 2-3 sene sonra düşünüyorum sizce ne zaman diktirmeliyim şimideden diktirsem bir sey olur mu

X