Kızlık zarı

zainabzainab

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2022
25
11
Merhaba 1 yıldır düzenli cinsel hayatım var hiç bi ilişkimde kanamam olmadı zarımın esnek olduğunu düşünüyordum ama yakın zamanda mastürbasyon yaptım soktuğum ve kanamam oldu defalarca penis girmiş kanama olmamıştı bu kanama kızlık zarı kanaması mıdır yoksa soktuğum şey yara mı yaptı o mu kanadı esnek zar sonradan yırtılır mı

Esnek zar doğumda yırtılıyor ve zorlamadan dolayı da sonradan yırtılabilir. Kanamanın ne olduğunu bilmiyorum. Eğer kendinize zarar verdiğinizi düşünüyorsanız bir doktora gidin.

Erkek arkadaşınızın penisinin parmağınızdan kısa ve ince olduğunu sanmıyorum. Muhtemelen tahriştendir. Tırnağınız yırtmış olabilir.

Edit: Pardon başka bir şeyle mastürbasyon yapmış. O nesne erkek arkadaşınızın penisinden uzun mu?

Son düzenleme:
Merhaba 1 yıldır düzenli cinsel hayatım var hiç bi ilişkimde kanamam olmadı zarımın esnek olduğunu düşünüyordum ama yakın zamanda mastürbasyon yaptım soktuğum ve kanamam oldu defalarca penis girmiş kanama olmamıştı bu kanama kızlık zarı kanaması mıdır yoksa soktuğum şey yara mı yaptı o mu kanadı esnek zar sonradan yırtılır mı
Esnek oldugunu düsünüyorsunuz diye ne soktunuz da is bu hale geldi?
Bir muayene sonrası doktor soyler ne oldugunu gidin bence.

Erkek arkadaşınızın penisinin parmağınızdan kısa ve ince olduğunu sanmıyorum. Muhtemelen tahriştendir. Tırnağınız yırtmış olabilir.

Edit: Pardon başka bir şeyle mastürbasyon yapmış. O nesne erkek arkadaşınızın penisinden uzun mu?
Erkek arkadaşımın penisinden çok farkşo bi şey olduğumu düşünmüyorum ama ne soktuğumu tarif edemem :KK43:

Zar var mı yok mu muhabbetine giriş vol.7916464616

Peki dr a bu durumu ne diye açıklayacağım konusunda bi fikrniz var mı
Penis değildi diyorsunuz ama penis gibi doğal bir şey olmadığı için belki zar bozulmuş olabilir. Sorunuza gelince, dokunurken kan geldi gibi bir şey diyebilirsiniz. doktoru ilgilendirmez ne soktuğunuz, çok sorarsa vibratör dersiniz. Ne soktunuz bilmiyorum ama sivri kenarları olan sert bir şey soktuysanız zarar vermiş olabilir, yani yara olmuştur; bir süre bırakın dinlensin ama doktora gidin yine de.

Hahah şu ışıldayan balonlar var ya onun tutulduğu yerde penşse benziyor
:KK70: :KK70:
1651777471684.png

X