Kızlık zarı

melis89

Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2013
21
0
Partnerimle ilişkiye girerken bakire olduğum için ve kendisine yeteri kadar güvenemediğim için rahat olamıyorum.Ancak son görüşmemizde kendisi vajinayı bir miktar zorladı ve kalktığımda yatakta açık pembe leke vardı.Sizce tam yırtılma olmuş mudur?

Son düzenleme:
daha evlenmeden nasıl böyle birsey yapmaya kalkıyorsunuz birşey olduysada sonucuna katlanırsın artık:KK20:.

Partnerimle ilişkiye girerken bakire olduğum için ve kendisine yeteri kadar güvenemediğim için rahat olamıyorum.Ancak son görüşmemizde kendisi vajinayı bir miktar zorladı ve kalktığımda yatakta açık pembe leke vardı.Normalde dar pantolon giydiğimde oturup kalkarken orada bir engelin varlığını hissederdim ancak artık hissetmiyorum.Sizce tam yırtılma olmuş mudur?

canım tam bilemeyiz ama belki zedelenme olmuştur, içinin rahat etmesini istiyorsan eğer doktora baktır.

bundan sonra da daha dikkatli olursunuz,eğer zarına zarar gelmesin istiyorsan :KK31:

Mesele bunu kendi içimde tabulaştırmam değil.Mesele ilişki sırasında fizyolojik olarak rahat hissetmemem.
Tabii ki sonuçlarına katlanırım ve asla pişman olmam.Sadece gördüğüm şeyin anlamını danışmak istedim.Hepsi bu.

canım tam bilemeyiz ama belki zedelenme olmuştur, içinin rahat etmesini istiyorsan eğer doktora baktır.

bundan sonra da daha dikkatli olursunuz,eğer zarına zarar gelmesin istiyorsan :KK31:

Çok teşekkür ederim.Henüz doktora gidemedim ama zarar görmesi vs şu aşamada sorun değil.Sorun o esnada benim kendimi sıkmam ve rahat olamamam.
Cevap için tekrardan çok teşekkürler.

zar konusunda uzman değilim ama sen gerçekmisin konuların gerçekmi bunu merak ediyorum:KK14:

inşallah fakesindir diğer konun da çok saçmaydı ve bu senin zaten ilk ilişikn değilki gitmiştir o zar okadar kurcalanmaya gitmiştir:KK51:

Mesele bunu kendi içimde tabulaştırmam değil.Mesele ilişki sırasında fizyolojik olarak rahat hissetmemem.
Tabii ki sonuçlarına katlanırım ve asla pişman olmam.Sadece gördüğüm şeyin anlamını danışmak istedim.Hepsi bu.

boşver onu bunu , senin içinden ne geliyorsa onu yap...

kimse kimsenin hayatını yargılayamaz, takma kafana bunları :KK51:

size ne? namusundan siz mi sorumlusunuz? hangi cürretle yargılıyorsunuz...

kadın kadına bunu söylüyorsa diyecek laf kalmıyor artık.

asıl size ne oluyor yaptığı şeyin ne kadar yanlış olduğunu söylüyorum. kadın erkegemi dicekti en dogru bir sekilde arkadasa söylüyorum kızlık zarı bozulduysa sonucuna katlanacak yani. birsey yapmadan önce sonucunu düşünmek lazım biraz. bu önemli birsey. oyun oynanmıyor burada. kendinize gelin.

]daha evlenmeden nasıl böyle birsey yapmaya kalkıyorsunuz [/B]birşey olduysada sonucuna katlanırsın artık:KK20:.

asıl size ne oluyor yaptığı şeyin ne kadar yanlış olduğunu söylüyorum. kadın erkegemi dicekti en dogru bir sekilde arkadasa söylüyorum kızlık zarı bozulduysa sonucuna katlanacak yani. birsey yapmadan önce sonucunu düşünmek lazım biraz. bu önemli birsey. oyun oynanmıyor burada. kendinize gelin.

doğru hesap sormadınız değil mi? yargılamadınız?

sizinle tartışmak istemiyorum konuya dönelim...

zar konusunda uzman değilim ama sen gerçekmisin konuların gerçekmi bunu merak ediyorum:KK14:

inşallah fakesindir diğer konun da çok saçmaydı ve bu senin zaten ilk ilişikn değilki gitmiştir o zar okadar kurcalanmaya gitmiştir:KK51:

Nereden biliyorsun ? Nasıl bu kanıya varabiliyorsun? İnan bu saçma yorumdan sonra gördüğüm her şey 1000 kat daha mantıklı gelecek.
Hemcinsim olarak yardım istemem bu kadar mı rahatsız etti?

olurmu hiç onlar gibiler olmasa millette namusmu kalır:KK14:

şaşıp kalıyorum böyle yorumlara, günahtır insanı hemen itip kakmalar, hesap sormalar...

zarını kaybeden kişiliğini, değerini kaybetmiyor ki...

vallahi sinir olmaktan öteye gitmiyor bu konular...

Anlaşılan burada sorduğum soruyu tıbbi verilere göre değerlendirecek kimse yok.Herkes ahlak bekçisi olmuş.
Yardımcı olabilecek kişilerin var olduğunu sanmıştım ama burası da fos çıktı.
İyi günler.Tabi bu zihniyetle ne kadar iyi bir gün olabilirse.

Nereden biliyorsun ? Nasıl bu kanıya varabiliyorsun? İnan bu saçma yorumdan sonra gördüğüm her şey 1000 kat daha mantıklı gelecek.
Hemcinsim olarak yardım istemem bu kadar mı rahatsız etti?

yok yok rahatsız olmadım keyfine bak ama oturup kalkarken engel hissetmen cidden çok ilginç:KK53:

oturup kalkarken engel hissediyordunuz artık hissetmiyor musunuz? öyle şey mi olur yahu:KK1: erkek üyeeee

diğre konusunnada bakmanı öneririm :KK53:

Doğrular ve yanlışlar kişiden kişiye farklılık gösterir..
Kişinin kendi isteği ..
Pişmanlık duyduğuna dair tek bir cümle dile getirmemişken, yargılamak hiç kimsenin haddine değil ne sizin ne benim ne de diğerlerinin..
'' evlenmeden nasıl böyle bir şey yapmaya kalkıyorsunuz'' ifadesin anlamı açık ve net şekilde anlaşılıyor ..

Bilgi almak için açmış konuyu..

şaşıp kalıyorum böyle yorumlara, günahtır insanı hemen itip kakmalar, hesap sormalar...

zarını kaybeden kişiliğini, değerini kaybetmiyor ki...

vallahi sinir olmaktan öteye gitmiyor bu konular...

Sakin ol sakin.. :KK14:
Bu gibi konular doğru veya yanlış hiç farketmez. Ama hala yargılanmasına bende anlam veremiyorum..

Doğrular ve yanlışlar kişiden kişiye farklılık gösterir..
Kişinin kendi isteği ..
Pişmanlık duyduğuna dair tek bir cümle dile getirmemişken, yargılamak hiç kimsenin haddine değil ne sizin ne benim ne de diğerlerinin..
'' evlenmeden nasıl böyle bir şey yapmaya kalkıyorsunuz'' ifadesin anlamı açık ve net şekilde anlaşılıyor ..

Bilgi almak için açmış konuyu..

klavyene sağlık :KK34:

hissiz bir bölgenin içindeki et parçasını insan nasıl hisseder ki oturup kalkarken

insanın nereye oturup kalkıyorsunuz diyesi geliyor :KK37:

bence o tamamen kafanda oluşturduğun bişey

X