kızzzlar yardım edin

neysen

dila şimdide sırada ela
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2007
150
2
45
arkadaşlar 7. ayda yapılan önemli testler neler bilen varmıııı

öyle çok önemli bir test yok bildiğim kadarıyla dr belki kan ve idrarına bakabilir.

Doktorum bana bu ayda şeker yüklemesi ve kan uyuşmazlığı testi yapacak..Ama bunun haricinde yapılan başka bir test varmı bilmiyorum hiç duymadım canım..Ayrıca 27. haftadan sonra 4 boyutlu ultrasona da girebiliyorsun.

Doktorum bana bu ayda şeker yüklemesi ve kan uyuşmazlığı testi yapacak..Ama bunun haricinde yapılan başka bir test varmı bilmiyorum hiç duymadım canım..Ayrıca 27. haftadan sonra 4 boyutlu ultrasona da girebiliyorsun.

4 boyutlu ultrasona daha önceki haftalarda da girebilir sanırım. Bunu ne amaçla söyledin canım ben anlayamadım. 28.haftadayım..

ben 24. haftada girdim 4 boyutluya yani 25.haftadan gün alıyorken cinsiyetimizi kesinleştirmek için

Canim önemil Bi Test Yok Sadece şeker Yüklemesi Var

ben ankaraya yeni taşındım burada en iyi hastanenin zekai tahir olduğunu söylediler ama ilgilenen kimse yok özel doktor ordan ayarlayabilirmiyim bi bilgin varmı herşey için teşekkürler

Dr o haftalarda hatırladığım kadarıyla; toxoplazma,idrar mikroskobisi,şeker,kansızlık gibi testler istemişti cnm..değerlere göre ilaç verdi sonra..

ben ankaraya yeni taşındım burada en iyi hastanenin zekai tahir olduğunu söylediler ama ilgilenen kimse yok özel doktor ordan ayarlayabilirmiyim bi bilgin varmı herşey için teşekkürler
hoşgeldin canım zekai tahirden özel dr bulabilisin ama pek önermem ben hacettepeye
gidiyorum çok memmunum

bende bu hafta elik doğum evine başlıcam hacettepe randevulu çalışıyormuş etlik doğum evide çok kalabalık ama o hastaneyi tanıyorum diğerlerini hiç bilmiyorum zekai tahir nerde onu bile bilmiyorum

X