Kızzzllaaaarrr:)

aso16

Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2013
9
0
26-27 nisanda düğünüm var:) çok heycanlıyım bugün nişanlım bana hangi marka prezervatif alıyım diye sordu benim hiç bi fikrim yok illa onlamı korunmam gerek yoksa başka yolu var mı bide sizde hangi marka almalıyız?

26-27 nisanda düğünüm var:) çok heycanlıyım bugün nişanlım bana hangi marka prezervatif alıyım diye sordu benim hiç bi fikrim yok illa onlamı korunmam gerek yoksa başka yolu var mı bide sizde hangi marka almalıyız?

ılahıı cok guldum :KK1: hayırlı olsun oncelıkle musmutlu ve huzurlu yuvanız olsun ıns korunmaya gelınce valla esın dısarıda bosalabılır baska bı secenek yok daha ılk defa oluca ıcın tekrar tebrıkler

Çok teşekkürler balım ya ayy o kadar çok heycanlıyım ki sorabileceğim bi ablamda yok napsam diye düşünürken burdayım çook teşekkür ederimm:)

Çok teşekkürler balım ya ayy o kadar çok heycanlıyım ki sorabileceğim bi ablamda yok napsam diye düşünürken burdayım çook teşekkür ederimm:)

r.e. kuzum ne demek sana bı de tavsıyemdır ben yasayamadm bugunlerının tadını doya doya yasa hıc cabucak gecsın aman bı bıtsın deme sakın her anının tatını cıkarmaya bak dugununu ruya gıbı hayalındekı gıbı yasarsın ıns mutluluklar tekrar cnm

canım öncelikle hayırlı olsun. bence korunma yöntemlerinden şuan için sana en uygunu prezervatif.. ancak ilk gece için tavsiyem prezervatif kullanmaman çünkü zarın geride ise ancak deliniyor ileri gidemeyebilirsiniz ve oşalma da olmayabilir ancak sonraki günlerde prezervatif kullanmanız gerekir geri çekilmede içeride sperm kalma olasılığı fazla olduğu için riskli(tabii hemen bebek düşünmüyorsanız)

markaya gelince durex i öneririm veya okey de olabilir

X