KK Nostalji Treni 🫠

Ay koşun lütfen:KK53:

Karıdaki özgüvene hayran kaldım, arada bdvye gelsin zekatını versin hdhdhdhdhhd, amca ile tanışacak aşık edecek, evlenecek, aile apartmanına yerleşecek, mutlu olacak, adamı mutlu edecek, eski sevgilisi de öyle hiçbir şey yapmadan kendi kendine çatlayacak ahahahahah yemişlerdir bunu şimdiye.

Karıdaki özgüvene hayran kaldım, arada bdvye gelsin zekatını versin hdhdhdhdhhd, amca ile tanışacak aşık edecek, evlenecek, aile apartmanına yerleşecek, mutlu olacak, adamı mutlu edecek, eski sevgilisi de öyle hiçbir şey yapmadan kendi kendine çatlayacak ahahahahah yemişlerdir bunu şimdiye.
Ama hakkını yemeyelim, 2011 senesi de olsa üyeler tepki göstermiş, dalga geçenler olmuş, "aayy canım çok iyi anlıyorum seni" diyen çıkmamış pek jfjskfks

Ben 32 yaşımda fırında istemediğim ekmeği koyduklarında o değil diyemiyorum abahahabababab

Hedefe gibi hedef hahahah
Bu üyenin akıbetini bilemem ama TikTok tayfa olduğundan adım gibi eminim

Yine kaos kaçırmışım biri kuzeniyle evlenmiş galiba adama da spor salonunda krem şanti mi sürüyorlarmış ne :|

Yuhhh yani akıbeti noldu acaba,konuyu hatırladım ne kadar eskide olsa,fantaziye bak ya sırf gıcık etmek için emmi ile evlenmekte ayrı bir komedi.

X