KK Nostalji Treni 🫠

AklınYolu1 vardı, bi ara kaos kraliçesiydi, hiçbir şey yaşamadığımız halde bana da takmıştı, sataşıp duruyordu :KK53:
Epeydir yok galiba.
Bilgece vardı ya, manipülasyon ustası, drama queen, özelde de görüşmüştüm salak gibi, onların wp grubuna düşmüştüm de sonrası nasıl bir kaçış 😂😂😂 Güya KK'ya küsüp gitti de ben hiç inanmıyorum onun burayı bıraktığına, kesin takılıyordur yine.
Pff benjm de özelden tanıdığım bir kaosçu vardı yapamiuorum dedikodusunu o yüzden ahahshshs birinin aklına gelir inş sjsnsns

AklınYolu1 vardı, bi ara kaos kraliçesiydi, hiçbir şey yaşamadığımız halde bana da takmıştı, sataşıp duruyordu :KK53:
Epeydir yok galiba.
Bilgece vardı ya, manipülasyon ustası, drama queen, özelde de görüşmüştüm salak gibi, onların wp grubuna düşmüştüm de sonrası nasıl bir kaçış 😂😂😂 Güya KK'ya küsüp gitti de ben hiç inanmıyorum onun burayı bıraktığına, kesin takılıyordur yine.

Şey vardı ya hani ilk konuları fakemiş kaynanam VS donlarımı çalıyor diye milleti kekledi avukatım dedi sonra da bipolarım ben diye sardı millete en son preydi nicki 😆

Epeydir yok galiba.
Hatırlıyorum bilgeceyi 😁 kuzeniyle mi evliydi o? 👀

Kocası kendisini kız kankisiyle aldatan bir üye vardı ya, fake değildi ama noldu acaba o boşandı mı. Adam inkar ediyordu ama bariz aşıktı kıza.

Ya bi de şey vardı polisti galiba adam komşu kızıyla aldatıyordu eşini fake değildi o konu 🥹

Evet.
Çocuğu olmuyordu, burda da bi mevzuda çocuk konusu geçti ama kimsenin ona bi şey dediği yoktu, bi sürü çarpıtma ve demagoji yaparak (güya) gitmişti siteden 🥲

Ohahah ahahahahaahahhaha hahaha şu noktada hatırladım Frida avatarı vardı :KK70: bayaaa bir alınmıştı drama yaratıp gitmişti :bicak:

Ohahah ahahahahaahahhaha hahaha şu noktada hatırladım Frida avatarı vardı :KK70: bayaaa bir alınmıştı drama yaratıp gitmişti :bicak:
Sırf olay çıksın diye alınmış gibi davranıp olayı büyütmüştü, bi sürü duygu sömürüsü ile ve hışımla gitmişti:KK53: Kimse de inanmamıştı gittiğine, hatta ben arada laf atıyordum konularda, dayanamaz da yazar diye 😈😂
Milleti örgütlüyordu ya, gidin şu yorumu beğenin, yarışmada şuna oy verin diye, sayko :KK53:

Birde kişiyi hatırlamıyorum ama Tekirdağdaydi kadın, eşi aldatmış takip ede ede buldu burdan birileri kadının YouTube hesabını bulup kocasinin altına yorumlar yaptilar kadin konuyu kapatmak zorunda kalmıştı

X