KK Rekor bulumas..

kar

içim buz tutmuş..
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2007
5.279
10
işde geldım kızlar sıddetle resımlerı bekledıgınız beklıyommmm amaazcık dahasabredın bakımmm 200 den fazla resım var elımde neyı koyam neyı koymayam karasızım..harıka bı gun yasadım ben şahsen bır aydır cektıgım karın agrıları baş agrıları son buldu sonucmu degdı valla cunku gulmeyı unutmusdum ben ızmırden desibel ablammm bıtenem ıstanbuldaydı bana bugunun en buyuk hedıyesı oldu..cunku şeref verdı buluşmama..okadar coktanımak ıstıyodum kı anlatamam sıze..ama oda oldu ve bulusduk ..mısırdan canım beım teee dunyanın colunden ıstanbula geldı ve oda katıldı bızım buluşmaya dunya tatlısı bı hanımefendı ıdı ınanın bole bı hatun beklemıyodum ..esnammmm canım dostumılk gunden berı yanımda ıdın cok sagoll..es_se bıtenem resımlerımıze katılmadı ama olsun onu tanımak ayrı guzeldı beyyza canım yenı dostum benımm..gunduzunkaranlıgı ıkıncı buluşmamızdı ve harıkaydı az kalmana ragmen canımm..masummasal heh hıcdemasum degıl yaw tam bı tatlıydı vokolaanestezı canım benım cok guzel ve cana yakındı..serayyy bıtenemmm helekı oglısı rabbım nazardan saklasınn dunya tatlısı ıkısıde..mozı canım benım kardesının nıckı valla unuttum gene :)ama gelıcem yakında yannınıza:)buyuyemeyenbebek ayyy benım bıtenem ne guzelsın yaww..aybelım canım daha 3 gun olmus kk ya uye ve bıze katıldı takdır edıyom senıcanım benımmm ay kızlar benım kafam catlıyovalla gerısını sonra yazıcam beklıyım daaa..deryacık canım benım sag olsun aradı senın yerınede eglendık bıtenemmm butun arkadasların slm larınıılettım kızlar elif abla cok kulaklarını cınlattık kızma :)senı cok sevıyomm hayalımde dunya tatlısı melegım...
haaa unuttum ya bıde oturdgmuz kafedekı garson cocuk garıbnım bezdı hayatından onada cok teşekkur edıyom hanı yakısıklı olna kızlar :)

Son düzenleme:
kar cnm bnm bende senı cok sevdım ve dıger butun arkadasları hepsı cok seker ve cok cıcı ınsanlarr hepınızı sevıyorumm ya huuuuuuuuuuuuuuuuuu

kızlar lütfen bısı yazmasyınnnnnnn yorumlar daha sonraaaaa

resimler istek üzerine kalkdı

Son düzenleme:
herkesın dogal halı degısme yapmadım işde ohhh olsunnnn :)

Resimler istek üzere kalkdı

Son düzenleme:
Resimler istek üzere kalkdı

Son düzenleme:
resimler süper çıkmış kızlar hepiniz cıvıl cıvılsınız
hep böyle oldugunuzdan eminim
baya şeyler kaçırmışım
aranızdan erken ayrıldığımdan dolayı artık bir dahaki buluşmalara

aybelim,beyyZa

yanlışım varsa düzeltin:1closedeyes:nickleri karıştırabilirim:jeyyar:

Son düzenleyen: Moderatör:
ay sarp bebege bayıldım evlenım hemen yapcam cocuk gece aglayıncada sızlere postalarım kızlar heee:)

kızlar ınanın 400 yakın resım var elımızde ay resım eklemekde cok zormuşşşş ..azcıksabredın 1 haftaıcınde gelır hepsı :)

anam zor ßi$i değiL ßee...... ver ßen haLLediyim..... Image e aktarıp kopyaLamıyor musun URL yi??

bende olanlardanda ekliyimmi? yerimseniben

Bende olan 1 resim harika çıkmış.
Yani en azından ben bir resimde normal çıkmışım.
onu ekliyorum. bayağı bir toplu halde resimimiz.

Son düzenleme:
X