Kkibele'nin Dükkanı ( Kaliteli-orjinal makyaj, cilt bakım ürünleri ve giysiler)

başka bir platform üzerinden de satışa koymuştum ordan topluca aldılar o yüzden, üzgünüm.
Iyıde ben konustugumuzun ertesı gunu odemeyı yapıcaktım bana ayırmıstınız en azından lutfedıp haber verseydınız baska bır platform uzerınden satıs yapmanız hemde bana soz vermısken sızı kurtarıyor mu?? neyse sıze etık davranıslarınızla hayırlı satıslar.

Lacivert kırçıllı ceket duruyormu birde birşey soracaktım mont gibimi yoksa ceket gibi kumaşın üstüne giyilirmi kapalı alanda.
Eger ceket duruyorsa the balm paletiyle birlikte son ne olur acaba

Iyıde ben konustugumuzun ertesı gunu odemeyı yapıcaktım bana ayırmıstınız en azından lutfedıp haber verseydınız baska bır platform uzerınden satıs yapmanız hemde bana soz vermısken sızı kurtarıyor mu?? neyse sıze etık davranıslarınızla hayırlı satıslar.
etik davranışlık bir durum yok hanfendi, burayla aynı anda başka bir yerde daha satışa koymuştum ordan topluca başka şeyler de aldılar ben de onlara sattım. Bu kadar.

Lacivert kırçıllı ceket duruyormu birde birşey soracaktım mont gibimi yoksa ceket gibi kumaşın üstüne giyilirmi kapalı alanda.
Eger ceket duruyorsa the balm paletiyle birlikte son ne olur acaba
ya pek ceket gibi değil aslında , kaşe mont gibi . kapalı alanda giyilir mi bilemedim

X