Klima Tavsiyeniz?

pandoraksk

Guru
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2012
462
394
İyi günler, evimize klima almak istiyoruz ama marka konusunda kararsız kaldık, Toshiba mı yoksa Alarko Carrier mı, daha çok yazın soğutması için kullanacağız, yorumlarsanız çok memnun oluruz, teşekkürler..

İnternetten arastırmıştım bende merak edip cogu kişi mitsubishi klimayı önermiş

Samsung klima valla super.. bizde goren arkadaslarda farkini anladilarki simdi klima alan arkadaşlar samsugu tercih ettiler

Bende araştırmıstım marka ne olursa olsun inverter derim daha az elektirik harcıyor birde arcelik sessiz çalışan varmış yeni modeli

İyi günler, evimize klima almak istiyoruz ama marka konusunda kararsız kaldık, Toshiba mı yoksa Alarko Carrier mı, daha çok yazın soğutması için kullanacağız, yorumlarsanız çok memnun oluruz, teşekkürler..

Ekonomik olsun diyorsanız, samsung, Arçelik, Vestel...

Sağlam olsun diyorsan, carrier, mitsubishi electric. Carrier bu işin mucididir.

Senelerce bu ve benzer ekipmanların teknik incelemesini yapmış biri olarak söylüyorum :KK66:

Bende araştırmıstım marka ne olursa olsun inverter derim daha az elektirik harcıyor birde arcelik sessiz çalışan varmış yeni modeli

Ülkemizdeki enerji tasarrufu yönetmeliği sonrası inverter dışındaki klimaların üretimi ve ithalatı yasaklandı zaten.

Baymak..... tüm çevreme aldırdılar hepsi acayip memnun. adanada yaşıyorum, mevsimi soylememe gerek yok galiba :) yanıyoruz. ama adana gibi bi yerde 27 derece ile tüm evimi sogutuyor klima.. 1 ay gece gündüz hiç kapatmadan ful yakıyorum, 110 lira ek fatura geliyor.. hicbir şey yakmıyor yani..

tabıı ki tartışmasız demirdöküm bu konuda 1 numara

Mitsubishi ya da DAIKIN öneririm, başka bir marka klimayı 3-4 yıldır kullanıyorum bu yaz perte çıktı, aldığıma bin pişmanım, aktif olarak hiç kapatmadan kullanan tanıdıklarımdan aldığım tavsiyeye göre bu 2 markada çok iyi, bir araştırın derim.

Mitsubishi ya da DAIKIN öneririm, başka bir marka klimayı 3-4 yıldır kullanıyorum bu yaz perte çıktı, aldığıma bin pişmanım, aktif olarak hiç kapatmadan kullanan tanıdıklarımdan aldığım tavsiyeye göre bu 2 markada çok iyi, bir araştırın derim.
Perte çıkan markalar hangileri acaba?

Maalesef Vestel, şimdiye kadar Vestel'in hiçbir ürününden memnun kalmadım.
Bende bikac gün önce komşudan blenderini istedim.kutusuyla verdi yeniymis ben açtım yani. Tarhana çektim bı tur. İkinci turu cekmedi bozuldu... Şok geçirdim...vesteldi o da...

yeni robot aldık verdik komsumuza bizde napalim

X