Erkek İnfertilitesi Klinefeter sendromu ..

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

_Pulim_

SabrınSonuSelamet...
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2014
253
140
Merhaba,Esi klinefelter sendromu olup hamile kalan var mi ? Dogal yolla imkansiz gibi micro tese yaptirip basarili sonuc elde eden var mi ? Bir umut ariyorum :KK43:

Ne oldugunu biliyorum arkadaslar ayni durumda olan var mi diye soruyorum ?

sevgili konu sahibi burda eşi klinefelter olanların konusu vardı, orda birçok kişi bebek sahibi olmuştu, bir gözat istersen. Allah size de nasip etsin inşallah

slm benim eşimde klinefelter sendromu.eşim bir kez tese ameliyatı oldu fakat sonuç hüsran hiç canlı sperm bulunamadı.aralık ayında istanbula gitmeyi düşünüyoruz eşim bir kez daha ameliyat olacak.umarım bu sefer yüzümüz güler. bu arada bendede sorun var.yumurtam az ve kalitesiz.ne yapacağız bilmiyorum.çok zor bir çiftiz.allah yardımcımız olsun.

slm benim eşimde klinefelter sendromu.eşim bir kez tese ameliyatı oldu fakat sonuç hüsran hiç canlı sperm bulunamadı.aralık ayında istanbula gitmeyi düşünüyoruz eşim bir kez daha ameliyat olacak.umarım bu sefer yüzümüz güler. bu arada bendede sorun var.yumurtam az ve kalitesiz.ne yapacağız bilmiyorum.çok zor bir çiftiz.allah yardımcımız olsun.
rabbim yardımcınız olsun.benden de opuda 1 yumurta bulundu.o kadar üzüldüm ki herkesden 13 16 yumurta benden 1 yumurta sonra hemşire ağlama üzülme yetrki kaliteli çıksın dedi ve öyle oldu o bir yumurtayla şimdi 1 yaşında kızım var.eşimde tese olmuştu ama kaç sperm buluındu bilgi alamadık sadece yeterli sayıda bulduk dediler

Kizlar ameliyattan sonra esiniz kac gun dinlendi.. Bi zarari yok degil mi ?

Merhaba,Esi klinefelter sendromu olup hamile kalan var mi ? Dogal yolla imkansiz gibi micro tese yaptirip basarili sonuc elde eden var mi ? Bir umut ariyorum :KK43:
Canim benim esimde kilinefelter proplemi var ilk tesede sperm bulumadi simdi igne tedavisinde Kaan aydos doktoru bu hastalkta sperm bulununca hemen tup bebekle hamile kalanda var 4 kere deneyip olmaynda okursun yuzde 30 sans vermisti doktor ama olmadi ilerde yine deniycez alla-h kolaylik versin

Kaan beyin ilgisinden memnun kaldik daha yeni basladik bakalim INSALLAH hayirli haberler verir bize :)

X