KLİNİK ESTETİCA MI, YASEMİN BEDİR CLİNİC Mİ ?

leleloura

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2019
63
9
Dudak dolgusu, masseter botox, gıdı eritme işlemleri yaptırmak istiyorum. Dudağım baya ince ve gerçekten bıyığa kaçması korkum var. Bu ikisinde tecrübeleri olan veya İzmirde daha iyi bir yer veya doktor önerecek biri varsa sevinirim tabi.

Merhaba bende dudak dolgusu yaptırmadım ama araştırma içerisindeyim, dudaklarım ince değil hatta dolgun ama 15 kilo verdiğim için dudaklarımın eski daha dolgun görüntüsünü özlüyorum Yasemin bedir clinic işe ilgili çok iyi yorumlar duydum bende orada yaptırmak istiyorum

Merhaba bende dudak dolgusu yaptırmadım ama araştırma içerisindeyim, dudaklarım ince değil hatta dolgun ama 15 kilo verdiğim için dudaklarımın eski daha dolgun görüntüsünü özlüyorum Yasemin bedir clinic işe ilgili çok iyi yorumlar duydum bende orada yaptırmak istiyorum
Merhabalar bende sizin gibi çok fazla araştırdım. Sonra bir arkadaşımın referansıyla Nişantaşı’nda Artclinic ile tanıştım. 1 ay önce yaptırdım. Çok çok memnunum tavsiye ederim. Bir çok arkadaşımıda yönlendirdim onlarda çok memnun. Klinik olduğu için uygulamayı uzman doktorlar yapıyor. İçim o yüzden çok rahattı. İyi ki güvenmişim. Sadece dudak dolgusu değil ayrıca dişlerimi çok sıktığım içinde masseter botoks ve alnıma botoksta yaptırdım çok memnunum bilginiz olsun tavsiye ederim 👍 kontrollerinde bile tekrar ilk defa gitmişim gibi detaylı bir şekilde ilgileniyorlar.

Dudak dolgusu, masseter botox, gıdı eritme işlemleri yaptırmak istiyorum. Dudağım baya ince ve gerçekten bıyığa kaçması korkum var. Bu ikisinde tecrübeleri olan veya İzmirde daha iyi bir yer veya doktor önerecek biri varsa sevinirim tabi.
Karar verip bi yere gittiniz mi acaba?

X