kloman ve çatlatma iğnesi süreci

Fated

Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2021
819
585
27
kızlar merhaba ben doktordan çıktım yumurtalığım sağda 11 mm büyümüş çarşamba tekrar çağırdı doktor böyle olup gelişen oldu mu 2 günde ?

sogukpnar

Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2021
188
46
28
kızlar merhaba ben doktordan çıktım yumurtalığım sağda 11 mm büyümüş çarşamba tekrar çağırdı doktor böyle olup gelişen oldu mu 2 günde ?
İlaç kullandın mı? Tek yumurtamı olmuş

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 15-04-2022

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 174 gün kaldı.

Kan hacminizdeki artış ve burun zarlarının şişmesine neden olan östrojen hormonunun etkisiyle burun kanamaları ve burun tıkanıklığı yaşayabilirsiniz. Eğer burun kanaması yaşarsanız burnunuzun iki yanından (kemik dokularının bittiği yerden) bastırmanız kanın durdurulmasında faydalı olacaktır. Başınızı biraz geriye yatırmanızın da faydası olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

sogukpnar

Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2021
188
46
28
klomen kullandım küçük küçük varmış 8 mm falan en büyüğü 11 mmmiş adetimin 5 günü başladım bugün adet başlangıcıyla 10. gün canım
Canım klomenin 8 . Günü ben gittim sağ ve solda yumurta var 13mm miş günlük
1,5 mm büyür dedi doktor bence telaş yapma büyür

Kan hacminizdeki artış ve burun zarlarının şişmesine neden olan östrojen hormonunun etkisiyle burun kanamaları ve burun tıkanıklığı yaşayabilirsiniz. Eğer burun kanaması yaşarsanız burnunuzun iki yanından (kemik dokularının bittiği yerden) bastırmanız kanın durdurulmasında faydalı olacaktır. Başınızı biraz geriye yatırmanızın da faydası olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

sogukpnar

Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2021
188
46
28
Tedavi süreçlerimiz aynı birbirimizle iletişimde olalım

Meri20

Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2020
230
80
25
Bende 2 buck senelik evliyim rahim filmi temiz çıktı şükür buna rağmen korktuğum için anestezili oldum ben çünkü tüpler tıkalı ise acıyormus neyse 3 defa klomen + çatlatma iğnesi kullandım negatif sonuç aldım ve artık aşılamaya gececegiz bu gün adetimin 2. Günü yarın hastaneye gideceğim rabbim çıktığımız bu yolda kucaklarımızı boş bırakmasın insAllah
Bende bugun klomen basldim polikkist sedromu cikti bnde bugun moralim cok bozuk umudumda yok

sogukpnar

Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2021
188
46
28
Bana bu Çarşamba iğne verecek doktorum

I LoVe You

Rabbime şükürler olsun🥰🥰
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2019
2.479
1.990
20
Bende bugun klomen basldim polikkist sedromu cikti bnde bugun moralim cok bozuk umudumda yok
Çatlatma iğnesimi olacaksın sonra yoksa aşılama mı

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 24-12-2021

Hamileliğimin 32. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 62 gün kaldı.

Bebeğiniz bu noktada beş duyu organından gelen bilgileri kaydedebilir. Bu ay bebeğinizin ciğerlerinize yaptığı baskı artığı için nefes darlığınızda artış olabilir. Bebeğiniz yaklaşık 29 cm uzunluğunda ve yaklaşık 1,5 kg in üzerinde ağırlığa sahiptir. Bebeğinizin hareketlerinde bir hareketsizlik hissettiğinizde hemen doktorunuza başvurunuz. İdar kaçırma yaşıyor olabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1780 gr. - Yaklaşık boyu : 42.4 cm. (Baştan Topuğa)

I LoVe You

Rabbime şükürler olsun🥰🥰
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2019
2.479
1.990
20

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 24-12-2021

Hamileliğimin 32. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 62 gün kaldı.

Bebeğiniz bu noktada beş duyu organından gelen bilgileri kaydedebilir. Bu ay bebeğinizin ciğerlerinize yaptığı baskı artığı için nefes darlığınızda artış olabilir. Bebeğiniz yaklaşık 29 cm uzunluğunda ve yaklaşık 1,5 kg in üzerinde ağırlığa sahiptir. Bebeğinizin hareketlerinde bir hareketsizlik hissettiğinizde hemen doktorunuza başvurunuz. İdar kaçırma yaşıyor olabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1780 gr. - Yaklaşık boyu : 42.4 cm. (Baştan Topuğa)

Defneninannisi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2019
679
1.285
32
Ben iğne gün dahil 13. Gün dün yaptım cnm oda sancidan dolayı dünden beri var bugün biraz az agrio ama sağ tarafında çok ağrı var ins tam yerlesiyordur kuzum sende yarın yap bı canm 💓
Canım merhaba yazdıklarını okudum benim 3. Klomen bu ay ağrılarım çok iğnenin 6. Günü kaşık ve gobegimde bugünde belimde ağrı var ins bende senin gibi güzel haber alırım ❣️🤲 sağlıkla gelsin bebeğin

Gelbebegimm

Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2021
297
174
23
Canım merhaba yazdıklarını okudum benim 3. Klomen bu ay ağrılarım çok iğnenin 6. Günü kaşık ve gobegimde bugünde belimde ağrı var ins bende senin gibi güzel haber alırım ❣️🤲 sağlıkla gelsin bebeğin
İnşallah kuzum rabbim herkese nasip etsin ama ben 12. Günden sonra çok belirti yaşadım canım hani bekle sabret dua et Allah'ın izniyle bu ay güzel haberler alırsın inşallah 💓