kloman ve çatlatma iğnesi süreci

bordomavi611

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2021
82
21
27
Canm bugün evde test yaptım 2 tane çıktı beta kan 58 çıktı yarın tekrar vercem testi dua et yükselir ins
ay hadi insallah dualarımız senınleee .. erken test yapmadın dımı ? cunku catlatma ıgnesındekı bır hormondan dolayı test yaptıgında ıkı cızgı cıkıyormus tahlılde cıkmıyormus 15 gun sonra test yapın dıyolar

Gelbebegimm

Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2021
280
157
22
ay hadi insallah dualarımız senınleee .. erken test yapmadın dımı ? cunku catlatma ıgnesındekı bır hormondan dolayı test yaptıgında ıkı cızgı cıkıyormus tahlılde cıkmıyormus 15 gun sonra test yapın dıyolar
Canm dün 13. Gün iğne dahil bugünde 14. Gün oluyor hepsi pozitif ve dün kanım 58 bugün 85 çıktı kuzum yükselmiş 🥰

Gelbebegimm

Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2021
280
157
22
Birde sağ kasığımda çok sancı var dünde adet sancidi çektim baya günüm 4 Mart çünkü ve bu zamana kadar etkisi kalmaz bnce cnm sanmıyorum ki iğnenin ve değerim yükseldi 24 saat olmadan

Sibelim84

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2011
9.670
3.394
Çatlama iğnesiyle ilk ay gebe kalan biri olarak hepinize hayırlı sonuclar diliyorum arkadaslar

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-11-2021

Hamileliğimin 10. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 212 gün kaldı.

Bebeğinizin göz kapakları iyice gelişti, ayrıca bebeğinizin dili tamamen şeklini aldı. Bebeğinizin ayak parmakları artık perdesiz ve daha uzun görünüyor. İlk defa bebeğinizin uzuvları bilinçli olarak hareket yeteneğine kavuştu. Baş ağrılarınız için sıcak yada soğuk kompres yardımcı olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 6 gr. - Yaklaşık boyu : 23 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Sibelim84

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2011
9.670
3.394
Bu arada bana drum iğneden sonra 14 gun test yap dedi ben dayanamayıp 11 gün yaptım negatif çıktı. Kendi kendime iğnenin bile etkisi kalmamış boşuna 14 gün tekrar yapmayım dedim yapmadım. 16 gün hadi dedim yapayım ama hiç beklemiyordum umutsuzum sonuca sok oldum. Size de tavsiye olsun erken yapmayın bosuna

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-11-2021

Hamileliğimin 10. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 212 gün kaldı.

Bebeğinizin göz kapakları iyice gelişti, ayrıca bebeğinizin dili tamamen şeklini aldı. Bebeğinizin ayak parmakları artık perdesiz ve daha uzun görünüyor. İlk defa bebeğinizin uzuvları bilinçli olarak hareket yeteneğine kavuştu. Baş ağrılarınız için sıcak yada soğuk kompres yardımcı olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 6 gr. - Yaklaşık boyu : 23 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

mermaid3434

Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2021
290
85
30
bugün çatlatma iğnesi olalı 12. günüm ve erken gebelik testim negatif çıktı. bu şekilde olup sonra pozitife dönen var mı? adetime 3 gün var ama adet belirtileri de başladı sarı renkte de akıntım var

mermaid3434

Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2021
290
85
30
bugün çatlatma iğnesi olalı 12. günüm ve erken gebelik testim negatif çıktı. bu şekilde olup sonra pozitife dönen var mı? adetime 3 gün var ama adet belirtileri de başladı sarı renkte de akıntım var