Klomen+catlatma ignesi

Patriska

Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2019
105
18
28
Hanımlar aranizda klomen ve catlatma iğnesi yaptıran var mi ? Varsa eger tecrübeleriniz nedir? Işe yaradı mı?

Ben
Hanımlar aranizda klomen ve catlatma iğnesi yaptıran var mi ? Varsa eger tecrübeleriniz nedir? Işe yaradı mı?
Ben 4 ay önce klomen ve catlatma ıgnesı ile hamıle kalmıştım ama maalesef 7 haftalıkken düşük yasadım sımdı yıne hamıleyım 5 haftalık ama sadece klomen kullandım catlatma ıgnesı kullanmadım kendiliginden catladı

Ben canım dün çatlatma iğnesi vuruldum ovıtrelle öncesi klomen işte yarın sabah aşılama yapılacak bakalım şuan birşey diyemiyorum

Ben
Ben 4 ay önce klomen ve catlatma ıgnesı ile hamıle kalmıştım ama maalesef 7 haftalıkken düşük yasadım sımdı yıne hamıleyım 5 haftalık ama sadece klomen kullandım catlatma ıgnesı kullanmadım kendiliginden catladı
Öyle mi çok sevindim Allah bağışlasın insallah. Peki sonuncuda gebeliğini ne zaman öğrendin nasil öğrendin

Öyle mi çok sevindim Allah bağışlasın insallah. Peki sonuncuda gebeliğini ne zaman öğrendin nasil öğrendin
Adete 4 gun kala gebelık testi yaptım aslında gram belırtım yoktu hatta kuruluk olunca kesin adet olcam dedım ama yıne de yapayım dedim baktım sılık cizgi belirdi hemen ertesi gün yine tekrarladım testı yıne silik cizgi sonra adete 3 gun kala kan verdım 80 cıktı deger 2 gun sonra yıne kan verdım 201 cıktı 4 gun sonra 1242 cıktı bu degerden 3 gun sonra kese göründü yanı dün 4+4 dedı doktor bakalım bu sefer nolcak hayırlısı

Adete 4 gun kala gebelık testi yaptım aslında gram belırtım yoktu hatta kuruluk olunca kesin adet olcam dedım ama yıne de yapayım dedim baktım sılık cizgi belirdi hemen ertesi gün yine tekrarladım testı yıne silik cizgi sonra adete 3 gun kala kan verdım 80 cıktı deger 2 gun sonra yıne kan verdım 201 cıktı 4 gun sonra 1242 cıktı bu degerden 3 gun sonra kese göründü yanı dün 4+4 dedı doktor bakalım bu sefer nolcak hayırlısı
Ne kadar güzel bende bu ay ilk defa klomen ve catlatma iğnesi oldum iğneden 10 gun sonra test yaptim 2. Çizgi silik cikti betaya baktirdim 4 gun cikti bana 1 hafta sonra tekrar yapalim dediler insallah yükselir

Ne kadar güzel bende bu ay ilk defa klomen ve catlatma iğnesi oldum iğneden 10 gun sonra test yaptim 2. Çizgi silik cikti betaya baktirdim 4 gun cikti bana 1 hafta sonra tekrar yapalim dediler insallah yükselir
İnşâllah canım hayırlısıyla rabbım sana anne olmayı nasıp eder rabbım isteyen herkese nasip etsin bu güzel duyguyu inşallah bende yavrumun kokusunu bu sefer alırım 🙏

Ne güzel . Allah kucağınıza almayı nasip etsin .:) isteyen herkese de nasip etsin

klomen i üç ay iğnesiz kullandım.
4.ay iğneyle kullandım .tutmadı.
4 ay ara verdim.
Nisanda klomen +iğne
Mayısda sadece klomen
Ve bu ay femera ve iğne vuruldum
Aralarda da bitkisel kürler yaptım .1 senedir uğraşıyorum . Bu ayın tuttumu bilmiyorum bekliyorum:)umarım açıklayıcı yazabilmişimdir

Kizlar bende o sumuksu yapiskan akinti olmadi. Sadece biraz sulu ve koyu sari aknti geldi. Ve asiri bir dolgunluk vardi..hastanede calisyorm zatn hemen baktik ultrasonla rahim boslugunda sivi var yumurtan catlamis dedi. Ama 21 mm olan yumurta hala.oaradydi biraz büzusmus ve kuculmus catladiysa o nezaman kaybolur onu merak ettm

klomen i üç ay iğnesiz kullandım.
4.ay iğneyle kullandım .tutmadı.
4 ay ara verdim.
Nisanda klomen +iğne
Mayısda sadece klomen
Ve bu ay femera ve iğne vuruldum
Aralarda da bitkisel kürler yaptım .1 senedir uğraşıyorum . Bu ayın tuttumu bilmiyorum bekliyorum:)umarım açıklayıcı yazabilmişimdir
Canim femara kullanirken hicbir yan etkisi oldumu ben klomen kullanirken cok fazla kasık agrim olmustu femarada oyle birsey olmadi 🤔

Femerayı kullanırken olmadı.klomende oluyordu.ben pazartesiyi bekliyorum adet için.ama bat tan 4 gün önce bi ağrı oldu geçti akşamına.

Bu ay ilk defa klomen ve catlatma iğnesi kullandım . Şuan iğne yapılalı iki gün oluyor. Dr 8 yumurtam olustgnu 4 unun catlamaya hazır boyuta geldiğni söyledi ve iğne yaptı. Dördüz olablr kendini ona göre hazırla dedi

X