klomen ıle 2.ayda tek yumurta ıle gebe kalan varmıııııı lütfen ses verin moral olun

funda19ad

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2014
1.230
77
34
arkadaslar sorunum yumurtaların yeterlı buyukluge ulasmamasıymıs klomende ıkıncı ayın içindeyim gecen ay oldugu gıbı yıne tek yumurtam buyudu ignemi oldum calısma yapıyoruz gun asırı. ogrenmek ıstedıgım şu tek yumoşla gebe kalan varmı cevap lütfennnnn saolun şimdidennnn

arkadaslar sorunum yumurtaların yeterlı buyukluge ulasmamasıymıs klomende ıkıncı ayın içindeyim gecen ay oldugu gıbı yıne tek yumurtam buyudu ignemi oldum calısma yapıyoruz gun asırı. ogrenmek ıstedıgım şu tek yumoşla gebe kalan varmı cevap lütfennnnn saolun şimdidennnn

iğneni ne zaman oldun arı sütünü kullandın mı cnm adetinin kaçıncı günündesin

iğneni ne zaman oldun arı sütünü kullandın mı cnm adetinin kaçıncı günündesin

2 nisanda işne oldum gecen ayki gibi yine tek yumurta oldu . arı sutunun faydasımı bılmıorum am gecen ay 15. gunumde 19 mm bı yumos vardı bu ay 13. gunde 20 mm oldu. ama yine tek yumos oldu :KK43:(( gce aykı gıbı bu ayda olmucak dıye korkuyorummmmm

bu catlatma ıgnesı olmus tatlım klomenden bı hafta sonra ıste oluo arı sutu napıo ne ıse yarıo

arı sütü dogurgnlık için mucize bişi canım ben yaklasık bır aydır kullanıroum umarım bu ay olumlu sonucu alırım arı sutu vesilem olur. arastır netten süper bişi

tmm tatlım adet gunun nesaman kac gun var

bak arastırmalarımdan akılmda kalanları yazayım sna bu arı sutunu işçi arılar yutak altı bezlerınden uretıo kraliçe arı bundan beslenıyo. normalde işçi arılar 2 yada 3 ay yasarken krali.e arı 7 yıla kadar yaşayabilio ayrıca kralıce arı kendı agırlıgı kadar yumurta uretıyo her ay yaklasık 3 bin adet yumurta üretiyormuş . kullanan bır cok kişi gebe kalmıs en azından adetleri düzene girmiş ben arı dunyası dıe bı siteden kilosunu 300 tl ye aldım eşimde kullanıo sperm kalıtesını arttırıyormus . inşallah bana bu ay vesile olur canım.

bak arastırmalarımdan akılmda kalanları yazayım sna bu arı sutunu işçi arılar yutak altı bezlerınden uretıo kraliçe arı bundan beslenıyo. normalde işçi arılar 2 yada 3 ay yasarken krali.e arı 7 yıla kadar yaşayabilio ayrıca kralıce arı kendı agırlıgı kadar yumurta uretıyo her ay yaklasık 3 bin adet yumurta üretiyormuş . kullanan bır cok kişi gebe kalmıs en azından adetleri düzene girmiş ben arı dunyası dıe bı siteden kilosunu 300 tl ye aldım eşimde kullanıo sperm kalıtesını arttırıyormus . inşallah bana bu ay vesile olur canım.

inş tatlım yha sen bı kullan ıı olursa bısde alalım :KK70:

bn 3kes catlatma ıgnesı oldum klomen kullandım halada kullanıom ama tutmadı ıns sennkı tutmustr :)

senin sorunun nedir canım ? kac yasındasın ne kadrdır tedavı goruorsun yada goruyormusun

3 yıllık ewlıyım 1 yıldr ugrasıorum klomen ve catlatma ıgnelrı kullndım 22 yasındasym ıns olr ya bu ayda klomene dewam 15 doktr cgrdı yumoslaera bakcak bakalım inş tutmustr :KK70: bn bu ay klomenı 4 tne yuttm gunde

3 yıllık ewlıyım 1 yıldr ugrasıorum klomen ve catlatma ıgnelrı kullndım 22 yasındasym ıns olr ya bu ayda klomene dewam 15 doktr cgrdı yumoslaera bakcak bakalım inş tutmustr :KK70: bn bu ay klomenı 4 tne yuttm gunde

doktor gunde 4 adet mı verdı sana ???? rahatsızlıgın ıcın ne dıorlar pco falan mı ?

X