Klomen kullanan pko olan bakabilir mi?

Onemli değil olabilir cnm peki birsey sorucam siz Kendiliğinden adet görüyor muydunuz ben ilaç kullanmadan asla adet olmuyorum 5.ay 6 ay geçse bile

Ya incir kürü bende dusunmustum ama prolaktini yukseliyor o yüzden denemek istemiyorum ztn Kendiliğinden yukseliyor birde incir kürü yaparsam daha da yükselir diye korkuyorum açıkçası

Ya incir kürü bende dusunmustum ama prolaktini yukseliyor o yüzden denemek istemiyorum ztn Kendiliğinden yukseliyor birde incir kürü yaparsam daha da yükselir diye korkuyorum açıkçası
Yumurtlama probleminiz varsa ballı karışımı öneririm size benim o vasıtayla oldu ama instagramda yanıklar baharat var istanbuldaysanız gidip görüşebilirsiniz yoksa mesajlarınıza da dönüyorlar tahlil sonuçlarınıza göre rahatsızlığınıza göre birşey öneriyorlar size, sayfada da paylaşmışlar bir sürü hamile kalan var bakın isterseniz ama tavsiyem ne önerirlerse önersinler doktorunuza danışın

Evet inşallah gidicem , tekrardan bi tahlil yaptiricam ona göre gidicem.

Geçmiş olsun canım bende aynı şeyleri yaşadım sekiz yıl çocuğum olmadı sonra öğrendim klomen ve doğum kontrol hapı bana zarar veriyor kanımda pıhtılaşma yapıyor geçen sene femara hap kullandım Hamile kaldım sende bı dene pcos olanlar da çok etkili ve yan etkisi de olmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…