Klomen kullananlar lütfen bakın:)

ben defalarca dr kontrolunde kullandım sonuç yok. yılın başlarında elimde fazla kutu varken kontrolsüz kullandım akışına bıraktım. o ay çok ümitliydim. sanırım normalden dahada fazla büyüttü. aşiri sancım olmustu 2gün yataktan kalkamadım kist yüzünden mahvolmustum. yani ilk kezde kulanmadım şansa o ay beni mahvetmişti :işsiz::işsiz:
Kist olmusmuydu peki catlamismiydi. Bende bu ay bu sekildeym cok sancim oldu 2 gun

çok ama zaten yumurtalıkları uyarıyor tanesi 50 mg Son durum ne peki varmı gelişme ?
Ben gecen ay asilama oldum tutmadi bu ay yeniden asilamaya basladik adet oldum ilac kullanmaya basladim gunde 2 tane klomen 5 gun boyunca sonrasi gonalf 75 2 igne olacaktim ama sadece klomen kullanabildim deprem oldu kontrollere gidemedim. 2 gun fena yumurtlama sancisi cektim ama zaten ben normaldede cok cekiyorum yumurtlama sancisi. Gunde 2 klomen cok degil aslinda kullanilmasi gereken doz aslinda bu🙃

Ben gecen ay asilama oldum tutmadi bu ay yeniden asilamaya basladik adet oldum ilac kullanmaya basladim gunde 2 tane klomen 5 gun boyunca sonrasi gonalf 75 2 igne olacaktim ama sadece klomen kullanabildim deprem oldu kontrollere gidemedim. 2 gun fena yumurtlama sancisi cektim ama zaten ben normaldede cok cekiyorum yumurtlama sancisi. Gunde 2 klomen cok degil aslinda kullanilmasi gereken doz aslinda bu🙃
Anladım canım hayırlısı olsun bana hep 1 tane günde almamı istiyordu doktor belki ilk kullandım diye aslında yeterli geldi ama çatlayıp döllenmiyordu nedense 🤷🏻‍♀️

Merhaba herkese ☺️ bugün ilk kez klomene başladım doktorumun tavsiyesi ile pcos var var hormon tahlillerim mis gibi çıktı. Adet de oluyorum. Bu durumda olup da klomen ve çatlatma iğnesi kullanıp faydasını gören var mı?

Ben kullandım:))) aslında hiçbir rahatsızlığım sorunum yoktu hatta bir oğlum var 7 yaşında ama bi kaç ay denedik olmayinca çok beklemek istemedim.hic drma falan da gitmeden Adetimin 3. Günü yarım yarım aldim ve hiç beklemememe rağmen o ay hamile kaldim :)) ama bu defa da ikiz gebelik oldu. Acaba diyorum klomenin etkisiyle mi oldu bu ikiz gebelik. Çift yumurta ikizi çünkü. Belki de yumurtalıklarimi fazla uyardı ve fazla yumurtam olgunlaştı 😄
Ailenizde var mı ikiz? Kimisi klomenin etkisi oluyor İkiz gebelikte diyor yaşayıp göreceğiz sanırım 🥹

Ailenizde var mı ikiz? Kimisi klomenin etkisi oluyor İkiz gebelikte diyor yaşayıp göreceğiz sanırım 🥹
Ailede çok bar özellikle anne tarafımda çok var. Gebelik kontrolune gittiğimde dr.um imiz geninin anneden geldigini söylemişti:) artık hangisi tetikledi bilmiyorum ama sonuçtan çok memnunuz :)

Ben de geçen ay kendi kendime klomen aldım kullandım. Adetin 3. günü başladım günde bi tane olmak üzere 5 gün içtim ama sonuç alamadım malesef. Bu ayda kalan 5 taneyi içeyim dedim ama 2 gün içip bıraktım döngümün 11. Günü şeffaf uzayan akıntım oldu. Klomenden dolayı erken yumurtlama olmuş olabilir mi bilgisi olan var mı kızlar ?

Klomen kullanırken yumurtalık gelişimiyle alakalı herhangi bir belirti oluyor mu ? İlk kez kullanıyorum bende dün bitti 5 gün 2x kullandım.

Arkadaşlar kafasına göre klomen kullananlar yazabilir mi altını çizerek söylüyorum kafasına göre kullanan 🤣 asla kafaya göre kullanılmaması gerektiğini biliyorum daha önce klomen kullanmış biriyim 3-4 defa en az..

Bilgim az çok var ama benim durumum şuan çok başka burda uzun uzun yazmak istemiyorum şayet merak eden olursa özelden açıklarım.. !!! lütfen linçlemeyin hemen.. !!!

Bilgisi ve tecrübesi olanlar yazarsa çok sevinirim ☘️🙏🏼
Bana geçen ay doktorum yazmıştı adetin 3. Gününden başlayacaksın hapı bitirene kadar dedi 2 şer tane içirdi. Adetin başladığı günden 12-14-16 gününde ilişkiye gireceksin demişti

Bende kullanıyorum bir ay önce kendi başıma kullanmıştım 2 şer tane 5 gün ama bir işe yaramadı bu ayda doktor kontrolünde tekrar içiyorum 16 sinda yumurta kontrolü yapicak

X