Gebeliğe Hazırlık Klomen kullanımı

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
1 hafta sürdü atak geçti çok şükür canım , gerçekten çocuk bakmak zor iş emek istiyor, Allah herkesin yardımcısı olsun 🤲🏻 evde okula giden çocuk varsa zor oluyor canım hastalık hiç bitmiyor geçti derken tekrar ediyor, çok geçmiş olsun kuzum , dikkat edin kendinize 🥰🥰
Uzun zaman giremedim canım çocuklar biz derken baya zor geçti çok sağol Allah razı olsun güzel dileklerin için 🤲🥰😘 nasıl güzel oldu böyle evlat ararken kesişti yollarımız şimdi çok şükür kucağımızdalar ve onları konuşuyoruz Rabbim isteyen herkese hayırlı evlat nasip etsin inşallah 🤲🤲🥰😘

Uzun zaman giremedim canım çocuklar biz derken baya zor geçti çok sağol Allah razı olsun güzel dileklerin için 🤲🥰😘 nasıl güzel oldu böyle evlat ararken kesişti yollarımız şimdi çok şükür kucağımızdalar ve onları konuşuyoruz Rabbim isteyen herkese hayırlı evlat nasip etsin inşallah 🤲🤲🥰😘
Amin 🤲🏻 Çok şükür canım nerden nereye o günlerde insan ümitsizliğe kapılıyor bir umut güzel olaylar yazılar okuyup ümitlenmek istiyor çok şükür bugünümüze 🤲🏻🥰 Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın 🤲🏻🤲🏻

sutlaacc sutlaacc kuzummm miniklerim nasıl sen nasılsın cinsiyet öğrenme zamanı geldi mi fırsat bulup yazamadım kaç zamandır aklımdasın 🥰🤗

sutlaacc sutlaacc kuzummm miniklerim nasıl sen nasılsın cinsiyet öğrenme zamanı geldi mi fırsat bulup yazamadım kaç zamandır aklımdasın 🥰🤗
İyiyiz canım çok şükür🥰😇 cinsiyet çok oldu 2 erkek 🥰🥰 detaylı ultrason a da girdik iyi geçti şükür🙏🏻☺️ Sen nasılsın? Bebiş nasıl?

İyiyiz canım çok şükür🥰😇 cinsiyet çok oldu 2 erkek 🥰🥰 detaylı ultrason a da girdik iyi geçti şükür🙏🏻☺️ Sen nasılsın? Bebiş nasıl?
Yaaa çok sevindim iki erkek annesi oluyosun çok güzel Rabbim sağ salim kucaginiza aldirsin inşallah 🤲🥰❤️ Bizde iyiyiz bakalım çok şükür uykusuzlukla savaşıyoruz bütün anneler gibi 🥴😬

Yaaa çok sevindim iki erkek annesi oluyosun çok güzel Rabbim sağ salim kucaginiza aldirsin inşallah 🤲🥰❤️ Bizde iyiyiz bakalım çok şükür uykusuzlukla savaşıyoruz bütün anneler gibi 🥴😬
Sağol amin canım 🙏🏻😍🥰 kolay gelsin canım benim 🥰

Canım umarım sonuç almışsındır. Bana da aynı anda 2 tane akşamları verdi. Regl 3. Gunu basladim
Baya geç kaldım yazmakta kusura bakma giremedim bu dönem inşallah olumlu sonuç almışsındır ben üç ay denedim malesef yumurta gelişti çatladı ama tutmadı sonra kendiliğinden nasip oldu🤲❤️ Rabbim isteyen herkese hayırlısiyla nasip etsin inşallah ❤️

Baya geç kaldım yazmakta kusura bakma giremedim bu dönem inşallah olumlu sonuç almışsındır ben üç ay denedim malesef yumurta gelişti çatladı ama tutmadı sonra kendiliğinden nasip oldu🤲❤️ Rabbim isteyen herkese hayırlısiyla nasip etsin inşallah ❤️
Canım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Allah inşallah 💜 beklemedeyim umarım güzel sonuçlar alirim

Amin canım. Sizin nasıl gidiyor bebişle🥰🤗
İsim zor ya karar veremedik😀😀
İyiyiz çok şükür teyzesi şu ara ele avuca sığmıyo sürekli kucağımdan inmek istiyo emeklemek için yerde ne buldu hemen ağzına atiyo küçücük toz bile bulsa o yüzden arkasında önünde geziyorum sürekli ama bı gülüşüne unutuyo insan bütün yorgunluğunu Rabbim herkese nasip etsin hayırlısıyla 🤲🥰 ama senin ki bambaşka bi duygu ikiz 🤗 isim zor ya dediğin gibi insan karar veremiyo hemen bizde son zamanlar karar vermiştik🤦

Allah bağışlasın canım evet 23 ocakta yapıldı iğne adet günümü bekliyorum
Heyecanlı bekleyişler dimi birden o günlere gittim ne o günler geçmek biliyodu ne ben erkenden sürekli test yapmaktan vazgecebiliyodum gerçekten zor zamanlardı ama hep söylüyolardi sürekli düşünme kasma beynini rahat bırak o zaman olucak yok yapamıyorum diyodum . Sonrasin da bı ay biraktim hiç bişey yapmadım ilac test vs adetim geciktiği halde test yapmadım o kadar umudum yoktu artık ama meğerse hamileymişim. Yani bu gerçekten doğru galiba hiç bir problem olmasa da beyin sürekli bununla meşgulse olmuyo . Rabbim kimseye evlat hasretligi çektirmesin isteyen herkese sağ salim hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah 🤲

X