Klomen kullanip catlatma ignesi olmadan hamile kalan

Kızlar pazar günü bu iki çizgi gayet belirgindi ben o günleri değerlendirdim bugünde böyle çıkıyo ne anlama geliyor bu bilen var mı ? Bat 8 eylül

Eklentiler

• F898D485-5915-4687-BAF7-58AA0C731DE1.jpeg
    F898D485-5915-4687-BAF7-58AA0C731DE1.jpeg
    67,7 KB · Görüntüleme: 32
Kizlar klomen kullandim.gecen ay ve beni mahfetti agrilar gerginlikler malesef benim olumlu sonuclanmadi ve regl oldum ama.hayatimda boyle bir regl gormedim ölüyorum sandim.. doktorum oluşan tum yumurtalarim catladigini kist oluşmadığını söyledi. Ama iste olmayınca olmuyor. Bu ay hicbir ilac vermeden akışında gitmesini tavsiye etti ek olarak esimden de sperm testi iatedi bakalim bat 15 eylul ona gore esim de test vericek

izlar klomen kullandim.gecen ay ve beni mahfetti agrilar gerginlikler malesef benim olumlu sonuclanmadi ve regl oldum ama.hayatimda boyle bir regl gormedim ölüyorum sandim.. doktorum oluşan tum yumurtalarim catladigini kist oluşmadığını söyledi. Ama iste olmayınca olmuyor. Bu ay hicbir ilac vermeden akışında gitmesini tavsiye etti ek olarak esimden de sperm testi iatedi bakalim bat 15 eylul ona gore esim de test vericek

Merhabalar. Yumurta tembelligim oldugu icin adetimin 5. Gunu gunde iki tane olarak klomen e baslatti doktorum. 10.gun kontrole gittigimde bircok yumurtanin olsutugunu cogul gebelik olmamasi icin de catlatma ignesi vermeyecegini soyledi. Yumurta boyutlarini bilmiyorum soylemedi ama cok yumurta olusmasina sasirdi. Bat a kadar gün aşırı iliski olacak dedi. Bu sekilde hamile kalan var mi? Bu arada ovulasyon testlerim 10gundur negatif.
2 kez kullandım. 2 kez de hamile kaldım

İnşaAllah benimde öyle olur peki belirtileribiz nelerdi anlatır mısınız rica etsem
Yani üzerinden 6.5 sene gecti pek hatırlamıyorum ama benim belirtim yoktu.
Adetim gecti diye oylesine test yapmistim. Hamileysem esime dogum gunu surprizi olacaktı. Gercekten de oyle oldu.
Ben genel olarak belirtisiz hamilelik gecirdim. Hic kusmadim mesela. Bulanti cok ilerleyen zamanda ve cok az oldu.
Sadece kasiklarimda baski hissettigimi hatırlıyorum. Bir de uykuya egilim.

Yani üzerinden 6.5 sene gecti pek hatırlamıyorum ama benim belirtim yoktu.
Adetim gecti diye oylesine test yapmistim. Hamileysem esime dogum gunu surprizi olacaktı. Gercekten de oyle oldu.
Ben genel olarak belirtisiz hamilelik gecirdim. Hic kusmadim mesela. Bulanti cok ilerleyen zamanda ve cok az oldu.
Sadece kasiklarimda baski hissettigimi hatırlıyorum. Bir de uykuya egilim.
İşte bu belirtiler herkeste farklı oluyo akıl karıştırıyo sürekli belirti arıyo insan kendinde

X