Klomen kullanıp hamile kalan var mı

Rabb'im kucağınıza almayı nasip etsin inşallah ❤️ malesef geçen ay klomen kullandığım halde olmadı bu ay FEMARA denedik bu ayın 19 nda test yapıcam..bu ay da olmazsa çatlatma iğnesi ve aşılama yaptırmayı düşünüyorum yine olmazsa birakicam
Hemen birakacam falan yapmayın. Bakın ben de 3 yil uğraştım. 2 defa bebek kaybettim. Öyle kolay değil maalesef bu işler. Ama sabır gerek moral gerek. Lütfen pes etmeyin

Hemen birakacam falan yapmayın. Bakın ben de 3 yil uğraştım. 2 defa bebek kaybettim. Öyle kolay değil maalesef bu işler. Ama sabır gerek moral gerek. Lütfen pes etmeyin
Başınız sağolsun rabbim cennetinde kavuştursun evlatlarinizla sizi..Lakin bildiğiniz üzere zorlu süreç..her ay bı ümit acaba mi diye veya en Ufak bı regl gecikmesinden sonrası yaşanan hayal kırıklığı cidden yoruyor..

Başınız sağolsun rabbim cennetinde kavuştursun evlatlarinizla sizi..Lakin bildiğiniz üzere zorlu süreç..her ay bı ümit acaba mi diye veya en Ufak bı regl gecikmesinden sonrası yaşanan hayal kırıklığı cidden yoruyor..
Çok teşekkür ederim. O kadar iyi anlıyorum ki sizi. Tv de bebek reklamk cikinca kanali nqsil değiştirirdim, kizkardesimin dahi hamilelik haberinde sevinememistim ve daha bissuru travma. Ama bak hepsi geçti, dua ve inançla sende atlatacaksin. Buna önce sen inan ve kendine moral ver ki vücudun da buna göre çalışsın

Çok teşekkür ederim. O kadar iyi anlıyorum ki sizi. Tv de bebek reklamk cikinca kanali nqsil değiştirirdim, kizkardesimin dahi hamilelik haberinde sevinememistim ve daha bissuru travma. Ama bak hepsi geçti, dua ve inançla sende atlatacaksin. Buna önce sen inan ve kendine moral ver ki vücudun da buna göre çalışsın
Umarım bende bir gün bebeğime kavuşurum..bu ay kafamdan bebek olayını tamamen sildim düşünmüyorum sanırım kafama taktikca da olmuyor

Oğlum 7 yaşında ve şuan hamileyim. İki gebeligimde de klomen kullandığım ay gebe kaldım. Rastlanti mi tesadüf mu yoksa olacağı mi vardı bilmiyorum artık:)
Peki klomen mi kullandınız sadece? Sonrasında iğne vs olmadan mı oldu hamilelik? Doktorum bana da klomen yazdı adetimin 3. Günü için. Şimdi adetimin 2. Günü yarın başlasam mı yoksa doğal yöntemlerle devam mı etsem bilemiyorum kafamda deli sorular 🙄 Kist yapıyor diyolar…

Peki klomen mi kullandınız sadece? Sonrasında iğne vs olmadan mı oldu hamilelik? Doktorum bana da klomen yazdı adetimin 3. Günü için. Şimdi adetimin 2. Günü yarın başlasam mı yoksa doğal yöntemlerle devam mı etsem bilemiyorum kafamda deli sorular 🙄 Kist yapıyor diyolar…
Valla sizr gene dr tavsiye etmiş bana dr bile vermedi çok korka korka kullandım:) artık o mu vesile oldu olacağı mi vardı bilmiyorum. Ama siz kullanin mutlaka. Dr yazdiysa takibe de çağırır. Kist falan olursa müdahale eder yani. Ben sonrasında iğne falan vurmadım zaten dr yazmamisti bana

Bende klomen kullandım ama kist falan oluşmadı

@yenigelin21
Merhaba canım. Ne yaptınız merak ettim. Son durum nedir

Benim başıma neler geldii... 🥴 İki tane çok guzel yumurtam gelişti biri 17 mm biri 16 mm. Dr 10 gün sonra gel catlamismi bakicam dedi. Benim beş gün sonra çok şiddetli karın ve makat ağrım oldu ilişkiden sonra ama nasıl kivraniyorum inat ettim gitmedim acilede. Aglayarak uyudum acidan. Sonra randevu aldım Dr gittim benim iki yumurtamda hemorajik kiste dönüşmüş 😭 biri patlamış megersem o yüzden sancı çekmişim rahimde kan var ama aktif kanama yok çok şükür Dr a hamile kalamiycam bu ay dimi dedim oda kalmış olabilirsin kist patladığında içinden yumurta çıkıyor dedi. Adetime bir hafta kaldı bakalım ne olcak ama ben hamile kalacağımı hiç sanmıyorum 😔
Cok gecmis olsun bnde klomen ile hamile kaldm evet klomen kist yapabiliyor banada yapmisti ama hamile kalmistim ve bebek buyudukce kist kaybolmustu

Cok gecmis olsun bnde klomen ile hamile kaldm evet klomen kist yapabiliyor banada yapmisti ama hamile kalmistim ve bebek buyudukce kist kaybolmustu
Çok teşekkür ederim ❤️ ben adet gördüm klomen kullandığım ay, kistlerimde düştü Allah'a şükür pedimde gördüm ikisinide. Bebek olayını kapattım adet takvimimi falan sildim lazer epilasyona yazıldım bugün ilk seansim vardi tedbir amaçli gebelik testi yaptım sanırım pozitif ama çokta emin değilim kaset test yaptım ilk silik çizgi çıktı artimed erken gebelik testi aldım ondada silik çıktı ama bazen Allah korusun kimyasala dönüşüyor değer geri düşüyor ya çok varmış gibi düşünmek istemiyorum Perşembe yada cuma kan vermeyi düşünüyorum biyandan da çok korkuyorum negatif çıkar diye bugün bat günüm yine kaset testlerden alicam insallah

Çok teşekkür ederim ❤️ ben adet gördüm klomen kullandığım ay, kistlerimde düştü Allah'a şükür pedimde gördüm ikisinide. Bebek olayını kapattım adet takvimimi falan sildim lazer epilasyona yazıldım bugün ilk seansim vardi tedbir amaçli gebelik testi yaptım sanırım pozitif ama çokta emin değilim kaset test yaptım ilk silik çizgi çıktı artimed erken gebelik testi aldım ondada silik çıktı ama bazen Allah korusun kimyasala dönüşüyor değer geri düşüyor ya çok varmış gibi düşünmek istemiyorum Perşembe yada cuma kan vermeyi düşünüyorum biyandan da çok korkuyorum negatif çıkar diye bugün bat günüm yine kaset testlerden alicam insallah
Adiniza cok sevindim insallah saglikli bir gebelik yasar ve bebeginizi kucaginiza alirsiniz🙏 güzel haberlerinizi bekliyoruz♥️

X