Klomen kullanıp hamile kalan varmı?

Hicranklh

Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2019
121
47
34
Merhaba kizlar 11 aydır gebe kalmak için uğraşıyorum ama malesef sonuç alamıyorum doktorum yumurta tembelliği ve enfeksiyon var dedi fitil antibiyotik verdi kullandım olmadı doktorumu değiştirdim bu ay ve öyle birşey olmadığını hatta sol tarafındaki yumurtaminda catladigini söyledi fakat işini daha da hizlandiralim klomene başlatti adetimin 16 günü bakmıştı iki gündür içiyorum ve hareketlilik hissediyorum normalde hep sağ kasigim agrirdi şimdi ise hep solda ve akıntım aşırı derecede artii sizce klomen ise yariyormu veya yumurtam catlamissa neden bu ilacı verdi bilgisi olan yardımcı olabilirim yaa😔😔

Klomen yumurta geliştiriyor bende kullandım çatlama iğnesi ile birlikte şuan hamileyim belirtin de beyaz akıntım vardı darısı sana inş

Klomen yumurta geliştiriyor bende kullandım çatlama iğnesi ile birlikte şuan hamileyim belirtin de beyaz akıntım vardı darısı sana inş
Ama kuzum benimki garip bir şekilde yani dün gittim doktora ve adetten sonra 16. Gunumdu hemen bugün içmeye başla dedi evet beyaz akıntım aşırı derecede fazla bu zamanlarda azalması lazımdı fakat azalmıyor çoğalıyor sanki şeffaf değil beyaz ve batmalar oluyor solda bişey hissetmezdim hiç umutlanmak istmyrm işin aslı hep hüsran çünkü

Ama kuzum benimki garip bir şekilde yani dün gittim doktora ve adetten sonra 16. Gunumdu hemen bugün içmeye başla dedi evet beyaz akıntım aşırı derecede fazla bu zamanlarda azalması lazımdı fakat azalmıyor çoğalıyor sanki şeffaf değil beyaz ve batmalar oluyor solda bişey hissetmezdim hiç umutlanmak istmyrm işin aslı hep hüsran çünkü
İnş olur canımben adetin 3. Günü başlamıştım doktorun vardır bir bildiği belki yumurtaların çatlamaya yakın bir seviyededir o yüzden vermiştir hemen başla diye

Merhaba canım bende de tembellik vardı bu ay klomen kullandım ve hamileyim tabi ilaçlar vesile oluyor canım takdir Allah'ın
Rabbim kucağına almayı nasip eylesin inşallah kuzum çok sevindim aynen ilacalr doktor vesile takdir ilahi bana bir doktor tembel dedi dünkü öyle değil dedi klomeni kaç gün kullandin

Canım bende de akıntı vardı inşallah hamilesindir başkada bir belirttim yoktu haylada ne bulantı nede başka bir belirtim var sadece adet ağrısı gibi ağrım da oluyor du

Bende adet düzensizliği vardi yumurtalar sa büyüme yoktu doktor klomen verdi kullanmama rağmen yine büyüme olmadi 2 kere kullandim klomeni ve çatlatma iğnesini. Sonra ara verdim o arasa adetim düzene girdi. 4 ay sonra hamile kaldım:KK66:

X