Klomen kullanıp hamile kalanlar ya da kullanmaya devam edenler

doğru söylüyorsun allahtan ne istiyorsak hayırlısıyla vermesini de dilemek lazım.hepimize allah hayırlısıyla hayırlı evlatlar nasib etsin.bekliyorum bakalım.sen çok temiz kalpli bir insansın allah da senin o temiz kalbine güzellikler ve bebişler nasib etsin inşallah hayırlısıyla.herkese iyi geceler,bebişli rüyalar..

slm arkadaslar bende 4 gun sonra klomene baslayacam bakalım ne olacak?ALLAH ım sen cok büyüksün bizlerın yüzünü güldür YARABBİM......

şükredin valla o ağrıları çekeyim diye dua ediyorum,Allah yardım etsin kızlar inşallah o ağrılar bebişlerinizi getirir size...
ya kızlar bugün anlattım ya kafama çok takıldı benim,çarşamba günkü kontrolde büyük olan yumurtada küçülme görüldü,diğeri büyümüş,küçülebilirmiki yumurta çatlamadan önceki ölçümde 16.8mmdi,ateşim falanda düştü akıntımda arttı ya acaba o çatladıda benim şu UZMAN doktorummu anlamadı...off yumurta diye diye delircem heralde benlaelaelaelaelae

canım valla ben yumurtanın küçülebileceğini hiç duymadım CADIARZU

çok stres yapma kafayada takma..kendimize zarar veriyoruz böyle malesef...

bu arada senin için yazdığım soruya henüz yanıt gelmedi...yerimseniben

şükredin valla o ağrıları çekeyim diye dua ediyorum,Allah yardım etsin kızlar inşallah o ağrılar bebişlerinizi getirir size...
ya kızlar bugün anlattım ya kafama çok takıldı benim,çarşamba günkü kontrolde büyük olan yumurtada küçülme görüldü,diğeri büyümüş,küçülebilirmiki yumurta çatlamadan önceki ölçümde 16.8mmdi,ateşim falanda düştü akıntımda arttı ya acaba o çatladıda benim şu UZMAN doktorummu anlamadı...off yumurta diye diye delircem heralde benlaelaelaelaelae

canım ben bir dr a soru sormuştum.. yumurta çatlamassa illa kistmi olur diye.. bana verdiğ cvp illa kist olmaz .. yumurta sönebilir demişti..yani olabilirmiş.. ama çatlayana folikülde büzüşüyor.. çatlamışda olabilir..dr un nasıl anlammaış hayrettt..:bbo:

doğru söylüyorsun allahtan ne istiyorsak hayırlısıyla vermesini de dilemek lazım.hepimize allah hayırlısıyla hayırlı evlatlar nasib etsin.bekliyorum bakalım.sen çok temiz kalpli bir insansın allah da senin o temiz kalbine güzellikler ve bebişler nasib etsin inşallah hayırlısıyla.herkese iyi geceler,bebişli rüyalar..

canımm arkadaşım,sende öylesin,bu kadar duayla Allah sana hayırlı olanı getirecek,temiz yüreğini ferah tut...a.s.

canım valla ben yumurtanın küçülebileceğini hiç duymadım CADIARZU

çok stres yapma kafayada takma..kendimize zarar veriyoruz böyle malesef...

bu arada senin için yazdığım soruya henüz yanıt gelmedi...yerimseniben

sudenazcım bende duymadımda bakalım orjinal benim doktorda aynı benim gibi,yok takmıyorum artık sadece gülüyorum napıyım,canım boşver sizde oturup beni düşünmeyin birde,siz dua edip,ağrılarınıza katlanmaya çalışıp,güzel heyecanlı günlerinizin tadını çıkarın,bir gün hamile olacağız ve belki bu heyecanımızı,bugünleri özleyeceğiz,tadınıda çıkarmak lazım,öptümm

canım ben bir dr a soru sormuştum.. yumurta çatlamassa illa kistmi olur diye.. bana verdiğ cvp illa kist olmaz .. yumurta sönebilir demişti..yani olabilirmiş.. ama çatlayana folikülde büzüşüyor.. çatlamışda olabilir..dr un nasıl anlammaış hayrettt..:bbo:

aa gerçektenmi,sönmüş o zaman heralde benim yumurta,benim doktor orjinal bi bakışta anlasa şaşırırdık hep birlikte,armağancım çok sağol canım...

klomenci kader arkadaşlarım bu arada hepinize günaydınnn,bütün gün bütünnnn dileklerinizi getirsin size,alhancım hoşgeldin sende inşallah senin içinde hayırlısı olacak...

maysımırnacım bende catlayan yumurtanın sonuklesmeye basladıgını duymustum buyuk ıhtımal senın yumurtanın tekı catladı canım..sen baska bır hastaneye gıt canım aynı doktora gıtme bence.doktorlarada guvenımız kalmadı yahu bız bıle onlardan daha cok sey bılıyor hale geldık..lülülülülülü

maysımırnacım bende catlayan yumurtanın sonuklesmeye basladıgını duymustum buyuk ıhtımal senın yumurtanın tekı catladı canım..sen baska bır hastaneye gıt canım aynı doktora gıtme bence.doktorlarada guvenımız kalmadı yahu bız bıle onlardan daha cok sey bılıyor hale geldık..lülülülülülü

zaten benim bu klomen maceram bu gidişle oldukça uzun olacak,bir dahaki ay sizlere emanet edicem kendimi,yok doktora zaten güvenmiyorum,dün o doktora düşmemek için 6da çıktık evden,yine 9 kadın doğumcudan ona rastgeldim,benim ve eşimin işi yüzünden acelemiz vardı,bakalım canım sabrediyorum,kendi doktorum bigelsin bu arada yeni doktor arayışlarına başlıycam,hepimiz için hayırlısı canım

hayırlısı olsun canım ınsalah dogru doktoru bulursun ama bu kez bebısını gormeye gıdersın..:dance::dance:

merhaba kızlar ya bu meşhur klomenle hamile kalan yokmu aramızda bize moral olurdu.benim dr 3 ay kıllanucaz dedi sonra aşılama ama 3 ayda kullanıcam sonra bırakıcam ikinciyi isterken kızımla fazla ilgilenemedim kafamda hep tadavi testler ne oldu ne olucak derken kendimi fazla yıprattım galiba bir süre ara vericem moralde lazım degilmi arkadaşlar.

Bende yeni başlıycam klomene.Yokmu iyi haber verecek..??

maysimirna cım ...sana özel msj.da yazdım özrümü......şimdi gelelim sana...yarım saattir okuyorum yazılarınızı..91..nci sayfadan başladım klomen topiğinde...canım doğru cevaplar almışsın arkadaşlardan...MM. ye göre yani 20 den küçükse çatlamaz ve de iğne uygulanmaz tezini yüzde 80 kabul edemem...çünkü geçen ay benim tek yumurta 18 mm idi.......BU SEFER YANİ PAZARTESİ MUAYENEMDE İKİ ADET 19 MM OLDUĞU GÖRÜLDÜ...kimi klomen e 5 .nci gün başlayıp 13
.ncü gün iğne olmuş....bense adet sürem 25 güne göre üçüncü gün başlayıp İĞNEMİ 9.NCU GÜN oluyorum.....gidişin aldığın sonuçlar çok çok iyi.....her geçen ay yumurta kalitende ve boyutunda ilerleme var....hıııııııııı..ŞUNU DA SANA ANTİ PARANTEZ....herkesin bir burç ay dönüşümüne göre iyi gelmeyen günleri vardır....ben bu yaşıma kadar pazartesilerini evde de otursam hiçbir şey bile yapmasam iyi geçirmedim.....aslında dinimize göre pazartesi perşembe kıymetli günler.....severim ama o beni sevmez....havalar berbat dr.lar bile artık depresif olmuş...açıkcası hangi hastahane sana bunları yaşatan bilmiyorum.uğura inanırım...bi araştırmaya gir akıllı kızsın...çevren var...rica ederim aynı dr.a takılıp kalma.bak canım...acıbadem de .EUROFERTİL I tüp bebek merkezi sigortaya bakıyormuş...EMRE BEY İ ÇOK ÇOK ÖVGÜ ALDIM...AYRICA ALTUNİZADE FERTİCENTER ...ÇOK MEMNUN KALDI ARKADAŞIM...İLK MUAYENELER ÜCRETSİZ MİŞ...SİGORTALIYA...BENİM EŞİMİN şu an sigortası yok olsun ilk işim bende gidicem ..gün aşırı lütfen ilişki...rahmini rahat bırak...gevşe...çocuk için olduğunu ne eşine ne kendine hatırlat...keyfe keder yaşa...

ben yine PREGNYL iğnemi pazartesi oldum...36 saat sonra çatlayacak gece tam 4 te ilişki dedi dr.um...eşim horul horul uyuyordu.....ne yapalım onlar bizim canlarımız...o halde adamcağızı kullandım...operasyon tamamdır..rahim içi röntgeni hcg ye gelince....çok zahmetli..kolay diyemeyiz...ama inanın çok da faydası var...tıkalı en ufak bir yer bile varsa alınan ilaç bunu temizliyor...sakin olun..usta ellerde yaptırın...birde lütfen sigortalarınız var...kullanın bunu...tüp bebek merkezlerinde FSH ınıza( adetin 3.günü) mutlaka sık sık baktırın...estradiolinize E2 baktırın...anladığım kadarıyla maysimirna cım bu ay iğne olmadın....ilaç ve iğne aldıktan sonra alt bölgede şişkinlik hissi..hatta büyük abdest yapamama..2-3 gün kadar...kasık ve yumurtalık ağrıları hepimizde var...bu yapılan emeklerin boş olmadığını sonuçların olumlu olduğunu gösterir...

maysimirna cım ...sana özel msj.da yazdım özrümü......şimdi gelelim sana...yarım saattir okuyorum yazılarınızı..91..nci sayfadan başladım klomen topiğinde...canım doğru cevaplar almışsın arkadaşlardan...MM. ye göre yani 20 den küçükse çatlamaz ve de iğne uygulanmaz tezini yüzde 80 kabul edemem...çünkü geçen ay benim tek yumurta 18 mm idi.......BU SEFER YANİ PAZARTESİ MUAYENEMDE İKİ ADET 19 MM OLDUĞU GÖRÜLDÜ...kimi klomen e 5 .nci gün başlayıp 13
.ncü gün iğne olmuş....bense adet sürem 25 güne göre üçüncü gün başlayıp İĞNEMİ 9.NCU GÜN oluyorum.....gidişin aldığın sonuçlar çok çok iyi.....her geçen ay yumurta kalitende ve boyutunda ilerleme var....hıııııııııı..ŞUNU DA SANA ANTİ PARANTEZ....herkesin bir burç ay dönüşümüne göre iyi gelmeyen günleri vardır....ben bu yaşıma kadar pazartesilerini evde de otursam hiçbir şey bile yapmasam iyi geçirmedim.....aslında dinimize göre pazartesi perşembe kıymetli günler.....severim ama o beni sevmez....havalar berbat dr.lar bile artık depresif olmuş...açıkcası hangi hastahane sana bunları yaşatan bilmiyorum.uğura inanırım...bi araştırmaya gir akıllı kızsın...çevren var...rica ederim aynı dr.a takılıp kalma.bak canım...acıbadem de .EUROFERTİL I tüp bebek merkezi sigortaya bakıyormuş...EMRE BEY İ ÇOK ÇOK ÖVGÜ ALDIM...AYRICA ALTUNİZADE FERTİCENTER ...ÇOK MEMNUN KALDI ARKADAŞIM...İLK MUAYENELER ÜCRETSİZ MİŞ...SİGORTALIYA...BENİM EŞİMİN şu an sigortası yok olsun ilk işim bende gidicem ..gün aşırı lütfen ilişki...rahmini rahat bırak...gevşe...çocuk için olduğunu ne eşine ne kendine hatırlat...keyfe keder yaşa...

canımmm arkadaşım artık sıktım diye mesaj yazmayada çekiniyodum ama hergün bakıyordum nerde bu kız diye,Allaha şükür canımm benim iyisin sonuçlarında mükemmel maşallah,hem 2 tane hemde 19mm maşallahhh:nazar: canım hayırlısı olsun,yazdığın her harf için,bilgiler için,doktor tavsiyesi herşey için çok sağol,ya özlemiştim seni çok,iyiki geldin,olsunn merak edelim sen iyi olda,sonuçlarım için burdaki arkadaşlar hep umut vermeye çalışıyo bende üzülmüyorum zaten napayım 18.gün olmuş hala iğne yapılmadı,hergün ağlıyımmı,yok arkadaşım takmıyorum,yinede inadına şükrediyorum,iyki geldinn,yaşasın fusfulu,sudenaz şimdi senin içinde heyecanlanıcaz bekliycezz,öptümmmma.s.

slm kırmızı beyaz nasılsın ben hastalandım ve klomene başladım tekrar 2.ayım bu ay bakalım hayırlısı pazartesi doktora gidiyorum inşallah büyümüşlerdir.benim geçen ay 21 mm di.1taneydi.ama geç büyüdü çok.yani ilaç kulanmaya başladıktan 10gün sonra büyüdü ama çatlattık ve olmadı.ilk gün çok ağladım ama toparlandım.dedimki ne sıkıntı çekenler var daha ilk aydan yılmak yok yola devam...
inşallah temmuz sonu klomencilerin hepsi hamiş olur...

bende 4 gün sonra baslıyorum klomene bakalım neler olacak.ALLAH ım ılk seferde tutar insallah.herkes için gecerlı bu dileklerim.ama olmazsada ümidimizi yitirmek yok kızlar unutmayın herseyden önce bızlerın saglıgı önemlı bizler saglıklı olalımkı bebıslerımızde öyle olsun

bende yarın klomene başlıyorum kızlarrrrrrrrr

hepinizz hoşgeldiniz arkadaşlarrrr,inşallah hepiniz hepimiz için hayırlısı olur,inşallahhhhhhhhhh bu ay bu sayfa bebek haberleriyle dolar....

X