Klomen kullanıp kisti oluşan arkadaşlar

aminnn canımbenim yaaa hep bunun için dua ediyoruz rabbim verecekse hayırlı zamanda sağlıklı bahtı güzel evlatlar versin isteyen herkese içinde bize de.

aminn aminn aminnn
bizim guzel canli bi topigimiz var istersen oraya gelebilirisn gebelik bolumunde peri ve pidilgayla hamis olmayan kalmicak diye topik cmmm gorusmek uzere :))))

aminn aminn aminnn
bizim guzel canli bi topigimiz var istersen oraya gelebilirisn gebelik bolumunde peri ve pidilgayla hamis olmayan kalmicak diye topik cmmm gorusmek uzere :))))

tamam canım arada uğrarımmm bizimde bi topiğimiz var aslında çok seviyeli şen bi topikti ama bu aralar biri yüzünden bozuldu azcık
ama sende gel bekleriz.sizin topiğide gördüm evet
bizim topiğin adı bu sayfa senin için bebeğimmmm

Son düzenleme:
Ben 2 aydır klomen tedavisi görüyorum ve 2 tane kistim oluşmuş doktorum bunun kendiliğinden geçiceğini söyledi ve herangibi bir ilaç vermedi ..ya gerçekten bu kist kendiliğinden geçiyor mu?siz nasıl bir tedavi uyguladınız ?
Merhaba ben 21 yasindayim 2 aydir klomen kullandim ve ilac bittikten sonra doktora gittigimde bana 10 mm yumurtalik kistimin oldugunu soyledi. Tam tatmin ol ak icin kan testi istedi gebelikte olabilir diye hic boyle durumla karsilasan oldumu varsa aranızda beni aydinlatin lutfen.

Merhaba ben 21 yasindayim 2 aydir klomen kullandim ve ilac bittikten sonra doktora gittigimde bana 10 mm yumurtalik kistimin oldugunu soyledi. Tam tatmin ol ak icin kan testi istedi gebelikte olabilir diye hic boyle durumla karsilasan oldumu varsa aranızda beni aydinlatin lutfen.
merhaba canım geçmiş olsun. kardeşimde de klomen kullanımı sonucunda 7.5 cm lik kist oluştu. senin kistin kayboldu mu, tedavi sürecin nasıl oldu, ameliyat gerekti mi?

Ne yazikki bugun ogrendim ki bnimde 4cmlik kistim olmus 1 ay klomene ara veriyoruz dedi allahim
İnsallah bu boslukta nasip eder. 1 yildir bekliyoruz ilk ayda kimyasal gebelik yasadim o anki sevincimi hayata bakis acimi dusundukce bugunlerim cekilmez oluyor allah hepimize saglikli evlat nasip etsin

kızlar topik baya eski ama bende bu ay klomen kullandım leklenme yaşadım adet olmadım kahverengiydi gebelik testi yaptım negatif yumurta 11 mm olmuştu sanırım kist yaptı zaten pkos var bide bunun kisti oldu nasıl olucak biilmiyorummm:KK43:

benimde kistim olustu 4 cm ve üstelik kistimle beraber hamile oldugumu da ögrendm doktor mudahale etmıcez dedı ama benımkı bıraz rısklı beklıorz bakalm :KK43:

Bu ay bende klomen kullandım ve 3.5 cmlik kistim oluştu adette olmadım napıcağımı bilmiyorum

Kızlar benimde klomen kullandıktan sonra 8m lik kistim oldu soğan kürüne başladım bıde yasmin verdı ama soğan kürü çok işe yarıyor sizlerede tavsıye ederim

Bıde bu dönemde kilo almamanız lazımmış yoksa kistlerın gıtmesi zor oluyormuş

arkadaşlar bende bu ay klomen kullandım ve yumurtalarım gelısmedıgı ıcın çatlatma ıgnesı vurulamadım :KK43:
korkuyorum kıste cevırır mı dıye lütfen cevap yazın
soğan kürüne baslıcam ama nasıl yapılıyor ne zaman ıcmem lazım bırılerı yazar mıı

arkadaşlar bende bu ay klomen kullandım ve yumurtalarım gelısmedıgı ıcın çatlatma ıgnesı vurulamadım :KK43:
korkuyorum kıste cevırır mı dıye lütfen cevap yazın
soğan kürüne baslıcam ama nasıl yapılıyor ne zaman ıcmem lazım bırılerı yazar mıı
Bendede klomenden sonra 4 cm kist oluştu çatlatma iğnesine rağmen adetin bittikten 7 gün sonra başlıyorsun soğanı kabuklarıyla dörde bölüp 1buçuk bardak suyla ağzı kapalı şekilde 5 dk haşla sonra süz ve ılık olarak yemeklerden yarım saat önce iç sabah akşam

Bendede klomenden sonra 4 cm kist oluştu çatlatma iğnesine rağmen adetin bittikten 7 gün sonra başlıyorsun soğanı kabuklarıyla dörde bölüp 1buçuk bardak suyla ağzı kapalı şekilde 5 dk haşla sonra süz ve ılık olarak yemeklerden yarım saat önce iç sabah akşam
BEN BUGUN BASLADIM YA BOYLE BIRSEYDEN HABERIM YOKTU
ADETIM BITELI 15 GUN OLDU BIR SONRAKI ADETIMEDE 13 GUN VAR
NE BILIYIM SIFA NIYETINE ICICEGIM ARTIK BIRDE TAM ZAMANINDA ADET OLMAK ICIN
BIR SONRAKI ADETTE BU SEFER IGNEYLE YUMURTLAM SAGLANACAKMIS CUNKU SABIRSIZLIKLA BIR SONRAKI ADETI BEKLIYORUM..
BILGINIZ VAR MI IGNE DAHA MI ETKILI BIRDE ONUN TEDAVISI NASIL OLUYOR

BEN BUGUN BASLADIM YA BOYLE BIRSEYDEN HABERIM YOKTU
ADETIM BITELI 15 GUN OLDU BIR SONRAKI ADETIMEDE 13 GUN VAR
NE BILIYIM SIFA NIYETINE ICICEGIM ARTIK BIRDE TAM ZAMANINDA ADET OLMAK ICIN
BIR SONRAKI ADETTE BU SEFER IGNEYLE YUMURTLAM SAGLANACAKMIS CUNKU SABIRSIZLIKLA BIR SONRAKI ADETI BEKLIYORUM..
BILGINIZ VAR MI IGNE DAHA MI ETKILI BIRDE ONUN TEDAVISI NASIL OLUYOR
Eğer bendede kist oluşmasaydı iğneye geçecektik bu ay ara verdik iğnede aynı klomen gibi düşün hergün iğne vuruluyormuş kaç gün sürüyor bilmiyorum yani hapla oluşturduğu yumurtayı bu sefer iğneyle oluşturacak

Kizlar benim de aralikta klomen sonucu kimyasal gebelik yasadim ve martta adetim 15 gun surdu. Gecen hafta doktora gittigimde 6.72 cm kist belirlendi. Bu kadar buyuk kisti olan var mi? Doktor ileri tetkik istedi ama ameliyat mi ilac tedavisi mi ne uygulanacak merak 3diyorum. Bu tarz durum yasayan var mi aranizda?

Kizlar benim de aralikta klomen sonucu kimyasal gebelik yasadim ve martta adetim 15 gun surdu. Gecen hafta doktora gittigimde 6.72 cm kist belirlendi. Bu kadar buyuk kisti olan var mi? Doktor ileri tetkik istedi ama ameliyat mi ilac tedavisi mi ne uygulanacak merak 3diyorum. Bu tarz durum yasayan var mi aranizda?
Cnm çok geçmiş olsun. Belirtiler neydi. Bende bu ay kullandım. Sonuç bekliyorum.

Cnm çok geçmiş olsun. Belirtiler neydi. Bende bu ay kullandım. Sonuç bekliyorum.
Saol canim belirti sadece uzun suren adetti 15 gun sürdü. Ama sukur nasil olduysa sonra kayboldu benim. Problem olmadi. Doktor da sasirdi bu kadar buyuk kistin 1 haftada kaybolmasina. Herkes de ayni sey olmaz heralde merak etme

arkadaşlar bendede seraphone 2 ayda 7cm kis yaptı. doktor kendiliğinden geçer dedi adette erir.inşallah geçer çünkü ağrısı çok.

Kizlar bende gecen ay tek seferlik klomen kullandim yumurtlamam oldu catladi da. Adetim gunu gunune geldi. Ama bu ay adetim 1 hafta gecti sadece halsizlik var bende de kistten dolayi mi adet olmuyorum acaba. Bu ay kullanmadim klomen.

X