Klomen+Ovitrelle 8.gün

Çatlamamış ☹️

Eklentiler

• IMG_0903.jpeg
    IMG_0903.jpeg
    72,5 KB · Görüntüleme: 6
11 de randevum var geceden beri ağrıdan kıvranıyorum saglı sollu yumurtalarım çatladımı merak ediyorum belki doktorda vitamin falan verir inifolic diye bi takviye varmış hem inisitol hem folik içeren
Bu iğneden dolayı lh testleri de yanıltıyor 11 de git bakalım ne diyecek doktor. İnofolic ben de kullandım yumurtlamaya yardımcı oluyormuş yumurta kalitesini arttırıyormus. Bugün benim de sağlı sollu hafif sizilarim var. 11.gun yine TESTLERİM negatif herhalde 1 haftaya kalmaz gelir benim kırmızılar. Sen de doktordan çıkınca haber ver mutlaka merak ederim 🌸

Bu iğneden dolayı lh testleri de yanıltıyor 11 de git bakalım ne diyecek doktor. İnofolic ben de kullandım yumurtlamaya yardımcı oluyormuş yumurta kalitesini arttırıyormus. Bugün benim de sağlı sollu hafif sizilarim var. 11.gun yine TESTLERİM negatif herhalde 1 haftaya kalmaz gelir benim kırmızılar. Sen de doktordan çıkınca haber ver mutlaka merak ederim 🌸
Benim 3 gün gecikmeli olmuştu iğneden sonra . Şimdi çıktık saglı sollu çatşamış prostegan verdi bide estrofeme devam et dedi rahimnduvarı şimdi iyi dedi geçen ay inceydi yine umutlu bekleyiş içerisindeyiz bakalım 😌

Şimdi yine test yaptım çatlamamış olarak göründü gerçekten yanıltı beni bu sefer 😀ama doktor yumurta sıvı içine salınmış döllenmeyi bekliyor dedi . Benim sol tüpüm baya zedeli ve tıkalı sağdan da yumurtlamışım soldan da inşAllah hangisi sağlıklı ise o olsun ❣️

X