Klomen ovitrelle Kasım ayı kullananlar

esmeraldakrtl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2023
11
1
28
Kızlar adetin beşinci günü günde bir tane klomen başladı doktor bittikten iki gün sonra yani bugün kontrole gittim bir tane gelişmiş yumurta 22 mm diğerleri 14 ve daha küçük gelişmiş bugun ovitrelle yaptırdı ve duphaston ve gynoflor fitil verdi bu fitili kullananlar oldu mu ?

Bu tedaviyi ozeller mi yapiyor sadece? Devlette kontrole gittigimde sordum, asilama yada tup bebek harici hic bir gebelik tedavisi yapmiyoruz demisti. Beni mi basindan salladi yoksa gercek mi bilemedim.

Kızlar adetin beşinci günü günde bir tane klomen başladı doktor bittikten iki gün sonra yani bugün kontrole gittim bir tane gelişmiş yumurta 22 mm diğerleri 14 ve daha küçük gelişmiş bugun ovitrelle yaptırdı ve duphaston ve gynoflor fitil verdi bu fitili kullananlar oldu mu ?
Bana sadece ovitrella verdi size duphastonu neden verdi acaba kiste dönüşmesin diye mi keşke banada verseydi

Arkadaslar ben bu ay adetin 5. Gununden itibaren gunde ikş kez klomen kullandım kontrolde 16-18-19 mm yumurtam oldu 07.11 de saat 12 de ovitrelle vuruldum aynı zamanda ovulasyon testi yaptım 36. Saatte cizgi cok koyu oldu ve 2 gun sonra t çizgisi silikleşti galiba yumurta catladı dedim. Bugun de gebelik testi yaptım tek çizgi var ilactan dolayı bile 2. Çizgim yok yanş bu ay gebe kalmadıgım ablamına mı geliyor cok üzgünüm bilgisi olan yardım edebilir mi

Arkadaslar ben bu ay adetin 5. Gununden itibaren gunde ikş kez klomen kullandım kontrolde 16-18-19 mm yumurtam oldu 07.11 de saat 12 de ovitrelle vuruldum aynı zamanda ovulasyon testi yaptım 36. Saatte cizgi cok koyu oldu ve 2 gun sonra t çizgisi silikleşti galiba yumurta catladı dedim. Bugun de gebelik testi yaptım tek çizgi var ilactan dolayı bile 2. Çizgim yok yanş bu ay gebe kalmadıgım ablamına mı geliyor cok üzgünüm bilgisi olan yardım edebilir mi
İğne vurulduktan sonra ovulasyon gerçek sonucu göstermez iğnenin etkisinden dolayı.Gebelik testi için daha çok erken değil mi bugün 5 gün olmuş daha

15. gün test ver bence.Bende iğnenin 4. günü kan verdim değerlerime bakılsın diye orda hcg 2 nin altındaydı yani iğnenin etkisi geçmiş diye düşündüm

Bu kistleşme durumu nedir, klomen kullanınca mı oluyor? Bu arada benim teyzemle çok uğraşmış doktoru bu ilaçlar iğneler sonunda erken menopoz oldu, çok da kurcalamamak lazım sanırım hormonları

Bu kistleşme durumu nedir, klomen kullanınca mı oluyor? Bu arada benim teyzemle çok uğraşmış doktoru bu ilaçlar iğneler sonunda erken menopoz oldu, çok da kurcalamamak lazım sanırım hormonları
Evet ilaçlardan dolayı olabiliyor ben femera kullandım sonrasında kist oluştu.Yumurta çatlamayınca kiste dönüşüyor

Bence testi yenile
İğneden sonrada akıntıya cok dikkat etmedim yani cok akıntı görmedim ancak yumurtaların olustugu tarafta sag kasıgımda ve belimde tam 36-40 saatler arası asırı agrı oldu ilişki yasadık ve sonra uyudum sabah agrım gecmişti acaba catladımı yoksa kist mi oldu doktorda daha cagırmadı valla doktorlarda hepsi ayrı telden calıyor bidaha cagırsaydı catlamaya bakmak için içim rahat edecekti biz kan testiyle neye bakınca catladıgını anlıyorduk

Erken daha bende sizin gibi 15. Gun test yapıcam yoksa cok üzülüyorum dün yataktabn cıkamadım mental olarak çöküş yasadım eşimde cok heveslendi olacak diye inandırdu kendinş ona nasıl diycem gebelik olmadıysa
Benim eşimde çok hevesli bu ay için oldu gözüyle bakıyor yani olmazsa direkt söylerim bu benim elimde olan bir şey değil ki neden kötü hissediyorsun.Çık o yataktan ve kendini suçlama olmuyorsa vardır Rabbimin bir bildiği zamanı gelmemiştir deyip önümüzdeki aya bakarız bizde strese sokma kendini zaten stres yüzünden olmuyor

İğneden sonrada akıntıya cok dikkat etmedim yani cok akıntı görmedim ancak yumurtaların olustugu tarafta sag kasıgımda ve belimde tam 36-40 saatler arası asırı agrı oldu ilişki yasadık ve sonra uyudum sabah agrım gecmişti acaba catladımı yoksa kist mi oldu doktorda daha cagırmadı valla doktorlarda hepsi ayrı telden calıyor bidaha cagırsaydı catlamaya bakmak için içim rahat edecekti biz kan testiyle neye bakınca catladıgını anlıyorduk
Ben belirti aramamaya karar verdim zaten heveslenip boş çıkınca aşırı üzülüyoruz.Çatlamıştır yumurtan bende bilmiyorum çatlayıp çatlamadığını bunun için doktora gidip uğraşıp strese girmek istemiyorum.Tsh sanırım buna bakıp anlıyorlar çatlama durumunu ama emin değilim.Sen ne zamandır istiyorsun bebek?

Gebelik testi için çok erken canım. Bende bu ay klomen kullandım sadece yumurtam kendi çatladı iğne verilmeden. Son adet tarihim 26 ekim. O yüzden henüz çok erken. Benimde 3 yumurtam vardı iki tane 11mm bi tane 13 mm gecen haftalarda. Biri çatlamış sadece 21mm şuan demişti sanırım bende beklemedeyim

Gebelik testi için çok erken canım. Bende bu ay klomen kullandım sadece yumurtam kendi çatladı iğne verilmeden. Son adet tarihim 26 ekim. O yüzden henüz çok erken. Benimde 3 yumurtam vardı iki tane 11mm bi tane 13 mm gecen haftalarda. Biri çatlamış sadece 21
Ben belirti aramamaya karar verdim zaten heveslenip boş çıkınca aşırı üzülüyoruz.Çatlamıştır yumurtan bende bilmiyorum çatlayıp çatlamadığını bunun için doktora gidip uğraşıp strese girmek istemiyorum.Tsh sanırım buna bakıp anlıyorlar çatlama durumunu ama emin değilim.Sen ne zamandır istiyorsun bebek?
Bende ilk defa çatlamaya şahit oldum canım sende anlayabilirsin çatlayıp çatlamadığını bende bilmiyordum. Klomen kullanmıştım adetin 5.gününden itibaren. Gün aşırı ilişki önermişti. Sonra klomen bitti bir hafta sonrasında yani o haftanın içinde şiddetli kasık ağrısı oldu bel ağrısı karın ağrısı gibi hazımsızlık gibi hiç anlamadım. Sonra bu cumartesi kontrole gittiğimde yumurtan çatlamış hiç kasık ağrısı bel ağrısı yaşadın mı o günleride değerlendirdiyseniz süper demişti

X