Gebeliğe Hazırlık Klomen sonrası düşük mü yaptım bu et parçası da ne

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay geçmiş olsun canım.... İnşallah tez zamanda tekrar hamile kalırsın...

Merhaba klomenden önce yoktu ama sonrasında oldu mu bilmiyorum gerçi olsaydı doktor muhakkak söylerdi
Çok geçmiş olsun bişey soracam canım sadece bu parça mı geldi bende buna benzer bişeyler gelmişti büyük büyük siyah kahverengi et gibi klomen ve çatlatma iğnesi kullandığım ay merak ettim

Merhaba arkadaşlar ihmal ettim yazamadım kusura bakmayın parçanın düştüğü günün gecesi aşırı şiddetli ağrı sancıyla tekrar acillik oldum ne yazık ki düşük yapmışım ve içeride parça kalmış kürtaj olmak zorunda kaldım şuan yaşadığım sürece anlam veremiyorum aptallaştım herkes geçmiş olsun diyor ama ben bir bebeğim olacağını bile bilmiyordum varlığını bilmeden acısını yaşadım ve yaşıyorum Allah kimsenin başına vermesin umutla beklediğini yürek yangını yapmasın inşallah hepinize teşekkür ederim:dua:
Çok geçmiş olsun üzülme sağlıklı olki nice nice bebeklerin olsun.
Herkesin başına geliyo kafana takma ama ihmalde etme

Cok
Merhaba arkadaşlar dün bir konu açmıştım kısaca özetliyim.
Geçen ay adetinin 5. Günü klomene başladım günde 1 kere olmak üzere 5 gün kullandım düne kadar adetim gelmedi 3 gün gecikti bir heves bir umut hamilemiyim acaba heyecanı sardı ama test yapmaya korktum tabi gecikmenin yanı sıra baş ağrısı,mide bulantısı,baş dönmesi,halsizlik,karın ağrısı,bel ağrısı ve aşırı yoğun kasık ağrısı gibi gibi durumlar boy gösterdi bu sabah kötü sürprizli uyandım regl oldum sabah saatlerinde pek sancım yoktu ama öğle gibi acillik oldum ki normalde acıya çok dayanıklıyımdır bu çok başka bir sancıydı ilk defa böylesini yaşadım serum iğne derken eve geldim lavaboya gittiğimde bir parça düştü yaşayanlar vardır muhakkak aranızda yardımcı olur musunuz lütfen bu nedir biliyorum berbat hatta iğrenç bir görüntü sizler için ama şuan için çaresiz kaldım :KK61:
Cok gecmis olsun. Benzee birseyi ben de yasadim da uzerinde durmadim. Belki benim de boyle bir durumum oldu. Cok gecmis olsun..allah hayirli evlar nasip etsin

Merhaba arkadaşlar dün bir konu açmıştım kısaca özetliyim.
Geçen ay adetinin 5. Günü klomene başladım günde 1 kere olmak üzere 5 gün kullandım düne kadar adetim gelmedi 3 gün gecikti bir heves bir umut hamilemiyim acaba heyecanı sardı ama test yapmaya korktum tabi gecikmenin yanı sıra baş ağrısı,mide bulantısı,baş dönmesi,halsizlik,karın ağrısı,bel ağrısı ve aşırı yoğun kasık ağrısı gibi gibi durumlar boy gösterdi bu sabah kötü sürprizli uyandım regl oldum sabah saatlerinde pek sancım yoktu ama öğle gibi acillik oldum ki normalde acıya çok dayanıklıyımdır bu çok başka bir sancıydı ilk defa böylesini yaşadım serum iğne derken eve geldim lavaboya gittiğimde bir parça düştü yaşayanlar vardır muhakkak aranızda yardımcı olur musunuz lütfen bu nedir biliyorum berbat hatta iğrenç bir görüntü sizler için ama şuan için çaresiz kaldım :KK61:
Birşey söyleyeceğim.. inan amacım seni kurmak rencide etmek yada üzmek değil ama cevabını aldıysan bu fotoyu silsen daha iyi olmaz mı? cok zor bir durum biliyorum,ben de dusuk yaptim, ama ne bileyim iste...neyse cok cok gecmis olsun..Rabbim yar ve yardimcin olsun.herşey gönlünce olsun dileklerimle sana sevgiler sunuyorum..

Son düzenleme:
Bunu yazan arkadaş ne yaptı acaba birebir aynısı başıma geldi bu ay 😓 doktora bile gitmedim sinirlerim bozuldu düştüyse de düştü işte olmuyor die aynısı gbi 5 gün klomen içmiştim adetim geçmişti 4.gün lekenlenmeler olup parça düşmüştü 2 gün sürdü kanama çoğalıp sonra bi anda kesildi.şimdi kasıklarımda basınç var gbi ve ateşim çıkıyor niye acaba ya 😓😓 lütfen görürseniz dönüş yapın bana.ve bunu yaşadıktan kaç ay sonra hamile kaldınız

Bende bir aydır doğum kontorol hapı kullanıyorum zlynda koruyucusu %99 diyor bugün çok şiddetli ağrım vardı 4gun son 4 hapı kullanıyordum kasıklarım belim bacaklarım çok şiddetli ağrıyordu biraz uzandım sonra tuvalete gittim böyle bir et parçası düstü tuvalete bende anlamadım sizinkine benziyor bende gidemedim hastaneye halende kasıklarım ağrıyor bel ağrım biraz gecti

Eklentiler

• IMG_20240523_162838.jpg
    IMG_20240523_162838.jpg
    60 KB · Görüntüleme: 13
  • IMG_20240523_155617.jpg
    IMG_20240523_155617.jpg
    45,1 KB · Görüntüleme: 11
X