Klomen tedavisi görenler.bebeğinizin ikiz olma ihtimalinin olduğunu biliyormusunuz?

klomen bittikten kaç gun sonra dr a gittiniz veya kaç gun sonrs yumurta oluyor?ben serephone kullandım..adetimin 5.gunu başladım.dun aksam son kullandım..şimdi ne zaman yumurta olur?

klomen adetin 5.günü başlanıyor 5 gün içiyorsun adetin 12.günü gittim ben yumrta oluşmuştu

ben gecen ayda kullandım..bu 2.ayım..ama gecen ay hiç yumurtladıgımı hissetmedim..umarım bu ay olur

bende pazar günü klomene başlıyorum kızlar çarşambada hsg çekilecek
kasım ayındada klomen kullandım 3 tane 9mm 11mm ve 15mm büyüklüğünde yumurtam oluştu ama hamile kalamadım çünkü dr hergün ilişki önermişti ee bizde mecburen yaptık
bu ay günaşırı ilişki dedi bakalım hayırlısı olur inşallah hepimiz için...

bende pazar günü klomene başlıyorum kızlar çarşambada hsg çekilecek
kasım ayındada klomen kullandım 3 tane 9mm 11mm ve 15mm büyüklüğünde yumurtam oluştu ama hamile kalamadım çünkü dr hergün ilişki önermişti ee bizde mecburen yaptık
bu ay günaşırı ilişki dedi bakalım hayırlısı olur inşallah hepimiz için...

hayırlısı olsun tatlım... bu sefer olur inşallah...:emir_bebek:

kızlar bişey sorucam. Bu klomeni normal yumurtlaması olanlarda kullanabiliyor mu? Reçeteli mi satılıyor. Bende kullansam diyorum belki şansım artar.. Ne dersiniz?

merhaba ben de yeni katıldım aranıza allah isteyen herkeze bebişler versin inşallah:)

kızlar bişey sorucam. Bu klomeni normal yumurtlaması olanlarda kullanabiliyor mu? Reçeteli mi satılıyor. Bende kullansam diyorum belki şansım artar.. Ne dersiniz?

:1no2:bence sakın kullanma doktor kontrolü altında olman lazım onlar ne kadar faydalılarsa aynı zamanda zararlılarda canım.biri rahmin duvarını inceltiyoo sonuçta hormon takviyesi yapıyosun istemeden aynı zamanda kistin varsa onuda büyütüyoo.bende serephone kullandım sonrasında iğne vuruldum gün aşırı ilişki önerdi doktorum ama bu ay adet gördüm malesef şimdide GONAPHENE kullanıcam bakalım kısmet..allah yardımcımız olsun:a015:

bende klomen kullanıyorum benimde ilk zamnlar mideme dokundu.. ama şimdi hiç bişey olmuyor.
ay keşke ikiz olsa.. bi taşla iki kuş.. :))... allahım herşeyin hayırlısını versin..

ya benim bitane kızım olmasına rağmen yine ikiz olsun isterim. klomene yeni başlıcam hayırlısı

slm anne adaylar ben klomen kullandım 2ay oncesı suan bı bebek beklıyorum allah herkeze nasip etsın

bende klomen kullanıyorum ve ikiz olsun çok isterim ama tabi hayırlısı
olsun .önemli olan bu

ben yeni başladım klomeni ama tedirginim doktor bana günlük doz olarak 3 tane verdi normal mi 1 tane kızım var normal odu bu ikincisinde niye böyle oldu anlayamadım nasıl bir tedavi takip edceck merak ediyorum bilgilendirin

ben yeni başladım klomeni ama tedirginim doktor bana günlük doz olarak 3 tane verdi normal mi 1 tane kızım var normal odu bu ikincisinde niye böyle oldu anlayamadım nasıl bir tedavi takip edceck merak ediyorum bilgilendirin

:jeyyar:Tedavin hayırlı olsun canım ..Günde 3 dozz :)hımmm korkma
Ben günde 4 tane klomen alıyorum
sırnaşık şey

kızlar ama klomen benim gözümü çok etkiliyo ayrıca eşimde kullanıyordu onunkinide çok etkilemişti
karıncalanıyo yanıyo kaşınıyo sizdede oluyormu böyle

kızlar ama klomen benim gözümü çok etkiliyo ayrıca eşimde kullanıyordu onunkinide çok etkilemişti
karıncalanıyo yanıyo kaşınıyo sizdede oluyormu böyle
canım bence dr a söyle durumunu.zaten reçetede yazıyo gözde problem olursa dr söyleyin diyo.

ya arkadaşlar sweetbaby nete hiç girmiyo artık.hamile olduğunu öğrendiğinden beri boşladı burayı.haberi olanınız var mı*

X