Klomen ve aşılama yapanlar ??

gnysema

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2022
10
6
31
Selam kızlar bende 1 yıldır evliyim hiç bi sorun çıkmadı klomen kullanıyorum 4. Günüm 5 nisanda çatlatma iğnesi yapılacak benim sorum şu; doktorum eğer istersen direk aşılama yapalım eşinle konuş düşün karar ver dedi şansını arttırmış olursun dedi siz ne düşünüyorsunuz bu konuda ?

A.selam benim bir tecrübem yok .. Buraya linki bırakıyorum buradan okuyabilirsiniz tecrübeleri veya daha çok kişiye ulaşabilirsiniz..

Selam kızlar bende 1 yıldır evliyim hiç bi sorun çıkmadı klomen kullanıyorum 4. Günüm 5 nisanda çatlatma iğnesi yapılacak benim sorum şu; doktorum eğer istersen direk aşılama yapalım eşinle konuş düşün karar ver dedi şansını arttırmış olursun dedi siz ne düşünüyorsunuz bu konuda ?
Bende 1.5 yıllık evliyim bizdede herhangi bi sorun yoktu devlette aşılama yaptırdım beklemek istemedik. Herhangi bi zararı falan yok doğal yöntem bi nevi yaptırabilirsin. Şırıngayla spermi yumurtalıklara en yakın yere bırakıyorlar o yüzden normal ilişkiye göre şans biraz daha artıyor. 1-2 dakikalık bi işlem zaten :)

X