KLOMEN VE CATLATMA İĞNESİ OLANLAR 🤚

Allah Allah razı olsun canım Vallahi benim de şu an Gözlerim çok ağrıyor hamile olmama rağmen �nşallah sen de iyisindir

Kızlar birşey soracağım bende adet 2.günü ultrason a gittim yumurta geliştirici iğne ye başladılar 4.gün adetim kesildi bugun7. Ignemi vurundum dünde ultrason a girmiştim ama bende lekeleme olmaya başladı bu yumurta büyütme iğnesi kullanıp yasayan var mı bu durumu ptesi kontrolüm var bakacaklar aşılama için görünüyorum ilk tecrübem cvp veren herkese şimdiden tskler

Merhabaa, 30 ekim de çatlatma iğnesi oldum bende. Zor dayanıyorum test yapmamak için Sonra üzülmekten korkuyorum. İlk denememiz ama insan ümitleniyor.

canım hayırlı olsun Allah verdi mi sıkıntı olmaz benim eşimdede sıkıntı vardı şimdi klomenle hamileyim iğnenin 14.günü test yap ağriların normal iğneden oluyo hep
Çatlatma iğnesinden 13 gün sonra testim böyle çıktı. İğnenin etkisi var mıdır acaba? Sen 14. gün yaptığında nasıl çıkmıştı silik mi tam kırmızı mı?

O iğne bana da çok ağrı yaptı gaz sancısı gibiydi çok fenaydı bi hafta sürdü sonra azaldı ama . Zaten iğnenin etkisiymiş o araştırdım normalmiş yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…