Gebeliğe Hazırlık Klomen ve çatlatma iğnesi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Gulcann41

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2019
7
4
29
Hanımlar merhaba, 2 buçuk yıldır evliyim evlendikten 6 ay sonra hamile kaldım ve 8. Haftada düşük yaşadım. Mart ayından beri tekrar bebek sahibi olmak için korunmuyoruz 4 ay olmayınca doktora gittim hormonlarım gayet normal folik asit verdi 3 ay dene olmazsa adetli iken gel dedi. 30 eylülde adet oldum 3 ekimde doktora gittim klomen verildi 5 gün kullandım. Ayın 12 sinde çatlatma iğnesi oldum 2 tane yumurtam vardı bugün yani ayın 21 inde gel progestan hormonuna bakıcaz dedi ve 32 çıktı. Bu süreci geçirip hamile kalan varmı? Progestan ınımın 32 çıkması olumlu birşey mi acaba hamile miyim 🙄🙄🙏🙏 ayın 27 sinde adet olmam gerekiyor sabırsızlıkla bekliyorum..varsa yaşayan anlatabilir mi😍

Test neticesinde 10 ng/mg ve üstünde çıkması durumunda yumurtlama olduğu anlaşılabilir. 32 güzel bir değer

Hanımlar merhaba, 2 buçuk yıldır evliyim evlendikten 6 ay sonra hamile kaldım ve 8. Haftada düşük yaşadım. Mart ayından beri tekrar bebek sahibi olmak için korunmuyoruz 4 ay olmayınca doktora gittim hormonlarım gayet normal folik asit verdi 3 ay dene olmazsa adetli iken gel dedi. 30 eylülde adet oldum 3 ekimde doktora gittim klomen verildi 5 gün kullandım. Ayın 12 sinde çatlatma iğnesi oldum 2 tane yumurtam vardı bugün yani ayın 21 inde gel progestan hormonuna bakıcaz dedi ve 32 çıktı. Bu süreci geçirip hamile kalan varmı? Progestan ınımın 32 çıkması olumlu birşey mi acaba hamile miyim 🙄🙄🙏🙏 ayın 27 sinde adet olmam gerekiyor sabırsızlıkla bekliyorum..varsa yaşayan anlatabilir mi😍
Batlar ayni gun bende 4.5 aylik evliyim hic korunmadik ama olmuyor umarim ikimizde o tarihte aliriz guzel haber ❤🙏

Gidince zaten ilk hormon testi yaptırıyor Bi sıkıntı yoksa değerle de 3 ay daha dene diyor olursa ne ala 😏😏 olmazsa kontrole çağırıyor sonra başlıyor klomen ler falan 🤪
ALLAH baslatmasin insallah bu kadar ugrasmadan olur.

Nasip işte ya bizde 8 aydır deniyoruz eşimnde benimde değerler normal bir kere olmasına rağmen şuan tekrar olmuyor, bu aydan umutluyum yaa ama bakalım 🥰🥰
Insallah hayirlisi olsun hakkimizda batlar ayni bakalim benim umudum yok ama insallah sizin olsun kasik agrisindan baska belirtim yok

Sonuc ne oldu acaba

X