Klomen ve çatlatma iğnesi

ezo624

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2021
76
42
34
Merhaba ufak bir sorum olucak klomen tedavisi gördüm bugün yumurta takibim vardı birtane çok güzel yumurtam oluşmuştu 20mm çatlatma iğnesi vurdu bu şekilde çoğul gebelik yaşayan varmı acaba?

Merhaba ufak bir sorum olucak klomen tedavisi gördüm bugün yumurta takibim vardı birtane çok güzel yumurtam oluşmuştu 20mm çatlatma iğnesi vurdu bu şekilde çoğul gebelik yaşayan varmı acaba?
Sperm bağlı belki tek yumurta ikizi vs olabilir kaçıncı denemeniz

Bu ilk denemem 8aydır deniyoruz 2.çocuk için inşallah bu sefer pozitif sonuç alırız

Bu ilk denemem 8aydır deniyoruz 2.çocuk için inşallah bu sefer pozitif sonuç alırız
Canım sen pazar mi yaptın iğneyi bende yaptım pazar çoğul gebelik hiç duymadım çevremde yapanardan bende 8 Ay dir deniyorum ikinci çocuk. Igneden sonra ağrı akinti oldumu

Canım sen pazar mi yaptın iğneyi bende yaptım pazar çoğul gebelik hiç duymadım çevremde yapanardan bende 8 Ay dir deniyorum ikinci çocuk. Igneden sonra ağrı akinti oldumu
Ben pazartesi oldum iğneyi hafif ağrım var akıntıda hafif var sende varmı ağrı akıntı inşallah güzel sonuçlar alırız

Canım sen pazar mi yaptın iğneyi bende yaptım pazar çoğul gebelik hiç duymadım çevremde yapanardan bende 8 Ay dir deniyorum ikinci çocuk. Igend3

Çatlamıştır inşallah ben iğne vurulduktan sonra akinti kesildi . Sen iğneden kaç saat sonra temas oldu bana o gün akşam yap dedi diğer pazara kadar

Çatlamıştır inşallah ben iğne vurulduktan sonra akinti kesildi . Sen iğneden kaç saat sonra temas oldu bana o gün akşam yap dedi diğer pazara kadar
Banada bugün yani 19-21-23 günlerini verdi iğneden önceki günde ilişki oldu söylemiştim onuda inşallah canım inşallah

Inş bu ay sonuna kadar nasıl bekliycez adetin 14 gün ben iğne yapıldı senin ne zman

Inş bu ay sonuna kadar nasıl bekliycez adetin 14 gün ben iğne yapıldı senin ne zman
Benim aralık22 de adetim birgün geldi bende yılbaşından sonra gittim ulturasonla baktı kan tahlili yaptı negatif çıkınca adet söktürücü verdi olunca gel dedi bende 11 ocakta gittim 12ocakta klomene başladık biter bitmez gel dedi pazar bitti pazartesi gittim bir tane çok güzel sağlıklı 20mm yumurtm gelişmişti ufaklarda vardı hemen iğneyi yaptı

Hadi inş ay sonunda mutlu haberler alırız bende baya yorgunluk var bugün akıntıda başladı

Hadi inş ay sonunda mutlu haberler alırız bende baya yorgunluk var bugün akıntıda başladı
İnş canım ya bende bugün bişey yok gibi sanki çok ta dinlemiyorum kendimi açıkcası bu sefer akışına bırakıcam düşünmiycem dedim kendime

İnş canım ya bende bugün bişey yok gibi sanki çok ta dinlemiyorum kendimi açıkcası bu sefer akışına bırakıcam düşünmiycem dedim kendime
Ezo ne kadar öyle desekte ıllaki düşünüyoruz. Sen ilk cocugun kaÇ yaşında

Ezo ne kadar öyle desekte ıllaki düşünüyoruz. Sen ilk cocugun kaÇ yaşında
doğru diyosun işte elimden geldiğince hesaplama yapmamaya gün saymamaya çalışıyorum oyalıyorum kendimi ilk çocuğum 4,5 yaşında senin

Hesaplama yapmamak için düşünmemek için gezmek tozmak lazım pandemiden dolayı malesef imkansız oluyo benim 4.5 yaşında oğlum var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…