Klomen ve çatlatma iğnesi

Merhaba ayın 6 sında çatlatma iğnesi oldum ve bugün 12. Günüm negatif cıktı sanırım ilaçın etkisi kalmadı ama benim kasıklarımda acayip bir ağrı anlam veremedim. 12. İçin teste erken diyorlar bilemedim.

Kızlar bende iki gün sonra gidicem doktorum gonolf ve yumurta çatlatma iğnesini önerdi kafam çok karışık deneyiniz varmı deneyim sonuç gören varmı iki defa çatlatma iğnesi yaptık bu arada
Benim gonol f kullanan iki arkadaşım da hamile faydası daha etkili haptan

Merhaba ayın 6 sında çatlatma iğnesi oldum ve bugün 12. Günüm negatif cıktı sanırım ilaçın etkisi kalmadı ama benim kasıklarımda acayip bir ağrı anlam veremedim. 12. İçin teste erken diyorlar bilemedim.
Evet en az 15 gün sonra kan testinde cikicakmis

Gerçekten çok zor süreç bende 1.5 yıldır istiyorum olmuyor bir türlü pcos hastasıyım ama adetlerim çok aşırı düzensiz değildi bir kere de klomen kullandım olmadı sonra doktor değiştirdim oda önce bir rahme bakalım orayı halledelim dedi.Hsg de temiz çıktı 3 ay önce çektirdim iki ay da normal denedik olmadi.Bu ay tekrar klomen kullandım 10 aralıkta regl oldum klomen kullanıp iğneyi yaptım 25 aralaikta 3 yumurta oluşmuştu.10 Ocak yani dün acayip ağrım vardı.acile gittim idrar felan istediler bende hiç umudum yoktu ama HCG de bakın böyle böyle dedim.ve yoğun idrar yolu enfeksiyonu çıktı beta HCG de 230 çıktı şoktayım dünden beri hala inanamıyorum acaba diyorum iğnemi yükseltti sonra diyorum iğne bu kadar yükseltmez ins yarın tekrar beta HCG vermeyi düşünüyorum kimyasal felan olmasından korkuyorum
Merhabalar durumunuz ne oldu acaba

Arkadaşlar merhaba 3 ocakta kimene başladım 12 ocakta catlatma ignesi yaptım 17 ocakta bat 18 19 ocakta bat 6 21 ocakta bat 3 daha fazla yükselirsin bilmiyorum 13.gun bu gün. ama dün den itibaren sıvı bir akintim geliyor sürekli olarak adetime 4 gün belimde ve karşılarında hafif ağrı var ama psikolojik olabileceğini düşünüyorum negatifi gördüğüm için göğsümde çok hassasiyetin var l bu tarz akintisi olan varmi veya başı 14. Günden sonra yükselen??

X