Klomen ve dekort kullanan varmı aramızda

ceydammm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2009
88
0
Slm kızlar ben bu ay yine klomen kullanacam ama birde dekort verdi bugün eczacı ile konuştum kortizon dedi lütfen aranızda bu şekilde tedavi olan varsa bana yazsın..Kortizonlu ilaç kullanmaktan korkuyorum ben :KK43:

canm mrb ben kullandım ama şöyle kullandım dr bana 2 tane gece saat 11 de iç dedi sabah 9 da kan ver dedi benm hormonlara baktılar sadece klomen veya her hangi bi ilacın yanında vermediler sadce bir gece içtim o ilacı o kadar sana bişey dedimi peki dr şöyle şöyle kulan falan diye şunada söyleyeyim canm bi yan etkisini görmedim 2 tane içince korktum ama bişey olmadı belkide sürekli kullanmadığım içindir bilmiyorum canm

canm mrb ben kullandım ama şöyle kullandım dr bana 2 tane gece saat 11 de iç dedi sabah 9 da kan ver dedi benm hormonlara baktılar sadece klomen veya her hangi bi ilacın yanında vermediler sadce bir gece içtim o ilacı o kadar sana bişey dedimi peki dr şöyle şöyle kulan falan diye şunada söyleyeyim canm bi yan etkisini görmedim 2 tane içince korktum ama bişey olmadı belkide sürekli kullanmadığım içindir bilmiyorum canm

Canım bana klomenle başla bana gelene kadar yani 10. gün kadar kullanmam gerekiyo. Bende inan korkuyorum hiç kimsede yok baksana kullanan..

Slm kızlar ben bu ay yine klomen kullanacam ama birde dekort verdi bugün eczacı ile konuştum kortizon dedi lütfen aranızda bu şekilde tedavi olan varsa bana yazsın..Kortizonlu ilaç kullanmaktan korkuyorum ben :KK43:

camım bende dekort ve klomenkullanıyorum. Dr.dekortu akşam 21:00 da kullanmamı söyledi. klomeni ise beş gün boyumunca yani adetimin 5. gününden itibaren öğleleyin iki adet içmemi söyledi.Bu 3. seansım beşinci günün sonunda dr. gitmemi söyledi. sanırım bu seferde iğne kullanacağız.İğne kullanan varmı aranızda.iğnenin yan etkileri nasıl. şimdiden korkmaya başladım.Biz bu gidişle ilaç deposu olacağız. neyse bu son denemem artık herşeyin hayırlısı..

X