Klomen ve Femera kullananlar

rozalin09

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2021
60
1
27
Merhabalar Arkadşlar ben birşey sormak istiyorum ben Geçen ay tedaviye başladım Klomen ve femera verdi doktorumuz kullandıktan sonra yumurta takibi için gün verdi iki tane yumurta olduğunu ve 12 mm olduğunu söledi gün aşırı ilişkili önerdi ama çatlatma iğnesi yapmadı çok istememe rağmen çatlatma iğnesi olmadan bu ilaçları kullanarak hamile kalan varmı ? Çatlatma iğnesiz işe yarıyor mu yani şuan testim negatif ama henüz adet de olmadım

Orhnanylmz

Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2021
357
81
22
12 mm de çatlayacak boyutta olmuyor malesef canım. En son ilişkinin üzerinden 15 gün say 15. Gün test yap

rozalin09

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2021
60
1
27
Çatlatmadığını biliyorum doktor tahmini günde verdi 5 gün sonra çatlat daha iyi sonuç için ovülasyon testi kullan dedi ama anlamadığım çatlatma iğnesi vermedi

Misafirsekeri

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2021
117
6
Merhabalar Arkadşlar ben birşey sormak istiyorum ben Geçen ay tedaviye başladım Klomen ve femera verdi doktorumuz kullandıktan sonra yumurta takibi için gün verdi iki tane yumurta olduğunu ve 12 mm olduğunu söledi gün aşırı ilişkili önerdi ama çatlatma iğnesi yapmadı çok istememe rağmen çatlatma iğnesi olmadan bu ilaçları kullanarak hamile kalan varmı ? Çatlatma iğnesiz işe yarıyor mu yani şuan testim negatif ama henüz adet de olmadım
Merhaba bende sana bir şey sormak istiyorum. Pcos hastasıyım gebelik istiyorum henüz hiç bir tedaviye başlamadım. Tedavi için ilk hsg falan mı çekiyorlar. Yarın adetimin 5. Günü doktor randevum var banada direk yazar mı acaba?

rozalin09

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2021
60
1
27
Merhaba bende sana bir şey sormak istiyorum. Pcos hastasıyım gebelik istiyorum henüz hiç bir tedaviye başlamadım. Tedavi için ilk hsg falan mı çekiyorlar. Yarın adetimin 5. Günü doktor randevum var banada direk yazar mı acaba?
Doktor dan doktora değişiyor canım kimisi direk hsg ye yönlendiriyor kimiside gerek görmüyor bana önermedi bu aşamada mesala ama kendim çektirmek istiyorum

LenaBoz

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2018
802
394
Ben ilk gebeliğimde klomen kullanmıştım doktor tavsiyesiyle femera falan da vermedi üstelik yumurta takibinde en son 11,12 milim iki yumurtam gelişmişti doktor beraber olun gün aşırı dedi o ay hamile kaldım

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-07-2022

Hamileliğimin 17. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 164 gün kaldı.

Bebeğiniz bazı refleksleri geliştirmeye başladı; Göz kırpmak, yabancı cizimleri gözden uzak tutar ve gözleri nemli tutar. Emme ve yutma besinlerin sindirimini sağlar. Şu anda bebeğiniz bu refleks hareketlerini uyguluyor. Ayrıca başka rekfleks hareketleri de gelişiyor. Bebeğiniz doğduğu zaman 70 den fazla rekfleks hareketi gelişmiş olacak. Bebeğinizin ter bezleri gelişiyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 150 gr. - Yaklaşık boyu : 13.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

LenaBoz

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2018
802
394
Valla yok kafamıza estikçe çünkü hani sonuçta bu tedavi de olmazsa aşılama olmazsa tüp bebek yani bir sürü ek seceneker var diye rahatyık ve oldu da

Bebeğiniz bazı refleksleri geliştirmeye başladı; Göz kırpmak, yabancı cizimleri gözden uzak tutar ve gözleri nemli tutar. Emme ve yutma besinlerin sindirimini sağlar. Şu anda bebeğiniz bu refleks hareketlerini uyguluyor. Ayrıca başka rekfleks hareketleri de gelişiyor. Bebeğiniz doğduğu zaman 70 den fazla rekfleks hareketi gelişmiş olacak. Bebeğinizin ter bezleri gelişiyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 150 gr. - Yaklaşık boyu : 13.1 cm. (Baştan Popoya)

LenaBoz

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2018
802
394