Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Doktorun cagirmadi mi catlayip catlamadigina bakmak icin :/ vardir her seyde bir hayir. Bana doktorum yumurta takibi yapiyordu,hamile kaldigim ay umitli oldugumuz yumurta icin catlamayacak buyuk ihtimal dedi.ancak kasla goz arasinda catlamis ve ben o ay 3 doktora daha gittim.catladigini kimse goremedi de. Allah ne zaman isterse o zaman oluyor.insallah bu ay seninki tutmustur. Akintin oldugunda da iliskide bulunsaydiniz

Tekrardan cagirmadi sadece igneyi ol sabah ve carsamba persembe iliski dedi sonra dedim, sonra bekliycez dedi. Ctesi hafif oldu akinti ama pazar bayagi sizlama vardi pteside artti akintim artti ama dedigin gibi akinti oldugu gunler de iliskide bulunduk. Yalniz ben hic anlamadim adetin 28 kasim klomeni 2 ile 6 aralikta kullandim igneyi 11 aralita oldum agri pazar gunu oldu akintiyida en yogun dün yasadim kafam karisti iyice

çatlama sırasında içeride sperm olursa daha garanti olur sanki :)
bana da mantıklı geldi çok ama bende doktoru dinledim salı sabah ol iğneyi çarşamba perşembe ilişki sonra bekliyoruz dedi bana da. mesela okuyorum bazı doktorlar 10 gün boyunca gün aşırı ilişki demiş ama benim dr sadece çarşamba perşembe dedi.
bide birşey sorucam yumurtladığınızı nasıl anlıyorsunuz mesela benim çarşambadan beri dün kasıklarımda sızlama şeklinde ağrı oldu ve sadece bugün akıntım oldu

canım akıntıdan anlıyorum ya da gecen aylar ateş ölçmeden anlamıştım
akıntın şefaf ve uzuyorsa cok yakın demektir canım o zaman ilişkiyi sıklaştırmalısın

Bugun gttım doktora ve hamileyim ama ultrasonda gostermedi kendini cok kucukmus daha haftaya gtcez ınsallah goruruz tabıkı dıger rısklerde var ınsallah tutunurda saglıkla kucagıma alırım sızlerede tawsıyem kafaya takmayın ben adet gunumu bıle hatrlamıorm doktor da war allahtan ama klomenle kaldgm ıcın adetten baya bı sonra yumurtlamıstım allahım sızlerede nasıp eder ınsallah cok tuhaf ve harıka bı duyguuu kafanıza takmayın mutlu olmak cok onemlı bnm ılk sene ewlılıgım sorunlu gecmısdı bu yazdan snra cok guzel gecdı stresste yapmadım aman olcak mı olmıcak mı aman dedım ya allah ne zmn ol derse olu versin dedim oldu inşallah sizlerinde haberlerini bekliyorum tabıkı adet gunu ve ıhne ıla kullandıgınz gunlerı takıp edın ama yazın kenara atın koseye gıdıp grlıp bakmayın unutun stres atın ıkı gunde bır ılıskı yastık ve yarım saat kalkmama ve dogru beslenme ve stressız bı hayatla bebişiniz de sıra bende mutluluga gelmelıyım dıyıp gelır ınsallah :) :KK70:

Tekrardan cagirmadi sadece igneyi ol sabah ve carsamba persembe iliski dedi sonra dedim, sonra bekliycez dedi. Ctesi hafif oldu akinti ama pazar bayagi sizlama vardi pteside artti akintim artti ama dedigin gibi akinti oldugu gunler de iliskide bulunduk. Yalniz ben hic anlamadim adetin 28 kasim klomeni 2 ile 6 aralikta kullandim igneyi 11 aralita oldum agri pazar gunu oldu akintiyida en yogun dün yasadim kafam karisti iyice

Catlayip catlamadigina baksaydi keske.
Neyse dusunme sen simdi. 2 hafta bekleyip gorcez
Insallah guzel hbrler verirsin :)

Arkadaşlar daha önce de demiştim ya bnm doktorum bekle daha deyip duruyo bu klomeni ben doktorlarınızın size avsiye ettiği gibi kullansam bişi olurmu ki?

Arkadaşlar daha önce de demiştim ya bnm doktorum bekle daha deyip duruyo bu klomeni ben doktorlarınızın size avsiye ettiği gibi kullansam bişi olurmu ki?

Bence dr kullan demeden kullanma sonucta yumurta takibinin duzgun yapilmasi gerekiyor eger catlamazsa kiste dinusebikir mazallah. Dr kontrolu olmadan kullnma derim ben

merhaba hanimlar bende kismetse ocak da basliyorum yumurta takibine.saraphone daha iyi bir ilscmi klomenden ben dr umdan saraphone isticem ayrica glukofen ne ise yariyor bende biraz kilo var ise yararmiki.dra kackre gitmemiz gerkiyor cok soru sordum ama cvplarsaniz com sevinirim. bol hamisli bir topik olsun.

Kizlar igne olali 13. Gun bugun yapayimmi acaba test

canım kan testi yapsan çıkar artık inşallah bebeğin seninledir.. ben de bu ay klomen kullanacağın dün adet oldum.. bu benim 2 sene içinde 7 kez kullanışım olacak. inşallah bu sefer olur
aaaa evlilik tarihimiz aynı galibaa:)

Son düzenleme:
Merhaba hanımlar...

Hgs Filmimi cektirdim eşimin sperm sonuclarıda cıktı ikimizdede sorun olmadıgını gayet normal olduğu doktorum tarafından söylendi ..

Yaklaşık 1 hafta oluyor hgs cektireli doktor bana bu ayki adet gördüğün zaman gel Klomen tedavisine başlıcaz dedi yaşım 30 eşimde 31 ..

Umutluyum heycanlıyım vede içimde garipbi hüzün var anlamsız bicimdeyim ..Hastalığımı bekliyorum tedaviye başlamak için kafamda yüzlerce soruy vardı deneyimlerini paylaşan arkadaşlar sayesinde bi çok sorumun cevabını aldım burda yaşadıklarını hüznünden sevinçlerine kadar paylaşan herkese teşekkür ediyorum ...

Rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin İnşallah tüm isteyen hanımlara:nazar:

Merhaba hanımlar...

Hgs Filmimi cektirdim eşimin sperm sonuclarıda cıktı ikimizdede sorun olmadıgını gayet normal olduğu doktorum tarafından söylendi ..

Yaklaşık 1 hafta oluyor hgs cektireli doktor bana bu ayki adet gördüğün zaman gel Klomen tedavisine başlıcaz dedi yaşım 30 eşimde 31 ..

Umutluyum heycanlıyım vede içimde garipbi hüzün var anlamsız bicimdeyim ..Hastalığımı bekliyorum tedaviye başlamak için kafamda yüzlerce soruy vardı deneyimlerini paylaşan arkadaşlar sayesinde bi çok sorumun cevabını aldım burda yaşadıklarını hüznünden sevinçlerine kadar paylaşan herkese teşekkür ediyorum ...

Rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin İnşallah tüm isteyen hanımlara:nazar:

Suzansu yaşadıklarımız çok benzer şeyler. Ben de geçen ay HSG çektirdim. Benim de yaşım 30.

Adetimin 3. günü doktora gittim ve dün klomen kullanmaya başladım ve sanırım yumurtaların durumuna bakmak için salı günü tekrar gelmemi söyledi doktorum. yapılan hormon testlerim de temiz çıktı çok şükür.

Ettiğin dua için aminnnnnnnnnn diyorum. RABBİM' in isteyen herkese tez zamanda hayırlı evlatlar nasip etmesi duası ile....

Suzansu yaşadıklarımız çok benzer şeyler. Ben de geçen ay HSG çektirdim. Benim de yaşım 30.

Adetimin 3. günü doktora gittim ve dün klomen kullanmaya başladım ve sanırım yumurtaların durumuna bakmak için salı günü tekrar gelmemi söyledi doktorum. yapılan hormon testlerim de temiz çıktı çok şükür.

Ettiğin dua için aminnnnnnnnnn diyorum. RABBİM' in isteyen herkese tez zamanda hayırlı evlatlar nasip etmesi duası ile....

Canım bendende 5 tüp kan ve idrar testi yaptılar dediğin gibi onlarda normal cıktı . senın eşin muayine oldumu . Bizde normal görünüyor ama yinede 4 senedir bebek olmuyo .. Aslında bu daha üzücü herşeyin normal olduğunu öğrenip de bi evlat kucaklayamamak :KK43:

Bir olay paylaşmak istiyorum . Amcamın eşi yumurtalıklarında kıst oldugu muayine sonucu ortaya cıkıyor ..Ameliyat oluyor ve bir ay sonra kontrolle gidiyor yapılan muayinede yumurtalıkların olmadıgı anlaşılıyor. Özel bir hastanede ameleyat olmasına ragmen doktor her iki yumurtalığıda almış ve bundan yengemin haberi yok :KK43:( tabi sonrasında dava felan actı bu gibi muayineleri olurken dikkatli olalım benım hep aklımdadır bilmediğimiz aman bide orayı deneyelim diye yangına körükle gitmeyelim ..

Canım inş bizde aralık 2013 anneleri kervanına katılırız :nazar:

Klomen sonrası oviterlla vurdurdum 12 gün oldu kasiklarima ağrı giriyor test aldim sabah yapiyim diyorum akşam yapsam cikarmiki cok merak ediyorum

X