Klomen ve ovitrelle igne adet gecikmesi yapar mı

Boncuk29

Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2021
72
20
33
Merhaba arkadas lar ben gecen ay 5 gun klomen kullandım ve sonrasında ovitrelle igne oldum. Igneden 15 gun sonra kanda gebelik testi yaptım ve negatıffı ama adetim 2 gun gecikti acaba sebebi ne olabilir.. Bir kac yerde okudum kist gecikmeye sebep oluyormuş ama catlatma ignesi vuruldum yumurtanın catlamama ihtimali var mı yani catlamayıp kiste donusmus olabılır mı kafam cok karıstı lutfen bilgisi olan yardımcı olsun..

Merhaba arkadas lar ben gecen ay 5 gun klomen kullandım ve sonrasında ovitrelle igne oldum. Igneden 15 gun sonra kanda gebelik testi yaptım ve negatıffı ama adetim 2 gun gecikti acaba sebebi ne olabilir.. Bir kac yerde okudum kist gecikmeye sebep oluyormuş ama catlatma ignesi vuruldum yumurtanın catlamama ihtimali var mı yani catlamayıp kiste donusmus olabılır mı kafam cok karıstı lutfen bilgisi olan yardımcı olsun..
Kimsenin bilgisi yok mu acaba

5 yumurtam olusmustu klomen le solda ıkı yumurtam vardı cok saglıklı degıl demıstı doktor sagda 3 yumurtam vardı 16 18 21 ama tutmadı femara ya doktor dondu fakat bu ay femarayla bır yumurtam olustı en son kontrole gıttıgım de 14 mm ulastı bır gun sonra tekrar gıttıgım de ise kendılıgınden catlamıs tı bu ay ihtimalim az yani bu ay da ıgneye gecıcekmis ama ben bu ay dinlenmek istiyorum

X