Aşılama klomen

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

eda4646

Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2021
180
68
29
merhaba kizlar birşey sorcam klomen kullanan arkadaşlarda kist oluştumu
ben gecen ay kullandım hamile kalamadim malesef bu ay da gittiğimde tedavi veremeyiz 15 mm kist var dedi

Canım bahsedebilirmisin biraz? Bana da doktorum klomen kullanalım dedi. Adetin ilk 5 günü içerisinde gel dedi. Sonra yine çağıracam dedi. Acaba ilaç hangi gün başlanıyor ve hangi günler tekrar gitmek gerekiyor? Muayene ve kontrol süreci içine denk gelse keşke.. malum ücretler çok yüksek..

ben gecen ay kullandım hamile kalamadim malesef bu ay da gittiğimde tedavi veremeyiz 15 mm kist var dedi
Merhaba ben de klomen tedavısı goruyorum suan 3. Ayımdayım her gıdısımde ultrasonla kontrol edıyor kıst var mı yok mu dıye her gidişimde yok dedi vucudum daha ne kadar dayanacak bılemıyorum beklemek cok zor bir de yasadıgınız olumsuzluk sizi ektradan üzmüştür tahmin edebılıyorum

Canım bahsedebilirmisin biraz? Bana da doktorum klomen kullanalım dedi. Adetin ilk 5 günü içerisinde gel dedi. Sonra yine çağıracam dedi. Acaba ilaç hangi gün başlanıyor ve hangi günler tekrar gitmek gerekiyor? Muayene ve kontrol süreci içine denk gelse keşke.. malum ücretler çok yüksek..
Canım adetın 3. Gunu baslıyorsun bu ilaca oyuzden 2. Veya 3. Gun doktora gitmen kafi. ılac bıttıkten sonra 2 gun dınlenıyorsun 3. Gunu doktora kontrole gıdıyorsun suan ben de klomen tedavısındeyım bu şekilde ılerlıyor

Merhaba ben de klomen tedavısı goruyorum suan 3. Ayımdayım her gıdısımde ultrasonla kontrol edıyor kıst var mı yok mu dıye her gidişimde yok dedi vucudum daha ne kadar dayanacak bılemıyorum beklemek cok zor bir de yasadıgınız olumsuzluk sizi ektradan üzmüştür tahmin edebılıyorum
Merhaba evet çok üzüldüm tedavi olmadi bu ay klomen ile aşilama olucak..hayırlısı olsun inşallah 😊

Canım bugun doktor baktı erken olgunlasmıs 13. Gunum bugun . Her an catlayabılır dedi ilişki önerdi 1 yumurtam olgun dıgerı kucuktu 2 yumurtam olustugu zaman asılama yaptırcaz

Bırsey soracagım senın belkı bılgın vardır 😇 klomenle ıstedıgımız gıbı fazla yumurta cıkmıyor asılamaya gecemıyoruz doktor iğneye baslamayı dusunuyo bır tane buyuyor dıgerlerı kucuk kalıyor iğne hakkında bılgın var mı canım 😊

Ben bir kutu klomen kullandım sadece ağrılarım olmuştu o da sanırım hamileliğe hazırladığı için hatta bitirdiğim ay beta 5.48 çıkmıştı yükselmeye başlamıştı ama sonucu elime aldığım gün adet oldum maalesef 🥺
Çok şükür hiç kist oluşmadı zaten pco olduğum için sanırım

Ben bir kutu klomen kullandım sadece ağrılarım olmuştu o da sanırım hamileliğe hazırladığı için hatta bitirdiğim ay beta 5.48 çıkmıştı yükselmeye başlamıştı ama sonucu elime aldığım gün adet oldum maalesef 🥺
Çok şükür hiç kist oluşmadı zaten pco olduğum için sanırım
Hayırlısı olsun canim inşallah tez zamanda kalırız hamile 😊

X