Klomenle olumsuz bir deneme sonrası letu denemesi

Evet bazen olabiliyormus... igne yeterli gelmemis o da cok gec catlamis.. bu ay daha kontrollu gidecegiz igne 2 tane verecek
İnşallah hakkınızda hayırlısı olsun herkeste farklılıklar oluyor umarım bu ay olur bende bekliyorum daha adet olucam kisti atıcam inşallah sonra tekrar denicez 🤷🏼‍♀️ heycanlı stresli arada umutsuz devam ediyoruz umarım sonunda hepimiz duamızı yaşarız

Ay maşallah subhanAllah çoook sevindim Allahım sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin 🥰🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻 bizlerede nasip etsin inşallah ☺️ ben klomen yüzünden oluşan kisti attım adetle cok şükür gecen ay mecbur doğum kontrol hapı kullandım bu ay doktor letu verdi bugun 5. Gün yarından itibaren 3 gün iğne verdi fostimon persembe tekrar kontrol var 😊 ben yine başa döndüm yani ☺️ ama size öyle sevindimmmm kiii Allahım huzurla bereketle gelsin insallahhh 🤲🏻

Ay maşallah subhanAllah çoook sevindim Allahım sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin 🥰🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻 bizlerede nasip etsin inşallah ☺️ ben klomen yüzünden oluşan kisti attım adetle cok şükür gecen ay mecbur doğum kontrol hapı kullandım bu ay doktor letu verdi bugun 5. Gün yarından itibaren 3 gün iğne verdi fostimon persembe tekrar kontrol var 😊 ben yine başa döndüm yani ☺️ ama size öyle sevindimmmm kiii Allahım huzurla bereketle gelsin insallahhh 🤲🏻
Çok dağıl canım benim 😘 Allahım inşallah bu sefer güzel sonuçlar alırsın dua ediyorum senin için dikkat et bu süreçte düzenli sağlıklı beslen canım 😘

İnşallah bu sefer olacak 🙏😘

Çok dağıl canım benim 😘 Allahım inşallah bu sefer güzel sonuçlar alırsın dua ediyorum senin için dikkat et bu süreçte düzenli sağlıklı beslen canım 😘
İnşallah güzel duaların için Allah razı olsun 🥰 hamilelerin duası kabul olurmuş ❤️ sen nasıl hissediyorsun zor mu geçiyor sağlığın nasıl 🥰🥰

X