Koç Burcu 21 Mart - 20 Nisan Koç Burçları Hep mi Böyle ?

gizemli_58

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2008
18
0
sıkıntıları olduğu zaman sevdiği insanı ihmal mi eder? çok yoğunum o yüzden fırsatım olmuyo arayamıyorum diyo. akşam da anca gece 12 de arıyo.

ben de bi tane koç burçlu vardı vır vır vır çene çene ilgi alaka sürekli aaaaaaaaaaaayyyyyyyy dedim bigün bıraktım..
bunun burçla alakası yok tak sepeti koluna bak bidaha yapıyomu bekarsın ya dene evleneceksen o güne kadar deneme tahtası yap onu baktın yine aynı herkes kendi yoluna..

yani hayretle okuyorum bazen burayı!! sorunlarınızı burçlara bağlayacağınıza konuşarak çözmeye çalışsanız çok daha iyi olmaz mı?

ben koç burcuyum ... bence de alakası yok...
ben sorunum varsa özellikler sevdiğimle paylaşmak isterim ama bilemiyorum kız erkek farklıdır dersen...

bence erkek olmasıyla ilgili ya da başka nedenleri var...

burçla alaksı yok ayrıca inanıpta körü körüne baglanmak ve haytını buna göre yönlendirmekte yanlış.:nazar:.

açık yaraya kurt düşmez .herşeyin açıgı iyidir...o onun karekteri.bu.falla yıldızla alakası yok bence...:nazar:

İhmal etme burçlara değil , ,insanlara özgü bir olaydır...

Sorun burçtan değil belli ki, aramama sebebini başka şeylerde bulmalısınız yerimseniben

eskiden daha ilgiliydi. şimdi ne değişti anlamıyorum. sevdiğini söylüyo ama ::KK43: konuşmak istiyorum sorun olmadığını bu aralar canının çok sıkkın olduğunu ama sebebini bilmediğini söylüyo.

bnim erkek arkadaşımda koç burcu
ama çok ilgili ne olursa olsun arar sorar
yemek yedın mı,üşüdün mü vs.. vs..
bence burca bağlama pek..

hemşom fala burca baglama bence konus eger hala devam ediyorsa aklı gercekten karısıktır hiç üzerine gitme :KK66:

eskiden daha ilgiliydi. şimdi ne değişti anlamıyorum. sevdiğini söylüyo ama ::KK43: konuşmak istiyorum sorun olmadığını bu aralar canının çok sıkkın olduğunu ama sebebini bilmediğini söylüyo.

Burcu mu değişti acep canım kaydirigubbakcemile3

Şaka yapıyorum kızma olur mu ... Konu başlığında sen burçtan girince ondan dedim ...yerimseniben

Bazı erkekler veya kadınlar (cinsiyet farketmez) bir sıkıntı oldu mu kabuklarına çekilir, seninki de o cinsten mi acaba ?

Sorun yoksa canı neden sıkkın olsun ki , garip CADIARZU

bence üzerine fazla gitme... 12de aradığında nasıl konuşuyor peki ?
eskiden böyle değildi demişsin ; ne kadardır birliktesiniz...

belki de biraz uzak kalmak istiyor ... sen de çok üstüne gitme bu sefer sıkıldım ben diyebilir...

konuşması gayet iyi. hiçbirşey olmamış gibi devam ediyo. seni özledim falan filan. evlilikten ben hiç bahsetmem sürekli evlilk konusunu filan o acar ama çok ilgi göstermediği için de aklıma baska seyler geliyo. baska biri olsa hayatında yine de seni seviyoum der mi evlilikten bahseder mi sürekli?

ne alakası var ? benim eşimde koç burcu acayip ilgilidir ,yemek yiyip yemediğime bile dikkat eder masada,çok üstüme düşer arar sorar yanımda olmadığındada canım burçla alakası yok bu işin diyim ben sana..

canı sıkkınsa sen de biraz anlayışlı olsan canım?
onu kendi dünyasına bıraksan,kafasını toparlasa...
iyi hissettiğinde arar zaten muhtemelen.
benim erkek arkadaşım da koç burcu.o da böyle.akşama kadar sesi çıkmıyo sorunları olduğu zaman.saat 8-9oluyo anca aklı başına geliyo arıyo da görüşüyoruz falan.
sıkıntısını yansıtmayı sevmez koç erkeği.güçsüz hisseder kendini.asla paylaşmaz.
o ister ki kendi kendine sıkıntısını halletsin,karşına sağlam çıksın.

ben koç burcuyum eğer üstüne fazla düşmeye başladıysan yani fazla ilgileniyorsan uzaklaşır bence sen biraz uzak dur bak nası ilgi alaka artıyor tecrübeyle sabittir. burcumuzun kötü yanı

X