Koç Burcu 21 Mart - 20 Nisan Koç Burcu Olduğu İçin Sorun Yaşayan Var mı ?

kızlar üzülmeyin ben de aynı dertlerden yakınıyorum,ne söylediyseniz hepsini ben de yaşıyorum.
öyle özellikler var ki kimse beni çekemiyor ayrıca hahaha

samyeli 34 bişiy merak ettim,eşin ne gibi olaylarda ne gibi sağlık problemi yaşadı,aynısını ben de yaşamak istemiyorum da o yüzden sormak istedim[/QUOTE]

eşimin kendıne yaptıgı cok buyuk ıkı hatası var (konuşmamak bıldıgınden şaşmamak) kendıne zararı oldugu gıbı bız yakınlarınada cok buyuk uzuntulerı olmuştur cevresıne zararı yoktur aıleye karşı soylenenlere ınanmamak gıbı cabası var sankı..
herkesı dınler aıleyı dınlemez sonucunda ne arkadaşı kalır ne dostu yıne bızlerız destek kalan..
herşeyın başı saglık Allahım sevdıklerımızı bızlerle beraber saglıklı hayırlı uzun omurlerle yaşatsın.Amin
bencılce davranmamak,adıl olmak demek bana gore.
herşeye ragmen eşimi sevıyorum cunku bılıyorumkı suc sadece kendınde degıl cocukluk,ergenlık vs yetıştırılmesınde.
fazla uzattım affola :)
.

arkadaşlar bende koçum ama koçlar bu kadar da katlanılamayacak insanlar değil ya:)

eşim koc...

zor cok zor...

yazacak kadar ne yer bulabılırım ne zaman......

benim eşimde koç burcu hem harikalıkları hem zor yönleri olan biri
bende aslan burcuyum genel olarak uyumluyuz ama rekabet içindeyiz biz herşeyi güzel tatlı bir oyuna çevirdik hayatımız monotonlaşmıyor en azından diye düşünüyorum ben kolay yönlerle mutlu oldum zor yönlerini ise kabul ederek aştım. zoru severim :nazar:

kesinlikle bir koç varsa hayatınızda hem çok üzülecek hem de çok mutlu olacaksınız.asla dengesi yok ki

Koç burcu insanını çok olumsuz anlatmışsınız:KK43:((
Bende koç burcuyum,koç burcu kıskanç değildir ki,inat vardır ama yerinde inat yaparlar,tez canlı konuşkan,cıvıl cıvıl,çabuk parlayan ama hemen sönüp pişman olan,merhametli,sırdaş,hemen arkadaş olan,kendi işini kendi görmekten asla gocunmayan,gözü kara,kimi zaman dik kafalı ama hep saf bir tarafı vardır koç burcu insanlarının,ailelerini sahiplenirler,başlarda görüntüleriyle ukala,burnu düşse yerden almaz imajı çizselerde tanıdıkça çok iyi dostluklar kurulur koçlarla,asla arkadan vurmazlar,dürüsttürler,akıllarındakiyle ağızlarındaki aynıdır,hatta o kadar içi dışı birlerdir ki,çabuk keşfedilip çok kazık yerler:nazar:

Yani ben en azından 36 yıllık hayatımda böyle yaşadım bir koç olarak

Benim kız kardeşim koç burcu ve aynen mune ablamın anlattıığı gibi

Çok acelecidir birşeyin hemen o anda olmasını ister çabuk sinirlenir ama hemen söner çok saftır hemen kanabilir herşeye ama çok da yardım severdir sokakta yaşayan birine çıkarıp mantosunu verecek kadar da alçak gönüllüdür giyinmeyi süslenmeyi pek bi sever her zaman önce aile derler para onlar için çok önemli değildir çok dost canlısıdırlar benim tanıdığım koçların hepsi böyle kızlar

ewet kesinlikle doğru şeyler yazmışsınız,ama bu kadar iyi olup kazık yemek benim burcumun verdiği en büyük sıkıntılardan biridir.ayrıca çabuk sinirlenip çabuk sakinleşmelerim yüzünden arkamdan deli diyorlardır kesin.:)))

çok çabuk sinirleniyorum hemencecik sönüyorum
kin tutmuyorum ama böyle olmak istemiyorum:S

kesinlikle koç burçlarını bende iyilikperver buluyorum. bi kötü özelliğimde çabuk ve gereksiz alevleniyorum.ama hemende sönüyorum.bağlıyım körükürünede bağlanırım ama monotom bi ilişki istemiyorum. hatta bazen eşime diyorum ki ben sana tekrar kör kütük aşık olmak istiyorum diyorum gülüyo.bende sanırım bazı şeyleri çabuk tüketiyorum.renk olmalı.ama tabi bu duruma dur demek de önemli ben yavaş yavaş kabulendim çünkü eşim deli oluyo gerçekten benim deliliklerime ve bu da hiçi iyi olmuyo zamanla normalleşiyosun zaman zamanda olsa kırıntılar kalıyo ama sölimsenağlama

mune sende cok guzel anlatmissin koclari..sert gorunuruz ama cidden safiz cunku icimdekini soyleriz karsimizdakide oyle sanariz ama yaniliriz,baskalarina kotu gorunur ama biz dogru bildigimizi yapariz bu yuzden de baskalari ne der takmayiz cunku bize gore biz kolay kolay yanlis yapmayiz,bazen merhametsiziz,hersey cocuksu ruhumuzdan aslinda gec olgunlasiyoruz cunku cocuk ruhu kaybetmekten korkariz mutsuz olacagimizi dusunuruz bizi digerlerinden ayiran bu ruhtur,monoton iliskisiyi sevmeyiz oyle olacak iliskimiz diye korkariz sinirli oluruz ama hergun eksinla gecmez bunu ogrenmekte aci oluyor:)),kendine asiri guven bu da iyi olmuyor ,cok cesuruz,sevdik mi guvendik mi dunyanin bir ucuna gideriz,ayak oyunlarini sevmeyiz,hayal kirikligina ugrarsak hastalaniriz falan bende herzaman derim koc olmaktan gururluyum okuyunca sizde de ayni cumleleri gorunce sasirmadim degil iiste koc :jeyyar:sositososito

mune sende cok guzel anlatmissin koclari..sert gorunuruz ama cidden safiz cunku icimdekini soyleriz karsimizdakide oyle sanariz ama yaniliriz,baskalarina kotu gorunur ama biz dogru bildigimizi yapariz bu yuzden de baskalari ne der takmayiz cunku bize gore biz kolay kolay yanlis yapmayiz,bazen merhametsiziz,hersey cocuksu ruhumuzdan aslinda gec olgunlasiyoruz cunku cocuk ruhu kaybetmekten korkariz mutsuz olacagimizi dusunuruz bizi digerlerinden ayiran bu ruhtur,monoton iliskisiyi sevmeyiz oyle olacak iliskimiz diye korkariz sinirli oluruz ama hergun eksinla gecmez bunu ogrenmekte aci oluyor:)),kendine asiri guven bu da iyi olmuyor ,cok cesuruz,sevdik mi guvendik mi dunyanin bir ucuna gideriz,ayak oyunlarini sevmeyiz,hayal kirikligina ugrarsak hastalaniriz falan bende herzaman derim koc olmaktan gururluyum okuyunca sizde de ayni cumleleri gorunce sasirmadim degil iiste koc :jeyyar:sositososito

bende koç burcuyum ve yazdıklarına kelimesi kelimesine katılıyorum. koç burcunun başına ne geliyosa karşısındakini kendi gibi zannettiği için geliyor.

koç olmaktan gururluyum :lepi:

evet arkadaşlar bende koç burcuyum çok ama çok zor bir kadınım aşırı mükemmelliyetçiyim ve bunun için çok sorun yaşıyorum bu konuda ne yapacağımı bilmiyorum

bende koç burcuyum çok kıskancım yaa...
hemen sinirleniyorum ve çokta duygusalım hemen ağlarım.
ama eşim beni çook seviyo hiç kıyamıyo iyiki aşkımla evlenmişim başkasıyla asla mutlu olamazdım.

ortaokul ve lisede en yakın arkadaşım koç burcuydu bana çok kök söktürmüştü
ikisi aynı kişiydi yani ayrı ayrı kişiler değillerdi

bende koç burcuyum çok inatçı bir yapım var kolay kolay kimseye inanmam ayrıca çok titizimdir kılı kırk yararım bazı konulardakaydirigubbakcemile3eşim ikizler burcu ve çok mükemmel anlaşıyoruz :lepi:zaten ne varsa ikizler burcuyla çok iyiyimdir arkadaşlarımdada çoğu ikizler burcufisfisfis

bende koç burcuyum çok inatçı bir yapım var kolay kolay kimseye inanmam ayrıca çok titizimdir kılı kırk yararım bazı konulardakaydirigubbakcemile3eşim ikizler burcu ve çok mükemmel anlaşıyoruz :lepi:zaten ne varsa ikizler burcuyla çok iyiyimdir arkadaşlarımdada çoğu ikizler burcufisfisfis

biz ikizler iyi koç burcu idare edicileriz :lepi:

X