Koç Burcu 21 Mart - 20 Nisan Koç Burcuna Laf Söyletmem.. Çünkü Ben de Koçum..

okayda77

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2009
30
5
47
Selam arkadaşlar ben de koç burcuyum hiççç sevmediğim özelliğim

kararsız olmam ve çok da sabırsızım allahtan eşim kova sabırlıda

geçinip gidiyoruz.kaydirigubbakcemile3

Aynen arkadasim katiliyorum... Bende koc burcuyum cok sabirsizim. Esim bu yönden cok kizar bana. Lakin benim esimde kova burcu oldugu icin, idare ediyor az cok Roflol

ben de geldim ben de koçum ve eşim de kova bu kadar olur aynen ben de de sabırsızlıkmdelikafadulden ve inatçılık da var eşim sabırlıdır yoksa yanmışdık yarın da eşimin doğum günü onu çok seviyorum:sm_cool:

Bugün de benim eşimin doğum günü 15 şubat

Umarım buyıl da herzamanki gibi sabırlı olmaya ve beni idare etmeye devam eder.

Bu kadar olumsuzluklara rağmen burcumu seviyorum....

Bana Koc demeyin, bazen Esimi bogasim geliyor:mymeka:
Her yemegi yemez,sevdigi seylerden asla taviz vermez,saatlerine gözü gibi bakar ki saat hastasidir..Bazen ufak cocuk gibidir,birseyi düsünmemisse ve ben bunu yüzüne vurdugumda hemen unuttum numaralarina yatarCADIARZU.
Cok kötü huylari yoktur,oldukca sevecendir ama beni kizdirmaya bayilir..Suan karsimda banu alkan gibi yayilmis koltuga tv izliyor..Dünya batsa umrunda degil yani,ama ben cok seviyorum esimi...

ben de geldim ben de koçum ve eşim de kova bu kadar olur aynen ben de de sabırsızlıkmdelikafadulden ve inatçılık da var eşim sabırlıdır yoksa yanmışdık yarın da eşimin doğum günü onu çok seviyorum:sm_cool:

Bugün de benim eşimin doğum günü 15 şubat

Umarım buyıl da herzamanki gibi sabırlı olmaya ve beni idare etmeye devam eder.

Bu kadar olumsuzluklara rağmen burcumu seviyorum....

Kizlar tesadüfün bukadari olur, 15 Subatta benimde esimin dogumgünü :=)))

bütün koçlar kovalarımı al dı ne kızkardeşim de kova eşi koç böyle çok var tanıdığım birbirlerimizi çekiyomuyuz ne gerçi burç uyumlarında uyumlu burçlarolarak yer alır koç ve kova umarım bütün herkez eşleriyle uyumu yakalar

Merhaba ben de aranıza yeni katıldım.Bakıyorum da gerçekten bütün koç bayanları kova erkeklerini almış :) ama hepsi mutlu acaba bende mi bir kova bulsaydım :) İşin esprisi bende koç burcuyum erkek arkadaşım (nisanda nişanlım olacak :) ) akrep burcu.
Bazen şansımı zorladığımı düşünüyorum,o çok evcimen,sıcak,tatlı dilli,inadı çok sinirlendiğinde tutar,anlayışlı alttan alan biri,sevdiğine bağlı ve sadık.Ben de evcimenim,sıcağım sevdiğime bağlıyım ve sadığım.Ama çok zor biriyim,bazen ortada sebep yokken sudan sebepleden tartışma çıkardığım oluyor,ekstra isteklerim,maksimum ilgi istiyorum.işin gücünü bıraksın benle ilgilensin istiyorum...bu mümkün mü tabiki değil ama bazen heyheylerim geldiğinde onu çok kırıyorum,aksine arayıp özür dileyen ben olacağıma hep o arar ortamı yumuşatır.Ama artık onun da yorulduğunu hissediyorum,elimden geldii kadar kendime hakim olmaya çalışıyorum...
Sözün özü zordur koçla birlikte olmak,kıskançlık,inat,kapris,kavgacı ruh,özür dilemez,ben önde olayım,benim sözüm dinlensin ister....

Son düzenleme:
Selam deryali hayırlısı olsun öncelikle.

Söylediklerine aynen katılıyorum haksız olsam bile kendimi haklı çıkartır özür dilemesini sağlarım.

Bende senin gibi çok çabuk sinirlenip agresif tavırlar sergiliyorum ama hala eşimin benimle
ilgilenmesini bekliyor ve sabır etmesini diliyorummm.Bütün yazdığın özellikler bende de var malesef....

kaydirigubbakcemile5aaaaaaa şaşırdım ya bu kadar mı benzerlik olur gerçi benim arkadaşlarımın yüzde sekseni koç bir de akraba ve yakınlarımın da yüzde sekseni koç aynılıklar ilişkileri zorlaştırır derler ama ben anlaşıyorum koçları severim anlaıyacağınıza.s.

bnde bir koç burcuyum ve burcumdan guru duyuyorum
inatçıyım,dediğimi yaparım:)
benim bitanemde boğa
geçinip gidiyoruz işte...

bende koçum.yükselenimde koçsüprizzzzz kendi burcum olduğundan değil ama kesinlikle bi kız için en iyi burç olduğunu düşünüyorum.bi koç kadını dünyaya bedel:lepi:

Evettt bence de bir kız için en iyi burç :) güçlüyüz bir kere sırnaşık şey kova-koç ilişkisinin çok olması kovaların orjinal insanlara karşı bir zaafı olmasından bence, nerde bir farklı var onu bulurlar :) diğer bir en çok koç-xx çifti de terazi galiba.Çevremde çok var. Çok iyi anlaşıyorlar,hem kendimden de biliyorum :asigim:

bende koc burcuyum...butun koclar kovalarımı kapmıs ne :) walla bende bı kovayı gozume kestırdım ama kısmet :roflol:

Bana Koc demeyin, bazen Esimi bogasim geliyor:mymeka:
Her yemegi yemez,sevdigi seylerden asla taviz vermez,saatlerine gözü gibi bakar ki saat hastasidir..Bazen ufak cocuk gibidir,birseyi düsünmemisse ve ben bunu yüzüne vurdugumda hemen unuttum numaralarina yatarCADIARZU.
Cok kötü huylari yoktur,oldukca sevecendir ama beni kizdirmaya bayilir..Suan karsimda banu alkan gibi yayilmis koltuga tv izliyor..Dünya batsa umrunda degil yani,ama ben cok seviyorum esimi...

biz iki koçuz, o yüzden dikkatle okudum ve düşündüm yazdıklarını...

:1no2: biz bir iki istisna dışında(zorda kalsak onları da) her yemeği yeriz cokacimcoook cokacimcoook

a.s sevdiğimiz şeylerden taviz vermeyiz

a.s malımıza sahip çıkar, iyi bakarız. birinin bir şeyine zarar vermekten de korkarız yani çekiniriz.

a.s içimizdeki çocuklar büyümemiş gamyoncuiremsu gamyoncuiremsu

:1no2: unuttum numarasına yatmasının tamamen cinsiyetiyle alakalı olduğunu düşünüyorum :jeyyar: unutmuş gibi yapmayab erkek sayısı oldukça az olsa gerek. ama tabii benimki zavallım, karşısında da inatçı bir koç olduğunu unutuyordu, artık sorun kalmadı o yönde :jeyyar:

:eek: çok kötü huyumuz yoktur, sevecenizdir :1rolleyes: birbirimizi kızdırmaya bayılırız :jeyyar: :jeyyar:

dün batsa umurunda değil tavrı hiç koça uymuyor :1no2: ama şöyle bir durum, biz ikimiz de olanı biteni düşünürüz, ama ben bayan olarak, sürekli dilimde de olur, fark edilir. ama o erkek olarak, içinde yaşar düşünceleri, böyle bir dağda kurt öldükçe açılır, ya da sessizlik uzun sürüp de kendinde konuşma isteği görürse...

bende koç burcuyum ve bnm sevgilim oğlak kızlar 3 yıldır birlikteyim aslında sözlüyüz ama dilim alışmadı ve oğlak burcu cidden çekilcek gibi değil ama seviyorum katlanıyorum o da seviyorki bana katlanıyor :))))) yaşasın koç burcunun gücü....

Selam deryali hayırlısı olsun öncelikle.

Söylediklerine aynen katılıyorum haksız olsam bile kendimi haklı çıkartır özür dilemesini sağlarım.

Bende senin gibi çok çabuk sinirlenip agresif tavırlar sergiliyorum ama hala eşimin benimle
ilgilenmesini bekliyor ve sabır etmesini diliyorummm.Bütün yazdığın özellikler bende de var malesef....

teşekkürler canım.çok çabuk sinirleniyoruz ama hemen de sönüveriyoruz değil mi? yani çok çok kötü bişey olmadığı sürece :)
biz böyle gidersek ne olur halimiz bilemiyorum ama koç bayanı ile olmak zordur,sefası da çoktur...
bir kere koç kadını dikkat çekmeye bayılır,işveli,cilvelidir.istediğini yaptırmasını bilir,öyle yada böyle mutlaka yaptırır.şeytan tüyü vardır...eğlenceyi sever,öyle suratını asıp oturmuş koç göremzsiniz,espritüel,hoşsohbet,gülen güldüren...insan yaşlanmaz yanında :)

bende koçum eşimde koç.ama kadınla erkek arasında farklar oluy reşim bana göre biraz daha sabırlı bide ikimizde birbirimizden ilgi bekliyoruz bir sorunda özür dileyen taraf hep eşim olur çünkü ben öyle istiyorum ve bekliyorum hehe :))
çok güzel vakitler geçiriyoruz geziyoruz eğleniyoruz ikimizinde dışadönük yapısı var yaşasın
benim eşim hiç konuşmuyor hep ben konuşuyorum bu yönünü hiç sevmiyorum

Son düzenleme:
X