Koç Burcu 21 Mart - 20 Nisan Koç İle Aslan Uyumu

Eylul

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2007
6.137
13
44
Bu iliski benzer ruhların beraberligi olacaktır. Enerjik, heyecanlı, güç dolu bir iliski sizleri bekliyor. Aslan burcu sanki sizi mutlu etmek için yaratılmış. Atesli sohbetler, parlak fikirler ve macera dolu bir iliski olacaktır. Aslan burcu sizin ask eviniz olan 5. evinizin yöneticisidir ve sizi çok mutlu edebilecek özelliklere sahiptir. En zor gününüzün sonunda bile sizi güldürebilen, neseli, cömert Aslan'a hayran olacaksiniz. Ikinizde ateş elementi oldugunuz için sınırlarınızı zorlayarak etrafinizdaki dünyayı keşfetme dürtüsüne sahipsiniz. Ates burçları çok yaratıcıdır bu yüzden aranızda sonsuz fikir alısverıışi olacaktır. Ikinizinde hayattan beklentileri çoktur, bu beklentilerinizi birlikte gerçeklestirebilirsiniz. Aslan sevgiliniz romantik oldugu için size hos sürprizler hazırlayacaktır. Pahalı ve gösterişli yerlerde yemek yemekten ve buralarda görülmekten zevk alır. Görünüşüne önem verir, iyi giyinmeyi sever ve ayni özeni sizinde göstermenizi ister. Aslan burcu, baştan çıkarma ustasıdır. Yönetmeyi seven Koç, kendinizi bu defalık onun ellerine bırakırsanız mutlulukla teslim oldugunuz ilk savaşınız bu olabilir. Seksüel beraberliginiz ateşli, tatlı ve her yönü ile mükemmel olacaktır. Ikinizde son derece tutkulu ve enerji dolusunuz. Aslan kadını ve erkegi gururlarına çok düşkündür, hiç bir şekilde aldatılmayı hazmedemez. O da sizin gibi birinci olmak ister, ikincilige tahammülü yoktur. Ikinizde pratik olmamakla birlikte çok üretkensiniz. Büyük ihtimalle yeterli gelire sahip olacaksiniz. Ikiniz birden ilişkiyi yönetmek istediginiz için iki patronlu bir ortaklık gibi olacaktır. Bu yüzden aranizda sürekli bir gerilim olabilir. Aslan'in inatçiliğından sikayetçi olabilirsiniz. Siz ona göre biraz daha esnek oldugunuz için, bazı durumlarda sizin alttan almanız gerekebilir. Aslan ve Koç'un kavgası sırasında çığlıklar ve kükremeler duyulacaktir. Aslan kükremesi ile Koç'u sindirebilir. En iyisi olaylar büyümeden kontrol altına almak olacaktır. En seksi ve tahrik edici ses tonunuzla barışmayı önerin ve asla onun gururunu kırmayın. Gururu kırılan Aslan'ı teskin etmek oldukça zordur. Beraberliginizin devamı için kesinlikle Aslan'in gururunu kırmamalısınız. sanki Aslan burcu sizin için yaratilmis, birbirinizin ihtiyaçlarini o kadar iyi anlarsınız. Sakin bu şehvetli kedicigi elinizden kaçirmayin.

rüyalar.com'dan alıntıdır.
alıntı

Son düzenleme:
çok güzel yorumlanmış valla ...süper ..bu ikiliye dikkat bence!!! teşkler

biz anlaşamadık...ben aslanım o koçtu ama inanılmaz gözü dışarda doyumsuz bencil bi insandı...sürekli zıtlaşıyoduk zaten sonunda öğrendim ki sözlüsü varmış:)

arkadaşlar belki inanmayacaksınız ama : ben eşimle ilk tanıştığımda ona burcunu sormuştum aslan deyince (7 sene önce ) bu yorumu okumuştum.ve siz birbiriniz için yaratılmışsınız diyodu.içim o kadar rahatlamıştı ki o zaman.şimdi anlıyorum ki gerçekten de biz birbirimiz için yaratılmışız.bi daha dünyaya gelsem yine eşimi seçerdim...az önce bu yorumu okuyunca bi tuhaf oldum eskiler canlandı gözümde :KK43:( nasıl da aşık olmuştum :)) böyle işte paylaşayım dedimm sizle...opuyorumnanaktan

ben sakin şehvetli kedicik sevgilim aşkımda koç.doğru bu ya aynı böyleyz.sevgilimde dıor ztn biz birbirmz için yaratıldk biz civatayla somun gibiyz dıo.3yıl oldu allah bozmasın inşlallah evlencz.

Son düzenleme:
ben koç eşim aslan gerçekden de ilginç bir ilişki oluyor bencede koçlar aslanla evlensin kavga aksiyon çok ama uzun sürmüyor iki dakika sonra oda sizde duruluyorsunuz hiç bir şey olmamış gibi devam aslanların en kötü huyu bir olaydan ders almamaları o biraz sizi yoruyor her defasında hatırlatmak zorunda kalıyorsunuz

burçlara inanmam ama öyle güzel anlatmış ki;ben aslanım eşim koç;çok uyumluyuz çokk:)
yalnız ben pahalı yerlerde yemek yemekten hoşlanmam;pahalı hediyelerdden de burası tutmuyor:)

evet ben aslan pahalı hediyeler daha çok itici geleblr bazen.kendi el emeği olan bişey yada dilinden aklından maddiyat önemli değil.orkide yerine papatya olsa kendi toplsa ne gsl olur.bana bir şiir yazsa kendi düşnse yada bana ustalığnla bir hediye eşya vb yapsa.

ben aslan eşim koç hakkedenn çok uyumluyuz allah bozmasınn herkesi mutlu etsinn kocişimi seviommm opuyorumnanaktan

Aslan ve Koç kaydirigubbakcemile5

nişanlım Koç burcu, ve bu yazılanların bir çoğu tutuyor :kedi:

gerçekten sevindim...koç birine aşığım:))))henüz sevgili diiliz ama olursak galiba bu yorumu dikkate alıcam:))))teşekkürler...

ben aslanım sevdiğim erkek koç...ama bağlanmaktan korkuyo arada bi kaçıyo...bende artık kendi haline bıraktım..ama hiç kavgamız gürültümüz yok...seviyeli ve çok sıcaktı görüşmelerimiz...şimdi burda birbirlerinden kopamazlar yazısını görünce duygulandım...ama peşinde koşmassak merak edip ararmı????ne yapmak lazım....çok üzülüyorum ve çok özlüyorummm:KK43:((((

şuan benimde hayatımda bir koç erkeği var , bende aslan burcuyum. genelde olumlu şeyler yazmışsınız ama bu koç erkeği için çapkın diyorlar,
sabırsız olup, elde edene kadar herşeyi yapar sonrada bırakabilir diyorlar. kafam karıştı, burçalara çok takılı kalmak doğru mu bilemedim??

X