Koç Burcu 21 Mart - 20 Nisan Koç İle Koç Uyumu

Eylul

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2007
6.137
13
44
Bu beraberlik çok enerjik ve heyecanli olacaktir. Koçlarin güçlü fikirleri vardir. Herseyden önce ben diyerek hareket ederler. Aranizdaki güç savasindan kurtulabilirseniz, birlikte çok eglenebilirsiniz. Birbirinizle yarismayin ve rekabet duygunuzu dis dünyaya yöneltin. Iki Koç'un beraberliginden kivilcimlar çikabilir. Elele verdiginiz takdirde çok sey basarabilirsiniz. Ikinizde her zaman büyük düsünürsünüz, ulasamayacaginiz hiç bir hedef yok gibi. Risk almayi seven, girisimci Koç ile ortak olabilirsiniz. Yalniz birbirinize akil vermeye kalkismayin. Koç burcu kendisine akil verilmesinden ya da emir almaktan nefret eder. Bu engeli asabilirseniz birlikte büyük basarilar elde edebilirsiniz. Ikinizde ateş elementisiniz. Pratik sayilmazsiniz ve ayaklariniz yere saglam basmaz. Dogum haritanizda toprak elementi burçlar varsa iliskiniz için iyi olacaktir. Ikinizde gözü kapali risk almayi sevdiginiz için zor durumda kalabilirsiniz. Atesli Koç burcunun seks hayati mükemmel gitmiyorsa aldatildigindan süphelenmeye baslar. Aceleci ve sabirsiz Koç biraz yavaslayip seksin tadini çikarmayi ögrenmelidir.Koç'lar arada bir tos vururlar ama arkasindan zevkli ve tutkulu barismalar gelir. Koç en sonunda derin içgüdülerinizi paylasabileceginiz birini buldunuz. Koç'la Koç çok iyi anlasir.

rüyalar.com'dan alıntıdır.
alıntı

Son düzenleme:
eşim ve ben 27 mart doğumluyuz:1rolleyes:
yani ikimiz de koç burcuyuz
çok ama çok iyi anlaşıyoruz gerçekten de
bazen iktidar savaşı oluyor,hatta daha da fazlası inatçılık çok oluyor
ama aşıyoruz bir şekilde
gerçekten iki koçun uyumu çok ama çok güzel
koç olan bayanlar,kendinize koç burcundan bir erkek arkadaş bulmanızı tavsiye ederimkaydirigubbakcemile3

paylaşım için teşekkürler eylul'cümŞeniz
sevgilera.s.

eşim ve ben 27 mart doğumluyuz:1rolleyes:
yani ikimiz de koç burcuyuz
çok ama çok iyi anlaşıyoruz gerçekten de
bazen iktidar savaşı oluyor,hatta daha da fazlası inatçılık çok oluyor
ama aşıyoruz bir şekilde
gerçekten iki koçun uyumu çok ama çok güzel
koç olan bayanlar,kendinize koç burcundan bir erkek arkadaş bulmanızı tavsiye ederimkaydirigubbakcemile3

paylaşım için teşekkürler eylul'cümŞeniz
sevgilera.s.

:nazar: inatçılık kesinlikle :eek:

sevgilim ve ben de iki koçuz :jeyyar: :jeyyar:ilk başlarda bunun sıkıntısını yaşamadık desem yalan olur. ama zamanla kendimize ve karşımızdakine baktıkça, aslında koç olmamızın dayanılmaz sonucu olduğunu da gördük. önceleri daha uzun süren inatlaşmalar kısaldı, çünkü artık öyle bir durum olduğunda birimiz kendine geliyor ve "canım koçluğu bırak şimdi" vb bir şey diyor ve biz sırnaşık şey sırnaşık şey oluyoruz.

talin'e katılıyorum. koç'un dilinden koç anlıyor bence kesinlikle. hayata bakışımız, insanlara değer vermemiz. yeter ki, koç olduğunuzu unutup da sevdiğiniz erkeğin her dediğini kabul etmeye, aman sorun çıkmasın diye içinize sinmeyen şeyleri içinizde tutmayın. yoksa patlaması feci olabilir :tomato:

Hadi ilk mesajım buraya olsun. Ben 14 Nisan doğumluyum, erkek arkadaşım da 17 Nisan. Birbirimizin aynısıyız, çok iyi anlayabiliyoruz birbirimizi, iktidar çatışması oluyor tabii haliyle ama onun dışında her şeyiyle çok iyi biri sağolsun. :KK69:

Hadi ilk mesajım buraya olsun. Ben 14 Nisan doğumluyum, erkek arkadaşım da 17 Nisan. Birbirimizin aynısıyız, çok iyi anlayabiliyoruz birbirimizi, iktidar çatışması oluyor tabii haliyle ama onun dışında her şeyiyle çok iyi biri sağolsun. :KK69:

güzel yere olmuş ilk mesajın, kk'ya hoş geldin. bazen şaşırtıyor insanı başta bu kadar aynı çıkmak, artık alıştık yıllar oldu ama ben çok şanslı hissediyorum kendimi onun gibi yani kendim gibi :KK1: bir koçla olduğum için. :78:

güzel yere olmuş ilk mesajın, kk'ya hoş geldin. bazen şaşırtıyor insanı başta bu kadar aynı çıkmak, artık alıştık yıllar oldu ama ben çok şanslı hissediyorum kendimi onun gibi yani kendim gibi :KK1: bir koçla olduğum için. :78:

Teşekkürler, hoşbulduk. :KK66: Kesinlikle biz sanki yıllardır berabermişiz gibiyiz, her şeyimiz çok benziyor ve bu yüzden birbirimizin düşüncelerini okuyabiliyoruz adeta. :KK69:

Çok şanslısın, senin adına sevindim. Koçlar biraz inatçı ve egoist falandırlar ama el üstünde tutarlar değer verince. :KK61: O yüzden çok mutluyum şükür ki... :KK17::KK69:

ben koçum sevgilimde koçtu kendimi çok iyi bildiğim için daha ilişkinin başlarında olamz bu ilişki demiştim kendisine olmadıda zaten çok şükür:KK57:

X