Koç Burcu 21 Mart - 20 Nisan Koç Koça Evlilik :((

patsizcan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2012
788
1
Eşimle doğumgünlerimiz aynı..
Doğal olarak aynı burcuz ve ikimiz de Koç burcuyuz :KK4:

Bunun o kadar çok sıkıntısını çekiyoruz ki..

İkimiz de inatçıyız, ikimiz de ben merkezciyiz, ikimiz de hükmetmeye çalışırız..

Ooooofff ne yapacağım ben arkadaşlar akıl verin bana dengeyi nasıl sağlayacağız:KK50:

hem kadın hem erkek koçsa işiniz zor valla :26: ya biriniz alttan almayı öğrenecek ya da şimdiden bi evlilik danışmanından yardım alacaksınız :KK31:

Valla sağolsun eşim alttan alıyor çok uzun sürmüyor tartışmalarımız ama, korkuyorum birgün alttan almaktan bıkar da daha da ilerlerse diye :18::18:

o halde sen de biraz törpüle kendini canım,biraz daha kontrollü davranmaya çalışırsan zaman içinde değişirsin,seven ne yapmaz :KK31::KK52:

Zaten tartışmalara dönüşürse törpülerim herhalde ama eşim de öyle olmalı yoksa çok fedakar değilimdir :26:

Benim büyük dayım -emekliliği yaklaşmış bir ingilizce öğretmeni- ve yengem koç-koça bir evlilik yaşıyorlar :KK1: Uzakta olduklarından fazla görüşemedik bu aralar ama yazın bir araya geldiğimizde sorarım nasıl idare ettiklerini inşallah, belki bir fikir çıkar :KK1:

Aman canım dert mi aynı burç olmak ya :KK1:

Tamam ikinizde inatçiysanız işin içinden çıkarmıyosanız bi el atmak üstüne düşünmek lazım da bu kadar buyuk birşey değil ki bu

Bir sorunu analız ederken başından sakın sakın konusurken kım haklı kım haksız cıkıyor kı ortam sakınleşınce alltan alması gereken de ortaya çıkıyo:)

Eşler fedakarlık etmek zorunda karşılıklı, aksı halde evlılık olmaz adı zaten. Halledersenız sevıyorsanız hiç korkma bence.

Benim büyük dayım -emekliliği yaklaşmış bir ingilizce öğretmeni- ve yengem koç-koça bir evlilik yaşıyorlar :KK1: Uzakta olduklarından fazla görüşemedik bu aralar ama yazın bir araya geldiğimizde sorarım nasıl idare ettiklerini inşallah, belki bir fikir çıkar :KK1:

:KK23::KK23:Sana zahmet bir soruver yaa böyle uzun da süre devam ettirmeyi nasıl başarmışlar :KK1:

Aman canım dert mi aynı burç olmak ya :KK1:

Tamam ikinizde inatçiysanız işin içinden çıkarmıyosanız bi el atmak üstüne düşünmek lazım da bu kadar buyuk birşey değil ki bu

Bir sorunu analız ederken başından sakın sakın konusurken kım haklı kım haksız cıkıyor kı ortam sakınleşınce alltan alması gereken de ortaya çıkıyo:)

Eşler fedakarlık etmek zorunda karşılıklı, aksı halde evlılık olmaz adı zaten. Halledersenız sevıyorsanız hiç korkma bence.

Sorun zaten bir sorunu analiz ederken sakin sakin konuşamayabilmemizde :KK1:
Eşim sağolsun daha alttan alıyor ama, böyle saçma saçma küsmelerime çok kızıyor birgün patlarsa şaşırmam :KK51:

Eşimle doğumgünlerimiz aynı..
Doğal olarak aynı burcuz ve ikimiz de Koç burcuyuz :KK4:

Bunun o kadar çok sıkıntısını çekiyoruz ki..

İkimiz de inatçıyız, ikimiz de ben merkezciyiz, ikimiz de hükmetmeye çalışırız..

Ooooofff ne yapacağım ben arkadaşlar akıl verin bana dengeyi nasıl sağlayacağız:KK50:

Allah yardımcınız olsun diyorum :KK1: Şaka bir yana aranızda sevgi varsa Allah'ın izniyle bişeycik olmaz merak etme :KK16: Ben de koç burcuyum, bilirim koç burcunun deli damarını :KK1:

ben ve eşimde koç burcuyuz illaki ufak sürtüşmeler oluyor olmuyor değil birbirimizi deli ediyoruz :) artık kavgalar şakalaşmalara döndü dört sene oldu tanıdık birbirimizi. Çok uzayan tartışmalarda birinin mutlaka alttan alması gerekiyor. Eşim çok sabırlı ona borçluyum bu evliliği :)

Biz de koç çiftiyiz.ama ikimizin de tartışmayı uzatmak gibi niyetimiz yok çok şükür...çünkü uzasa da bir yere varılmıyor...sadece sakinleşme süreci lazım:KK66:

en sevdiğim burç koçtur ... koç zordur farklıdır lider ruhludur e bende bi koçum :))) kocamda koçun ucundan dönen bi balık :))) ben 25 mart o 11 mart :)) koç çifti tanıdıklarımda var çok sık tartışıolar ama kavga boyutunda değil yani sanki normal konuşmaları bile tartsma gbi ama çok şekerler:KK1:

Zaten eşimin gelip gönlümü almaları olmasa, sanırım bu inatla çeker giderim şükür yavaş yavaş alışıyoruz :KK1:

bizde koc ciftiyiz esimle iyi anlasiyoruz gerci tartismalarimizda oluyor esim alttan aliyor cogu zaman bende bunu onun sevgisine bagliyorum beni kirmaya dayanamaz bende onun uzulmesini asla istemem zamanla bende cogu seyi alttan aliyorum gecinip gidiyoruz iste )))

X