Koca belası!

Siz ne biliyorsunuz da böyle konuşabiliyorsunuz hayatım hakkında ya? Evde oturabilmek için evlilik yürütmek ne demek? Ne biliyorsunuz ne ne? Saçma sapan yorumlarınızı kendimize saklayın artık. Ne çok meraklıymışsınız ahkam kesmeye millete ya. Ego mu tatmin ediyorsunuz? Tamam siz çok mükemmel, güçlü bir amazon kadınısınız anladık. Ben ve benim gibiler ezik tayfası, evde oturayım diye koca kahrı çeken aşağılık mahlukatlarız.tamam anladık yeter!

Önce siz, çalışan ve çocukları kavgalı dövüşlü, huzursuz ortamda büyümesin diye boşanan, bunun için mücadele eden kadınlara sallamadınız mı "kendi rahatları için çocuklarını babasız büyütüyorlar" diye?
Karşılığını alınca bu kadar sinirlenecekseniz öyle aklınıza her eseni yazmamalısınız.
Sakin kafayla okuduğunuzda siz de kendinize hak vermeyeceksiniz bence.

Eşinize şaka yaptığınızı söylüyorsunuz
Ama ısrarla görüntülü ara demek gerçekten çok ayıp bence eşiniz açısından bakılınca
Ki ısrar ettiğiniz için ben şaka yaptığınızı düşünmüyorum aslında
Kavgaya dönünce şakaydı diye çeviriyorsunuz
Eşinizin sabrını zorlayarak kavgayı başlatan siz olmuşsunuz
Yetmemiş üstüne ertesi gün de kavgayı sürdürmüşsünüz

Eşinizin de sizi tehdit etmesi, hakaret etmesi kabul edilebilir değil
Kesinlikle görüntülü ara diye ısrar edilmiş güvensizlik var esininde zoruna gitmidtir tabi bu durum.bisey yapmadihi halde bu şekilde konuşulması şaka boka sarmış buralara gelinilmis yazık olmuş.

Benim şu anda ki sorunum kıskançlık meselesi değil ki. Aksine hiç kıskanılmıyorum artık. Evlenmeden önce kıskanırdı hep sorardı ama hiç hakaret bağırma çağırma olmazdı. Öyle olmuş olsaydı bilirdim evlendikten sonra neler yaşayacağımı.

Bakın sorununuz bu değil ama bütün sorunlarınız birbiriyle bağlantılı.

Sevgiliyken kıskançlık konusunda sorun yaşamamanızın, hakaret küfür duymamanızın tek sebebinin her sorduğunda bunun hoşunuza gitmesi ve sevgilinizin suyuna giden cevaplar vermeniz olduğuna eminim.
Bu durum sizin hoşunuza gidiyordu bence. Çünkü şu an bile kıskanılmamak, sorguya çekilmemek sizi üzüyor gibi yazmışsınız.

Bu kadar kıskanç insan normal değildir. Siz sadece bir defa sana ne deseydiniz yediğiniz küfrün haddi hesabı olmazdı eminim.

İlişkinizi ve evliliğinizi yanlış temeller üzerine kurmuş ve yanlış şekilde devam ediyorsunuz kısacası. Güzel ilişki algınız baştan yanlış.
İnsanlar burada sizi üzmekten keyif almıyorlar. Siz evliliğinizin normal olmadığını, çünkü zaten doğru temeller üzerine oturmadığını kabul etmediğiniz için konu buralara geliyor.

Baştan beri karşılıklı güven olmayan bir ilişki nasıl sağlıklı devam edebilir?
İşin içine bir defa şiddet girdiyse o andan sonra kim kavga anında ağzını tutabilir?
Böyle bir ilişkide kim karşıdakine sadakat duygusu hissedebilir?

Hepsi bağlantılı ve hepsi birbirine kapı aralamış. O kapılar artık ardına kadar açılmış.
Mücadele etmek istiyorsanız siz bilirsiniz. Ama üzgünüm bu noktaya geldikten sonra olması gerektiği gibi bir ilişki kurmak imkansız gibi bir şey.

Önce siz, çalışan ve çocukları kavgalı dövüşlü, huzursuz ortamda büyümesin diye boşanan, bunun için mücadele eden kadınlara sallamadınız mı "kendi rahatları için çocuklarını babasız büyütüyorlar" diye?
Karşılığını alınca bu kadar sinirlenecekseniz öyle aklınıza her eseni yazmamalısınız.
Sakin kafayla okuduğunuzda siz de kendinize hak vermeyeceksiniz bence.
Sizde okuma ve okuduğunu anlama problemi var sanırım. Yazdığım şeyden nasıl çalışan kadınlara saydırdığımı çıkardınız.yazdığım cümle şuydu
"Bence çocuklarınızı düşündüğünüzden falan değil, kendi hayatınız kendi kafa rahatlığınız sizin için daha önemli olduğundan bu kadar kolay ayrılma yolunu seçebiliyorsunuz."
Bu cümlenin neresinde çalışan kadınlardan söz ediliyor. Çalışıp çalışmamasının hiç bir önemi yok bu kafada boşan boşan diye söyleyenlerin.
Çocukları sürekli kavga kıyamet içinde büyütmeyi kimse savunmuyor hanımefendi ve böyle bir ortamda olupta boşanan kadınlara bir lafım olmadı benim.
Ben buraya her Allahın günü ızdırap kavga kıyamet içindeyiz evde çoluk çocuk perişanız artık dayanacak gücüm kalmadı falan diye başlık açmadım. Öyle bir evliliğim olmadı. Çocuklarım doğduğundan beri daha birbirimize bağırmamıza bile şahit olmadılar bu ilk defa oluyor. Ben derdimi anlatamıyormuyum acaba?hemen şimdi bunun arkasından şu cümle gelecek. "Şimdi böyle yapan ileride daha neler yapar" yaşamadan bunu bilemem öyle değil mi? Hergün kavga kıyamet, hakaretle geçmeye doğru gidecekse bu evlilik zaten bütün bu konuştuklarımız anlamsız olacak. Elbetteki o zaman çocuklarımın güvenli ve sağlıklı bir ortamda büyümeleri için ayrılacağım. Benim katiyen ayrılmam gibi bir düşüncem yok zaten.
Çocuklarımın menfaati için nasıl olması gerekiyorsa o yola girmekten çekinmem siz merak etmeyin.

Sizde okuma ve okuduğunu anlama problemi var sanırım. Yazdığım şeyden nasıl çalışan kadınlara saydırdığımı çıkardınız.yazdığım cümle şuydu
"Bence çocuklarınızı düşündüğünüzden falan değil, kendi hayatınız kendi kafa rahatlığınız sizin için daha önemli olduğundan bu kadar kolay ayrılma yolunu seçebiliyorsunuz."
Bu cümlenin neresinde çalışan kadınlardan söz ediliyor. Çalışıp çalışmamasının hiç bir önemi yok bu kafada boşan boşan diye söyleyenlerin.
Çocukları sürekli kavga kıyamet içinde büyütmeyi kimse savunmuyor hanımefendi ve böyle bir ortamda olupta boşanan kadınlara bir lafım olmadı benim.
Ben buraya her Allahın günü ızdırap kavga kıyamet içindeyiz evde çoluk çocuk perişanız artık dayanacak gücüm kalmadı falan diye başlık açmadım. Öyle bir evliliğim olmadı. Çocuklarım doğduğundan beri daha birbirimize bağırmamıza bile şahit olmadılar bu ilk defa oluyor. Ben derdimi anlatamıyormuyum acaba?hemen şimdi bunun arkasından şu cümle gelecek. "Şimdi böyle yapan ileride daha neler yapar" yaşamadan bunu bilemem öyle değil mi? Hergün kavga kıyamet, hakaretle geçmeye doğru gidecekse bu evlilik zaten bütün bu konuştuklarımız anlamsız olacak. Elbetteki o zaman çocuklarımın güvenli ve sağlıklı bir ortamda büyümeleri için ayrılacağım. Benim katiyen ayrılmam gibi bir düşüncem yok zaten.
Çocuklarımın menfaati için nasıl olması gerekiyorsa o yola girmekten çekinmem siz merak etmeyin.

Ben çalışan kadınlara saydırdığınızı mı söyledim yoksa çalışıp, mücadele vererek kendilerinden önce çocuklarını düşündükleri için boşanan kadınlara saydırdığınızı mı? Onu öyle anlamayı nasıl başardınız acaba mükemmel okuma ve okuduğunu anlama kabiliyetinizle? :işsiz:

Aman neyse ya.
Konunun başında "abartıp adamı kışkırtmışsınız" diyenlere "nesi abartı? Bunun neresi küçük sorun?"; konunun sonunda "böyle evlilik olmaz" diyenlere "kolaysa sen boşan, iki milyonuncu şans, iyi gün kötü gün, alt tarafı enseme vurup canıma kast etti öldürmedi ya, hepimizin babası anamıza ana avrat küfrederdi bunun için boşanılır mı?".
E iyi boşanmayın. Evliliğiniz çogzel. Bütün evlilikler böyle zaten. Hepimiz her gün polisi arayıp "canım tehlikede" diyerek yardım istedikten 5 dk sonra 3 saat kayınvalide azarı dinliyoruz, sonra bize söven kocamız lütfedip bizi boşamaktan vazgeçince "oh çok şükür, bugün de çocuklarımı babasız büyümekten kurtardım" deyip rahatlayarak huzurla uykuya dalıyoruz.
Normali bu. İçiniz rahat olsun.

Aynı evde iki yabancı gibi takılacağız ne yapalım. Akşamdan akşama çocuklarımla vakit geçirsin bütün gün yüzünü görmüyorum zaten. Çocuklarım babalarının yolunu gözler akşama kadar. Onları ayırmak şimdilik kolay değil. Maalesefki sabır taşı olmaya gelmişiz bu dünyaya kadınlar olarak. Elimizi kolumuzu bağlayanda çocuklarımız. Aciz bir kadın değilim 7 yıllık bankacılık geçmişim var. Tahsili var şu anda iş arasam en iyi yerlerde bulabilirim. Beni bu evde tek tutan çocuklarım işte. Bu saatten sonra başka birini bulup evlenecekte değilim. Hayata karşı pek bi amacım kalmadı açıkçası şu anda tükenmiş gibi hissediyorum :KK43:

Bacım anladım ben her şey çocukların için ve çocukların için bosanmiyorsun.

Anlamadığım kısım şu bunca atraksiyonu yaşarken bu çocuklar yok muydu? Boşanacagim diye adamla kavga eden sen, buraya gelip eleştiri kabul etmeyip her şey çocuklar için diyen yine sen.

Madem çocukların huzurunu bu kadar düşünüyorsun bunca şeyi niye yaşadınız?

İş polis çağırmaya kadar varıyor, eve kv.geliyor bunca rezillik çocuklar için miydi yani?

Ben çalışan kadınlara saydırdığınızı mı söyledim yoksa çalışıp, mücadele vererek kendilerinden önce çocuklarını düşündükleri için boşanan kadınlara saydırdığınızı mı? Onu öyle anlamayı nasıl başardınız acaba mükemmel okuma ve okuduğunu anlama kabiliyetinizle? :işsiz:

Aman neyse ya.
Konunun başında "abartıp adamı kışkırtmışsınız" diyenlere "nesi abartı? Bunun neresi küçük sorun?"; konunun sonunda "böyle evlilik olmaz" diyenlere "kolaysa sen boşan, iki milyonuncu şans, iyi gün kötü gün, alt tarafı enseme vurup canıma kast etti öldürmedi ya, hepimizin babası anamıza ana avrat küfrederdi bunun için boşanılır mı?".
E iyi boşanmayın. Evliliğiniz çogzel. Bütün evlilikler böyle zaten. Hepimiz her gün polisi arayıp "canım tehlikede" diyerek yardım istedikten 5 dk sonra 3 saat kayınvalide azarı dinliyoruz, sonra bize söven kocamız lütfedip bizi boşamaktan vazgeçince "oh çok şükür, bugün de çocuklarımı babasız büyümekten kurtardım" deyip rahatlayarak huzurla uykuya dalıyoruz.
Normali bu. İçiniz rahat olsun.
Çalışan kadınlardan kastım bu zaten uzun uzadıya yazmadım. Laf ebeliği yapmayın. Cümlemin hiç bir yerinde çalışıpta çocukları için mücadele veren kadınlara laf söylediğim anlamı yok.
Neyse kalın sağlıcakla, ben de konfor alanım için ezik ezik saçma sapan olan evliliğimle ilgileneyim.

Bastan sona okumadım ara ara bakıyorum konuya ama bence konu sahibinin çok üstüne gidilmiş yine. 2 sene içinde 2 çocuk dünyaya getirmiş ve sanırım 1 sene geçmiş son doğumundan bu da demektir ki çocukları henüz çok küçükler ve aldığı kilolardan da öz güven sorunu yaşıyormuş e üstüne bu olanlarla sağlıklı düşünebildiğini sanmıyorum.

Bosanir veya boşanmaz bu onun kararı. Asla boşanmam demiyor da zaten okudugum kadarıyla. Yaşadıkları sonucunda "boşanamayan" her kadının üstüne bu kadar gidilmesini çok abes buluyorum. Hele ekonomik olarak içinde bulunduğumuz şu rezil dönemde. Bizim için oturduğumuz yerden sallamak kolay bazı insanlar gerçekten çok çaresiz olabilir. Elinde imkanı olup da sırf koca parası yemek için adamın metresi bile olsa boşanmayan kadınlara verilen tepki sapına kadar ok ma çaresizlik başka bir sey.

Babasız büyümüş biri olarak yazıyorum. Annem çok kez keşke boşanmasaydim tek başıma uğraşmazdim sizinle cümlesini kurdu bizi büyütürken. Boşanmasa babama bizim için katlandı diye üzerimizde bir yük olacaktı belki, bosaninca da başka bir yük bindi işte. Ne olursa olsun yanlış bir evliliğin sonucu bir şekilde mutsuzluk getirecek. Yani bir düzen oturtana kadar çocuklar için katlanma düşüncesini çok uç bulmuyorum ben herkes gibi. Konu sahibi bosansa da boşanmasa da mutsuz olacak belli ki o yüzden bu durumdaki bir insanın bu kadar üstüne gitmek anlamsız.

Neyse cok uzattım yani özetle madem bosanmayacaksin ne diye konu açıyorsun, boşanmiyorsan başına ne geliyorsa müstahak bakış açısını çok gaddarca bulduğumu söylemek istedim.

Konu sahibi için de tez zamanda feraha çıkmasını dileyip gidiyorum.

Bastan sona okumadım ara ara bakıyorum konuya ama bence konu sahibinin çok üstüne gidilmiş yine. 2 sene içinde 2 çocuk dünyaya getirmiş ve sanırım 1 sene geçmiş son doğumundan bu da demektir ki çocukları henüz çok küçükler ve aldığı kilolardan da öz güven sorunu yaşıyormuş e üstüne bu olanlarla sağlıklı düşünebildiğini sanmıyorum.

Bosanir veya boşanmaz bu onun kararı. Asla boşanmam demiyor da zaten okudugum kadarıyla. Yaşadıkları sonucunda "boşanamayan" her kadının üstüne bu kadar gidilmesini çok abes buluyorum. Hele ekonomik olarak içinde bulunduğumuz şu rezil dönemde. Bizim için oturduğumuz yerden sallamak kolay bazı insanlar gerçekten çok çaresiz olabilir. Elinde imkanı olup da sırf koca parası yemek için adamın metresi bile olsa boşanmayan kadınlara verilen tepki sapına kadar ok ma çaresizlik başka bir sey.

Babasız büyümüş biri olarak yazıyorum. Annem çok kez keşke boşanmasaydim tek başıma uğraşmazdim sizinle cümlesini kurdu bizi büyütürken. Boşanmasa babama bizim için katlandı diye üzerimizde bir yük olacaktı belki, bosaninca da başka bir yük bindi işte. Ne olursa olsun yanlış bir evliliğin sonucu bir şekilde mutsuzluk getirecek. Yani bir düzen oturtana kadar çocuklar için katlanma düşüncesini çok uç bulmuyorum ben herkes gibi. Konu sahibi bosansa da boşanmasa da mutsuz olacak belli ki o yüzden bu durumdaki bir insanın bu kadar üstüne gitmek anlamsız.

Neyse cok uzattım yani özetle madem bosanmayacaksin ne diye konu açıyorsun, boşanmiyorsan başına ne geliyorsa müstahak bakış açısını çok gaddarca bulduğumu söylemek istedim.

Konu sahibi için de tez zamanda feraha çıkmasını dileyip gidiyorum.
Boşanmadığı için eleştirilmedi ki...
Bu sebepten boşanılır mı dedi diye eleştirildi.
Çaresiz de değil çünkü aldatılırsa anında boşanırmış.
Demek ki istese yapabilir ama ölüm tehditi ve fiziksel şiddeti boşanma sebebi olarak görmüyor.
Eleştirildiği konu bu.

Demek ki istese yapabilir ama ölüm tehditi ve fiziksel şiddeti boşanma sebebi olarak görmüyor.
Eleştirildiği konu bu.

Ekonomik olarak çaresiz durumda da değilmiş. "Şu sektörde, şu işte, şu kadar tecrübem var. Şu an istesem çok iyi bir iş bulurum" diyor.
Ama aldatılmak fiziksel ve sözel şiddetten daha onur kırıcıymış. O yüzden şu an boşanacak bir şey yokmuş.
Bu konuyu da biz açtık zaten. İşsizsek demek...

Eleştirildiği konu bu.
Aldatılırsa da boşanmaz. '' Erkektir etmiş bir hata. Kocanı o..lara yem etme, otur evinde. '' diyecekler, destek olmayacaklar. '' Az kendine bak, diline bal sür, kocanı evden soğutma. '' vs akıllar verecekler. İnandığından değil ama umut dünyası. Kınamak küçümsemek değil, gerçek bu malesef. Ha bir de en önemlisi tabi, çocukları bakıcı elinde büyümesin, bakıcı çok kötü bişey çünkü.

bana da esım goruntulu ara dese guvenmedıgını ıma etse bu evlılık bıtmıs der sonlandırırdım
madem bu kadar guvenmıyorsunuz nıye evlılıgı kör topal bu sekılde psıkolojık sıddetle devam ettırıyorsunuz goruntulu ara goruntulu ara dıye darlıyorsunuz bu sızı mutlu mu edıyor

Sürekli ara ara diye tutturmadım. 2 kere söyledim bunu. İlkinde evdeyken ikincisinde telefonda aradığında. Ama üstüne aramayacağım diye ısrar edince işkillendim. Açıkçası dünya üzerindeki tek bir kişiye bile tam tamına güvenim yok benim. Evet yalan söylemiyordur belki ama bu şekilde aramaya çekincesi olunca da insan acaba mı demeden edemiyor.
genel olarak herkese karsı guven sorununuz varsa destek alın
sızın sorununuz sonucta bu benı goruntulu ara dıye dayatmıssınız resmen
daha once aldattı mı sızı esınız ? aldatılmasına ragmen evlılıgıne devam eden kadın davranısı sergılıyorsunuz cunku

Yaw arkadaş bu sitede ne çok boşandırmak meraklısı var.
Boşan denmiş- bunun için boşanmam demiş konu sahibi. Neden üstüne gidiliyor bu kadar anlamadım. Ben boşarım, başkası boşar ama konu sahibi boşanılcak kadar önemli olmadığını söylüyor. Ne bu ısrar. Boşanda boşan, boşanda boşan. Kadın istemiyor işte, burda yapılan yorumlarmı fikrini değiştirecek. Burda insanlar anca boşan diyor. Boşansa biride çıkıp destek olcakmı. Hayır. Herkes elindeki telefonu, tableti vs bi kenara bırakıp hayatına devam edecek. Kimsenin eline bişey geçmeyecek. Kadın boşanmak istiyorum, cesarete ihtiyacım var dememişki. Böyle böyle şeyler yaşadım, kötü durundayım demiş. İçini dökmüş. Biraz destek beklemiş ama bazı yorumlar insanı hayrete düşürüyor. İstemese boşanmasın burda kime zararı var?

Gözden düşmenizin sebebi fiziksel kusurlarınız değil davranışlarınız.
Kesinlikle , ama konu sahibi dış görünüşüne kendi taktığı için , adamın söylediği her şeyi oraya çekip hem kendisini hem eşini üzüyor , hemde hırslanıp hırslanıp beni beğenmiyor diye kavga ediyor

Kesinlikle , ama konu sahibi dış görünüşüne kendi taktığı için , adamın söylediği her şeyi oraya çekip hem kendisini hem eşini üzüyor , hemde hırslanıp hırslanıp beni beğenmiyor diye kavga ediyor
pandemi de kilo aldık kuaföre gidemediğimizden kendi boyadığımız bir tuhaf saç renkleriyle ve recep ivediğe yakın kaşlarla dolanıyoruz.temizlik topuzu en favori saç modelim oldu ama gene de güzeliz diyoruz.psikolojik sebepleri olmalı güzellik dışında konu sahibinin durumunun

pandemi de kilo aldık kuaföre gidemediğimizden kendi boyadığımız bir tuhaf saç renkleriyle ve recep ivediğe yakın kaşlarla dolanıyoruz.temizlik topuzu en favori saç modelim oldu ama gene de güzeliz diyoruz.psikolojik sebepleri olmalı güzellik dışında konu sahibinin durumunun
Yukarıda gebeliği plansız olmuş onu yazmış belki de zaten sevgisiz bi evlilik yürüttüğü halde bide plansız hamile kalmak bide üstüne fiziksel görünüşünün büyük ölçüde bozulması hepten psikolojisini bozmuştur , bide şey çok tuhaf geldi , adamcağızın bi vukuatı da yok güvenle ilgili , evden işe , işden eve giden gece hayatı olmayan biriymiş taaa evliliğin ilk zamanları sorulan saçma bi soru yüzünden güvenilmez ilan etmiş eşini ben konu sahibini aşırı takıntılı buldum

Kör topal 7 senedir devam eden bir evliliğim var. Ufak 2 çocuğum var. Bir kaç yılda bir şiddetli kavgalarımız olur. Dün de onlardan birini yaşadık. Eşimin kardeşi konser ekipmanların nakliyesiyle ilgili çalışıyor. Cumartesi gecesi de bir konser için eşimden yardım istedi. Kendisi şehir dışında olduğu için gece başka bir yerdeki konser ekipmanlarını almaya gidecek birisi gerekiyordu. Bunun için de eşim gidecekti gece malzemeleri almaya. O gece gitmeden önce herşeyimiz normaldi. Oturduk birlikte film izledik. Film bitti saat gece 12 ye geliyordu benim artık çıkmam lazım dedi. Bu arada daha önce bir iki kez gene gitmişti yardıma eşim. Ben de şakayla karışık "sen yoksa kardeşime yardım ediyorum diye gece gece eğlenmeye mi gidiyorsun bak seni gebertirim beni gidince görüntülü ara" dedim. O da aynı şekilde esprili karşılık verdi "tüh ya nasıl anladın bak yakalandım ya" falan dedi. Öyle gülmüştük ve çıktı gitti. Çıktıktan sonra yolda beni aradı başka bişey söylemek için. O esnada ben yine dedim beni gidince görüntülü ara diye. Sonra bu birden bire sinirli sinirli konuşmaya başladı. Sen ne saçmalıyorsun, ben ne yapmaya gidiyorum, yalanmı söylüyorum, aramayacağım görüntülü falan dedi. Bu sefer şaka kakaya dönüşmeye başladı ve ben işkillendim. Şaka olarak söylemiştim ama bu sefer gerçekten aramanı istiyorum dedim. Sonra bana "sen kendine güveni olmayan ve benim gözümde küçük düşen bir kadınsın" dedi. Bu lafları duyunca dünyam başıma yıkıldı ve zoruma gitti. Üstelik 2 sene içinde 2 çocuk doğurmuş bir kadın olarak şu anda üstümde fazladan 20 kiloyla yaşıyorum ve zaten biliyorki bu durum beni çok üzüyor. Buna rağmen yarama tuz basıyor.
Ben de telefonu kapattım yüzüne. Baktım biraz sonra görüntülü arıyor açmadım ve yattım uyudum. Gece geldiğinde 3 e geliyordu saat.
Sabah kalktığımızda benim suratım düşük moralim bozuk yanıma gelip noldu noldu deyip duruyor pişkin pişkin. Ben de ne olduğunu biliyorsun. Söylediklerin çok zoruma gitti dedim. Hala daha aynı cümleleri tekrar etmeye başladı. Bu sefer kavga etmeye başladık. Senden bıktım, yeter seni çektiğim, paranoyaksın hakaretler havada uçuşuyor. Ben bağırıyorum o bağırıyor. Sonra bana bitti boşanoyoruz dedi. Bunu duyunca aldım çocukları çantamı hazırlayıp gideceğim evden. Beni bırakmıyor. Sen git evden diyorum kendisi de gitmiyor. Sonra üstüme yürüyüp şu anda burda çocuklar olmasaydı SENİ ÖLDÜRMÜŞTÜM dedi. Elim ayağım boşandı. Telefonu aldım hemen bizi bırakıyorsan polisi arıyorum dedim. Bırakmayacağım dedi. Ben de aradım polisi eşim bizi evde rehin tutuyor çocuklarımla çıkamıyoruz derken adresi veriyordum elimden kapıp telefonu kapattı. Üstüne hemen beni aradılar geri. Polislere söyle gelmesinler tamam ben sizi bırakıcam annenlere dedi. Bende açtım tamam hallettim çıkacağım dedim polislere ve kapattık. Sonra kendi annesini çağırdı eve. İkisi birden bana yüklenmeye başladılar. Asla toz kondurmuyor oğluna. Adam bana hakaretler ediyor sen boksun bok gibi bişey sin terbiyesizsin ahlaksızdır diyor. Ben karşılık veriyorum diye anası bana çemkiriyor sen cevap verme o erkektir diye. Yok yaaa. Bunu diyeceğine kendi oğlunun ağzına iki tane yapıştıramıyor. Uzun uzun kavga ettik tartıştık ayrılmaya karar verdik. Bu sefer çocuklarla tehdit ediyorlar beni. Anası sen boşanacaksın çocukları alacaksın bizde öyle diyorduk. Seni yaşatırlar mı bakalım dedi. Ben şokum. İkisinden de iğrendim. Sonra lafı çeviriyor kadın. Ben öyle demek istemedim. Yalnız kalırsan yaşayamazsın zorlanırsın iki çocukla demek istedim dedi. He he dedim bende. Aptalım çünkü ben anlamıyorum. En son koca kişisi senden boşanmıyorum sırf çocuklar için ama yüzüne de bakmayacağım bitti bundan sonra bu evlilik dedi. Benim için de çoktan bitti zaten. Çocuklarım olmasaydı bir dakika durmazdım bu insanla zaten. İki düşman gibiyiz evde. Huzur yok, tat yok. İğrenç bir hayatın içine düştüm. İçimi dökmek istedim sadece sizlere...
Nasıl devam ediceksiniz peki bundan sonra nasıl düzelicek evliliğiniz. Birbirinizi nasıl affediceksiniz

X