Kocaeli Gebzede Tavsiye Edeceğiniz Kadın Doğum Doktoru

hayatbeninedenyoruyosun

Madem çok günah. oyunu sen bozuyorsun.
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2022
950
516
Merhaba hanımlar öncelikle bebek isteyen herkese Rabbim nasip etsin olanlara da sağlıkla kucağına almayı nasip etsin İnşallah. bende 5 haftalık hamileyim ve doktor arayışındayım gebze de tavsiye edeceğiniz doktorlar varmıdır tatlı dilli işini severek yapan ilgili doktorlar varsa tavsiyelerinizi bekliyorum. Burada pek çevrem yok o yüzden sizlere sormak istedim :)

Merhaba hanımlar öncelikle bebek isteyen herkese Rabbim nasip etsin olanlara da sağlıkla kucağına almayı nasip etsin İnşallah. bende 5 haftalık hamileyim ve doktor arayışındayım gebze de tavsiye edeceğiniz doktorlar varmıdır tatlı dilli işini severek yapan ilgili doktorlar varsa tavsiyelerinizi bekliyorum. Burada pek çevrem yok o yüzden sizlere sormak istedim :merhaba Ergün bilgiç çok iyi bir doktor tavsiye ederim birde Burhan şeker

Merhaba hanımlar öncelikle bebek isteyen herkese Rabbim nasip etsin olanlara da sağlıkla kucağına almayı nasip etsin İnşallah. bende 5 haftalık hamileyim ve doktor arayışındayım gebze de tavsiye edeceğiniz doktorlar varmıdır tatlı dilli işini severek yapan ilgili doktorlar varsa tavsiyelerinizi bekliyorum. Burada pek çevrem yok o yüzden sizlere sormak istedim :)
Bende arıyorum bulamadım.siz bulabildini mi

X