Kocaeli Tüp Bebek

Eray Bey,işinde muhteşem bir doktor.Menmunum sorulara net cevap verir.Cok konuşkan degildir.Ben 8 ay önce pozitif gördüm Eray Beydi yi nbr doktorum fakat düştü.Birde Embiriyolog Ender hanımla beraber çalışıyor oda işinin ehli

Kocaeli’de tüp bebek yaptıran oldu mu?
Doktor ve hastane ismini paylaşabilir misiniz?🌸
Merhabalar, Bende Kocaeliden katılıyorum , yeni başlayanlardanım , salı veya cuma günü smear testi alınacak daha sonra rahim filmi çekilecek , Umuttepe eğitim araştırma hastanesinde emek bey'e başladım. bende çok araştırdım emek bey ve eray beyin mehtini duydum , ilk tüp bebek deneyimim olacağı için önce devleti tercih ettim , ancak duyumlarıma göre eray beyin öğrencisiymiş emek beyde ikisi birlikte çalıışıyorlarmış , eray beyin özel tüp bebek merkezi var kocaeli ve tuzlada mevcut iki hocayıda tercih edebilirsiniz. 😇 Şimdiden hayırlı olsun

Merhabalar, Bende Kocaeliden katılıyorum , yeni başlayanlardanım , salı veya cuma günü smear testi alınacak daha sonra rahim filmi çekilecek , Umuttepe eğitim araştırma hastanesinde emek bey'e başladım. bende çok araştırdım emek bey ve eray beyin mehtini duydum , ilk tüp bebek deneyimim olacağı için önce devleti tercih ettim , ancak duyumlarıma göre eray beyin öğrencisiymiş emek beyde ikisi birlikte çalıışıyorlarmış , eray beyin özel tüp bebek merkezi var kocaeli ve tuzlada mevcut iki hocayıda tercih edebilirsiniz. 😇 Şimdiden hayırlı olsun
Teşekkür ederim çok 🙏🏻 Sizin de Rabbim yardımcınız olsun inş 🥰

Surec nasil gidiyor acaba bende arada kaldim

Hayırlı Ramazanlar , adetimin üçüncü günü gittim ultrasonla baktılar rahim henüz ilaç için uygun değil pazartesi gel dediler dün gittim tekrar baktılar klomen başlattılar cuma günü tekrar gidicem inşallah
Sizlerede hayırlı ramazanlar 🤲 Çok ileri tarihe mi gun veriliyor ne kadar beklediniz bir kac kisi 5 6 ay bekledim vs. Demis yogunluk var demişler of cok kararsızım emek bey icin diyecek bir sey yok ama hastane nasil ilgilenir acaba

Yok hayır ben her hafta hastanedeyim belki en son aşama için öyle demiş olabilirlermi bilemiyorum ama sonuçta bu bir süreç ilaç bittiği an yapması gerekiyor bekleyeceğini sanmıyorum

Bir kere sistemden randevu aldım ilk gittiğimde sonrasında içeriden emek bey söylüyor , mesela salı günü gittim pazartesi gel dedi hemen sekreterden işlem yaptırıyorsun

X